Nejlepší hlášky
<a> Tak jsem přišel do práce
<a> Bavím se s kolegyní
<a> Zapnu počítač
<a> Spustím internet
<a> Otočím se zády
<a> Internet načte poslední stránku, kterou jsem měl otevřenou
<b> Porno?
<a> Czech mega swingers 17 part 6
<b> Neeee :D
<a> Jaký má význam brát bludný balvany z jejich původního místa, přesunou je jinak a ještě je mrdnout na betonový podstavec?
<b> Je to upomínka na dobu ledovou.
<a> To jsou ledovcová údolí taky. A taky je nezačneme prokopávat k moři a neuděláme z nich fjord.
<Jake> Nevi nekdo jak je to s tim kdyz chci prevest osobakem prase ? :-D musi bejt pripoutany? :-D
<Rader> coze? :D
<Jake> povezu ve stredu prase
<Rader> zivy?
<jake> jo
<Rader> podivame, co na to rika vyhlaska!
<Rader> Za sit, mrzi, nebo do boxu :D
<Jake> Nic takovyho muj Pegi nevede
<Rader> Pak buh s tebou a bacha na Kubisovou se Srstkou...
Komentář: Peugeot 306
<kaja> Kde je Tonda ? Rikal ze tu v 10 bude.
<cecil> je u sebe
<kaja> proc nema zaply skype ?
<cecil> nevim je vadny
<cecil> s nim se nejlip komunikuje busenim do zdi
Komentář: mame pokoje vedle sebe a kdyz na nej zabusim, prileti me zbekat
<ona> hej potřebuju tě :-D
<on> to je pekne :-D
<ona> potřebuju se nutně nakazit něčím co mě skolí minimálně na tři týdny :-D
<on> kapavka? :-D
<ona> Máš? :D
<on> ne, kde bych to asi tak chytl?
<ona> nevim
<on> chces neco co te skoli na cely zivot?
<ona> No?
<on> ti udelam dite
<ona> tojo!
<ona> to bych brala
Komentář: takhle se bulá :D
<a> Dovolte, abych se k tomuto tématu také vyjádřil, i přes mou ignoraci tohoto individua. Pokud vím, tak holky s tebou nechtěli jezdit už dávno (teda aspoň sonča ne), jenže ty si to nebral na vědomí. Jezdíš jako prase na bruslích, prostě si tím něco kompenzuješ... A k úchylovi si sedli v momentě kdy nastoupili do tvýho, momentálně nepojízdnýho, auta... To je vše, ale pochybuju, že se ti v tý, sračkama zalitý, škebli rozsvítí...
Komentář: Reakce na kamosovu autonehodu
<a> 1/2z = 6
<b> aha jakoze jedna polovina Z = 6?
<a> jj
<b> z = 12
<b> logicky ne??
<b> kdyz je pulka z 6 tak cely z je dvakrat tolik
<a> to nechapu
<b> lol
<b> mas pul gramu
<b> zaplatis 125
<b> a pak mas celej gram
<b> kolik zaplatis??
<b> dvakrat tolik ne?
Komentář: hlavne ze to umim vysvetlit :-D asi budu ucitel :)
<kovycek> karty vecer (think)
<Deserticzek> chces hrat zas?
<kovycek> no dal bych ale naky v klidu atd... znas to :)
<kovycek> cipi mame
<Deserticzek> prsi?
<kovycek> nvm
<kovycek> kouknu
<kovycek> jo tak prsi jako karty ty ses pi*a ted si me dostal
<kovycek> (rofl)
<Deserticzek> :D
<kovycek> :D
<Deserticzek> proste on se jde podivat z vokna...
<kovycek> ja se z tebe po*eru :D
Komentář: karty
<a> Beste do prdele ze statusama o visveceni !!!!!
<b> Když už jsme u toho vysvědčení! Co máš z češtiny?
<a> proste kdyz ti holka rekne "nekdo dal na net moje nahe fotky" tak tim vlastne rika "libi se mi kdyz jsem za devku a budu rada kdyz se na ne podivas, jenom to nechcu priznat" :D
Komentář: zajimava dedukce