Nejlepší hlášky
<Martin> jdeš v sobotu?
<Lenny> kam?
<Martin> na chlastačku
<Lenny> nemam penize
<Martin> hulení tam určitě bude
<Lenny> hraješ na city? :D:D
Komentář: ví jak na mě :)
<a> tak co, těšíš se na test z chemie?
<b> asi jak na p*ču
<b> sakra, špatné přirovnání
<Ona> Ahojky píšu ten referát na děják. Nevíš jak má být dlouhý?
<On> Hoj, to fakt nevím, napsal jsem to a už to upravovat nebudu.
<Ona> A jak to máš velký ty?
<On> Ke kolenům :)
<Ona> Ten referát...
<peter> potrebujem nejaky jednoduchy improvizovany kostym na halloween zajtra :-)
<b> to je jednoduche
<b> kupis si krem na topanky
<peter> mno
<b> a pojdes za cierneho petra
<a> kup si bicí
<a> to tě bavit bude
<a> tam to blbě hrát nebude ty se ladit nemusí
<a> a praštit paličkou umý každej :-D:-D
<b> Tam je toho na mě mooooc... A hlavně každou rukou něco jinýho a nohama taky...
<a> to by se zvládlo
<a> si napíšem svý písničky kde si to budeš dělat po svim
<b> Dokonce skládat... :-D:-D
<a> to je jednoduchý
<a> napíšem to asi takhle
<a> bouchne do toho velkýho pak do toho menšího a pak zase do velkýho :-D:-D
<b> A pak ještě kopnout do toho dole... :-D:-D
<a> jj přesně
<a> vidíš že ti to de :-D:-D
<b> A zapomněli jsme na ty cinkavý kotouče... :-D:-D
<a> ty máš talent kluku
<white hand> GOTHIC IS THE BEST!!! EMOS ARE OUR SLAVES!!!
<blackbull> ))
<blackbull> a u čeho to bylo?
<white hand> njn proste Gothic - nej. styl
<blackbull> a to bylo jako risen vs gothic?
<white hand> ne to je jako mas EMO
<blackbull> nebo nějaké jiné rpg?
<white hand> znas emo ne?
<white hand> ty nevis co to je emo?
<blackbull> nn
<white hand> EPIC FAIL
<white hand> MEGA EPIC LEGENDARY FAIL
<blackbull> tak neznám každou hru omg
<blackbull> ty jo?
Komentář: xDxDxDxD
<a> Co vůbec zpíval Chodúr od toho Gotta ?
<b> Myslim billie jean
<a> vole to je od jacksona
<b> aha
Komentář: Magor :D
<on> hele kolik ujede auto jedouci rychlostí 24 km/h km za hodinu??
<ona> nevim mam z matiky za 5
<on> sestřenec ty si lama
<ona> Ja vim
<on> no kolik kilometru ujede za hodinu?
<ona> nevim tak 5??
<on> jo jasny auto pojede rychlostí 24 km/H a ujede za hodinu 5 kilometru jo?
<ona> ja neim fakt promin
<on> ....
<ona> fak promin hej
Komentář: sestřenka prostě ubec neví :-D
<a> nabudúce keď mi budeš volať nezačínaj rozhovor "no čo ty malý kok*t"
Komentář: jeho mama na to že "to asi myslíš môjho syna" :D
<uživatel> Dobrý den, nemůžu se přihlásit k Vám na server. Hlásí mi to, že při odpovědi protokolu HTTP došlo k chybě.
<IT technik> Dobrý den. A jaký má operační systém a antivirový program?
<uživatel> Mám asi Windows XP a antivirový program nemám žádný.
<IT technik> Vy nemáte žádný antivirový program?
<uživatel> Ne, žádný nepoužívám. Mám pomalý počítač a antivirový program jsem odinstaloval a vypnul i firewall. Ono mi ho to totiž ještě víc zpomalovalo.