Nejlepší hlášky

<Martin> jdeš v sobotu?
<Lenny> kam?
<Martin> na chlastačku
<Lenny> nemam penize
<Martin> hulení tam určitě bude
<Lenny> hraješ na city? :D:D

Komentář: ví jak na mě :)

<a> tak co, těšíš se na test z chemie?
<b> asi jak na p*ču
<b> sakra, špatné přirovnání

<Ona> Ahojky píšu ten referát na děják. Nevíš jak má být dlouhý?
<On> Hoj, to fakt nevím, napsal jsem to a už to upravovat nebudu.
<Ona> A jak to máš velký ty?
<On> Ke kolenům :)
<Ona> Ten referát...

<peter> potrebujem nejaky jednoduchy improvizovany kostym na halloween zajtra :-)
<b> to je jednoduche
<b> kupis si krem na topanky
<peter> mno
<b> a pojdes za cierneho petra

<a> kup si bicí
<a> to tě bavit bude
<a> tam to blbě hrát nebude ty se ladit nemusí
<a> a praštit paličkou umý každej :-D:-D
<b> Tam je toho na mě mooooc... A hlavně každou rukou něco jinýho a nohama taky...
<a> to by se zvládlo
<a> si napíšem svý písničky kde si to budeš dělat po svim
<b> Dokonce skládat... :-D:-D
<a> to je jednoduchý
<a> napíšem to asi takhle
<a> bouchne do toho velkýho pak do toho menšího a pak zase do velkýho :-D:-D
<b> A pak ještě kopnout do toho dole... :-D:-D
<a> jj přesně
<a> vidíš že ti to de :-D:-D
<b> A zapomněli jsme na ty cinkavý kotouče... :-D:-D
<a> ty máš talent kluku

<white hand> GOTHIC IS THE BEST!!! EMOS ARE OUR SLAVES!!!
<blackbull> ))
<blackbull> a u čeho to bylo?
<white hand> njn proste Gothic - nej. styl
<blackbull> a to bylo jako risen vs gothic?
<white hand> ne to je jako mas EMO
<blackbull> nebo nějaké jiné rpg?
<white hand> znas emo ne?
<white hand> ty nevis co to je emo?
<blackbull> nn
<white hand> EPIC FAIL
<white hand> MEGA EPIC LEGENDARY FAIL
<blackbull> tak neznám každou hru omg
<blackbull> ty jo?

Komentář: xDxDxDxD

<a> Co vůbec zpíval Chodúr od toho Gotta ?
<b> Myslim billie jean
<a> vole to je od jacksona
<b> aha

Komentář: Magor :D

<on> hele kolik ujede auto jedouci rychlostí 24 km/h km za hodinu??
<ona> nevim mam z matiky za 5  
<on> sestřenec ty si lama
<ona> Ja vim  
<on> no kolik kilometru ujede za hodinu?
<ona> nevim tak 5??
<on> jo jasny auto pojede rychlostí 24 km/H a ujede za hodinu 5 kilometru jo?
<ona> ja neim fakt promin  
<on> ....
<ona> fak promin hej  

Komentář: sestřenka prostě ubec neví :-D

<a> nabudúce keď mi budeš volať nezačínaj rozhovor "no čo ty malý kok*t"

Komentář: jeho mama na to že "to asi myslíš môjho syna" :D

<uživatel> Dobrý den, nemůžu se přihlásit k Vám na server. Hlásí mi to, že při odpovědi protokolu HTTP došlo k chybě.
<IT technik> Dobrý den. A jaký má operační systém a antivirový program?
<uživatel> Mám asi Windows XP a antivirový program nemám žádný.
<IT technik> Vy nemáte žádný antivirový program?
<uživatel> Ne, žádný nepoužívám. Mám pomalý počítač a antivirový program jsem odinstaloval a vypnul i firewall. Ono mi ho to totiž ještě víc zpomalovalo.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.