Nejlepší hlášky
<a> už víš o tom, že <c> zaparkoval u kostela a dali mu botičku?
<b> odkdy se tam nesmí parkovat?
<a> no, namalovali tam pruhy a je tam prostě vyhrazený místo.
<a> asi pro knězovo ferari nebo co :D
<a> a to si chudák <c> šel jenom nakoupit naproti.
<b> no jo - Nevěříš, zaplatíš!
<Nějaká-pěkná-boubelka> Zdravím, nechcete někdy zajít na večeři?
<zbytečně-upřímnej-kámoš> Zdááár kočko, klidně bych tě vzal :)!
<Nějaká-pěkná-boubelka> Já bych spíš ocenila, kdybys nejdřív poslal fotku a třeba o sobě něco napsal.
<zbytečně-upřímnej-kámoš> Já bych zase ocenil kdyby si nejdříve poslala foto ty, ať vím na kolik by mě ta večeře vyšla
Komentář: Když takhle shání bro mrd po telefonu na óčku :)
<a> Prosim reknete mi nejake cislo od 6111 do 6666 avsak nesmi obsahovat cislice 7,8,9,0. Dekuji :)
<b> 6254
<c> 6665
<a> Nejde ani jedno :(
<b> na co to vubec potrebujes?
<a> Sem si zamkl kolo a zapomnel jsem kod. Vim jen, ze 1. cislo je 6 pac tam jde videt...
Komentář: FB
<a> Jak dopadlo nakupovaní? <c> říkal, žes ho vytáhla nakupovat nějaké hadříky.
<b> Ani mi nepovídej. To zas byla ostuda. Vybrala jsem mu dvě super trička. Přišla slečna prodavačka a zeptala se, jakou by potřeboval velikost. A ten blbec se optal, jestli mají XML, nebo XLS.
<b> Teď se stydím tam jít koupit něco na sebe.
Komentář: s programátorem na nákupech
<a> hele, nemá xxx na facebooku napsaný co dělala včera ?
<b> ne
<b> si ji ojel nebo co ?
<a> nene
<a> to bys čuměl kdyby jo co ? :-D
<b> to jo no :-D
<a> jo, to já taky...
<a> čau mám technickej dotaz jak jsi udělal to aby se ti měnily ty tapety ?
<b> tak předně mám sedmičky, ale to ti asi došlo :-D
<a> takže chceš říct že si budu muset přeinstalovat SW abych si mohl měnit tapety?
<b> eeh .. chci říct, že bys musel mít sedmičky, pokud chceš, abys tam měl tu prezentaci tapet jak já .. to umí zatím jen sedmičky
<a> kurva drát
<a> takže to budu dělat ručně každých 10 minut
<a> Nejhorší způsob jak pocítit že ti někdo chybí, je posadit se vedle něj s vědomím že nemůže být tvůj...
<b> Pravda. Vždycky když stojim vedle nový A4ky zažívám ten pocit
Komentář: Nevim co k tomu říct...:)
<a> eporadil bys mi nějakej dobrej film?
<b> Drž hubu!
<a> hmm :(
Komentář: kentán
<a> Sakra ja se na to asi vyseru!
<b> Na co?
<a> Přesně před rokem jsem objednal lokál na letošního silvestra...rok se těším jak somálec na zrnko rejže a ty kur*y mi teď napsaly, že mi moji rezervaci stornujou protože tam budou chlastat oni..!!!
<b> Tak to posuň třeba na leden ne, já čas mám.
Komentář: Silvestr v lednu??