Nejlepší hlášky
<a> Ahoj
<b> ahoj docetl jsem se ze umis s aae, je to mozne?
<a> Ano. Určitě je možné umět v AAE
<a> Zdar :D
<b> No nazdar, prej jste měli ve škole nějaký extempóre :D
<a> Normálka :D víš jak peču ty koláčky s trávou?
<b> No vím :D
<a> no :D jsem si v hodině šel pro něco do skříňky a ňuchal tam hafan :D
<a> tak jsem si vzal učebnice a zeptal jsem se policajta, jestli mu můžu dát keksík :D
<a> a on že jo :D tak jsem mu dal dva....
<b> a ten hafik na tebe neštěkal, když si mu to daval ?
<a> ne... ale vrtěl ocáskem :D
<b> prej že tohle se nikomu nepovedlo :D
<Mladá> Hodim s tebou na postel a udělám ti, co na očích uvidim...
<Já> I guláš?
<A> A fosfor z náramku mi podivnou cestou skončil na kalhotech.
<B> :DDDDDDDDDDDDDD omg, cos s tím dělal? :DD
<A> Zkoušel jsem, jak je to ohebné...Takže mi svítí rozkrok. :D
<C> Alespoň si nemusíš při čůrání zapínat světlo..
<a> sem si udělal takovej "zombie day"
<b> si běhal po hřbitovech?
<a> ne :) ale celej den jsem čučel na filmy se zombíkama a pak už mi to tak lezlo na mozek, že jsem začal přemýšlet nad tím kdyby se to fakt stalo.
<b> a na co jsi přišel?
<a> na nic extra, jen na to že nekrofilové budou mít žně...
<a> jsem byl zrovna za segrou v nemocnici
<b> jo, hele. jak ji je
<a> rikala, ze prej ji furt otravuje jeden malej hyperaktivni kluk, furt rika, ze je Ash, nejvetsi trener pokemonu a uz ji to leze na nervy
<b> to vazne? na to jeste nekdo i kouka
<a> asi jo, prej se ji furt pta: ty jsi misty?
<a> a jednou ji zebral ntb a kdyz se vratila z WC, tak ho videla, jak si hraje nejaky online-hry a rve u toho "to jsou ti zli pokemoni, dobre,jdeme pikachu, jsme skvely tim", a jak ji uvidel, tak ji rekl "jdeme, misty, pojedem do mesta pokemonu"
<b> lol, to vazne?
<a> jo, tak mu rekla, ze nikam nejede, ze se musi zotavit z operace, lehla si a nechala mu ntb, jestli ji necha vyspat se, no kdyz se vzbudila, tak na ni zas neco rval, tak mu rekla "vis, tvuj doktor mi rikal, ze mas rakovinu"
<d> ty vole, a on?
<a> chvilu na ni cucel a pak se zeptal ze prý jestli to je nejakej novej pokemon :D
<a> Prisel jsem na figl jak zrychlit net!
<b> jak?:D
<a> NESTAHOVAT PORNO!!!
<b> :D
<a> Treba takovy kamos, ten stahuje 4MB/s, cim to asi bude?
<b> hmm, zeby rychlejsim netem?
<a> To taky, a cim jeste?:D
<b> narodil se do rodiny, kde maji rychly net?
<a> Ne, narodil se do rodiny, kde NESTAHUJOU PORNO!!!
<a> tak si pozerám na internete jednu stránku a tam je reklama na PARK SNOW Donovaly, a som prečítal Parkinson Dokonalý :D
<a> tak na narozky dostanu foťák
<a> se složí všici
<b> supr
<b> tak ja ti koupim film