Nejlepší hlášky
<a> tato nasa komunikacia stoji za to
<a> ja zavolam jej, ona tebe, ty nieco povies mne, ja to zase zavolam jej, aby ti ona mohla zavolat, co povies ty mne
Komentář: komunikacia mobil a icq
<a> A čo chceš na narodky?
<a> Ja 4 knihy bike a niečo k PC
<b> A nepotrebujes new monitor?
<a> nn mám LSD
<a> *LCD
<b> :-D
<b> Už to neukecáš :-D
Komentář: Chybička noo
<a> dneska jsem měl zajímavou směnu .. to, že mi lidi říkají, že jim je přes 75let a že nemají PC,takže internet nevyužívají, to je celkem normální, ale aby mi při vyzvánění hrála uvítací melodie Narodil se Kristus Pán a paní mi na konci hovoru popřála Veselé Vánoce, to se mi stalo poprvé...
Komentář: týden před Velikonocemi
<MCtavish> Deš ven ??
<Týna> Ne není s kym..
<MCtavish> Seš blbá :D
Komentář: Nj blondýnka :D
<já> (19:47:16 7.06.2010))chceš dobře placenou brigádu?!
<Delfín> (19:47:29 7.06.2010))spát stebou nebudu,ani ti ho nebudu fajčit
Komentář: Slečna mě má prokouklého :(.
<a> chci nakou hru kde budu mit hustodemonsky namakanyho poloboha hrdinu :D
<b> pokemon red :D
<Frankie> Jsem byl včera na těch Třech Sestrách
<Luk> a dobry?
<Frankie> jo, jsem tam měl ty bílý boty
<Frankie> to byla chyba
<Frankie> ted jsou černý
Komentář: jó pogo...
<Marsyas> neco mezi skolnim obedem, pomerancem, necym hrozne horkym, citronem a materskym mlykem
Komentář: pomelo :D
<Ocean8> pokec i o moji pritelkyni?
<Drobetchek_41> pokud skutečně nějakou máš :-)
<Ocean8:> 36,168,60,3
<Drobetchek_41> tvoje přítelkyně má vážně pěknou IP adresu ...