Nejlepší hlášky
<Sabina> Čau Marku, jak mám udělat ten projekt?
<Já> Spojení přerušeno, zkuste to prosím později, Váš Facebook
<Sabina> Ale, leda tak kulové. Pls řekni
<Já> Spojení přerušeno, zkuste to prosím později, Váš Facebook
<Já> Omlouváme se za poruchu. Nyní můžete s uživatelem Marek ****** chatovat. Vaše předchozí zprávy bohužel nebyly doručeny, zkuste to prosím znovu.
<Sabina> Marku?
<Já> No?
<Sabina> No konečně!!
<Já> Z důvodu poruchy nebyla vaše zpráva odeslána, zkuste to prosím později.
<Já> Omlouváme se za poruchu. Nyní můžete s uživatelem Marek ****** chatovat. Vaše předchozí zprávy bohužel nebyly doručeny, zkuste to prosím znovu.
<Sabina> OMG! KONEČNĚ! JAK MÁM UDĚLAT TEN PROJEKT?!
<Já> Facebook Chat není kompatibilní s vaším internetovým prohlížečem. Restartujte prosím Facebook.
-!- <Sabina> has quit
-!- <Sabina> has joined
<Sabina> UŽ TU KONEČNĚ JSI?!
<Já> Nejsem
<Sabina> Nedělej si ze mě prdel laskavě!
<Já> Už se stalo holka :D
<Sabina> co??
Komentář: P.S. Není to bloncka
<a> jsem slyšel, že je nějakej novej druh linuxu
<a> prej ho vyvíjej na severu
<a> a instalujou si ho hlavně do lesů
<b> Co je to za blbost?
<a> no, a prej ho chrání nějaká Duha místo Avastu...
<b> Ty debile, lynx není novej druh linuxu, ale latinskej název pro rysa! :D
Komentář: Lynux :D
<A> může mi sakra někdo říct co s těma holkama je!? :D
<B> no to vím naprosto přesně
<B> je to explozemi na saturnu a biopolární konzistencí vzduchu
<A> ...vona mi právě narovinu řekla že mě chce vom*dat !!
<B> :-D:-D:-D
Komentář: Ne, není to fake
<Danek> ..ale já jsem celý nádherný co se vnitřností týče..
<Jája> jako střeva a tak ? =D
<a> vychna zase perlila...
<a> jdu chodbou ze sprchy na pokoj a ona na mě "co tady chodíš pěšky?"
<ona> jA MILUJU FORMULE ! :*****
<on> určitě víš o nich hovno, kromě jmen jezdců
<ona> To neva :-)
Komentář: typická pubertální fanynka
<a> teď jsem našel vzkaz od mý holky, že se sejdem za hodinu na svoboďáku:(
<b> a co tak smutně? už ju nemáš rád nebo co?
<a> napsala to před dvěma hodinama....
Komentář: Tak to chlapec nevychytal....
<a> Ahoj, prosímtě, jaký je heslo na tvůj notebook?
<b> nasrat
<a> Nefunguje...
<b> hmmm a nemáš zaplý capslock?
Komentář: nebylo to heslo
<a> Stahoval jsem Divinity 2
<b> je to k něčemu?
<a> Ke kritizování...
<a> Ještě že mám sluchátka zapojená do kompu?
<b> Proč?
<a> Jsem se vykláněl z okna se sluchátkama na hlavě, protože poslouchám. A najednou my spadnou z hlavy
<a> Tak jsem je za kabel vytáhnul a nasadil zpátky na hlavu. Chtěl bych vidět pohled sousedů, kteří se podívali z okna.
Komentář: Bydlím ve 4. patře