Nejlepší hlášky

<Sabina> Čau Marku, jak mám udělat ten projekt?
<> Spojení přerušeno, zkuste to prosím později, Váš Facebook
<Sabina> Ale, leda tak kulové. Pls řekni
<> Spojení přerušeno, zkuste to prosím později, Váš Facebook
<> Omlouváme se za poruchu. Nyní můžete s uživatelem Marek ****** chatovat. Vaše předchozí zprávy bohužel nebyly doručeny, zkuste to prosím znovu.
<Sabina> Marku?
<> No?
<Sabina> No konečně!!
<> Z důvodu poruchy nebyla vaše zpráva odeslána, zkuste to prosím později.
<> Omlouváme se za poruchu. Nyní můžete s uživatelem Marek ****** chatovat. Vaše předchozí zprávy bohužel nebyly doručeny, zkuste to prosím znovu.
<Sabina> OMG! KONEČNĚ! JAK MÁM UDĚLAT TEN PROJEKT?!
<> Facebook Chat není kompatibilní s vaším internetovým prohlížečem. Restartujte prosím Facebook.
-!- <Sabina> has quit
-!- <Sabina> has joined
<Sabina> UŽ TU KONEČNĚ JSI?!
<> Nejsem
<Sabina> Nedělej si ze mě prdel laskavě!
<> Už se stalo holka :D
<Sabina> co??

Komentář: P.S. Není to bloncka

<a> jsem slyšel, že je nějakej novej druh linuxu
<a> prej ho vyvíjej na severu
<a> a instalujou si ho hlavně do lesů
<b> Co je to za blbost?
<a> no, a prej ho chrání nějaká Duha místo Avastu...
<b> Ty debile, lynx není novej druh linuxu, ale latinskej název pro rysa! :D

Komentář: Lynux :D

<A> může mi sakra někdo říct co s těma holkama je!? :D
<B> no to vím naprosto přesně
<B> je to explozemi na saturnu a biopolární konzistencí vzduchu
<A> ...vona mi právě narovinu řekla že mě chce vom*dat !!
<B> :-D:-D:-D

Komentář: Ne, není to fake

<Danek> ..ale já jsem celý nádherný co se vnitřností týče..
<Jája> jako střeva a tak ? =D

<a> vychna zase perlila...
<a> jdu chodbou ze sprchy na pokoj a ona na mě "co tady chodíš pěšky?"

<ona> jA MILUJU FORMULE ! :*****
<on> určitě víš o nich hovno, kromě jmen jezdců
<ona> To neva :-)

Komentář: typická pubertální fanynka

<a> teď jsem našel vzkaz od mý holky, že se sejdem za hodinu na svoboďáku:(
<b> a co tak smutně? už ju nemáš rád nebo co?
<a> napsala to před dvěma hodinama....

Komentář: Tak to chlapec nevychytal....

<a> Ahoj, prosímtě, jaký je heslo na tvůj notebook?
<b> nasrat
<a> Nefunguje...
<b> hmmm a nemáš zaplý capslock?

Komentář: nebylo to heslo

<a> Stahoval jsem Divinity 2
<b> je to k něčemu?
<a> Ke kritizování...

<a> Ještě že mám sluchátka zapojená do kompu?
<b> Proč?
<a> Jsem se vykláněl z okna se sluchátkama na hlavě, protože poslouchám. A najednou my spadnou z hlavy
<a> Tak jsem je za kabel vytáhnul a nasadil zpátky na hlavu. Chtěl bych vidět pohled sousedů, kteří se podívali z okna.

Komentář: Bydlím ve 4. patře

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.