Nejlepší hlášky
<ZPRAVOBOT> Idnes.cz: Záchranáři oživili muže, jemuž po zásahu třemi tisíci volty nebilo srdce. Více zde
<b> lol 1:0 pro čez
<c> Ne, ne, já bych to viděl na remízu ČEZ - záchranka 1:1...
Komentář: Já to prvně zkouším touhle tyčí. A když nezčernám, tak to není pod proudem. Dívej...
<a> mali nam v bytovke tahat opticke kable, tak presviecali ludi aby im to odsuhlasili podpisom
<a> presviedcali susedu nech im to podpise, ze je to vyhodne, rychle a lacne a ze to ocenia hlavne ty ktori este nemaju mikrovlnku.
<a> a suseda im z uzasom hovori: "ste normalny? neviem kto v dnesnej dobe nema mikrovlnku... co vy azda ohrivate jdlo na plyne?!?!?!"
<a> Cus
<b> Cau vis skym sem si psal? :D
<a> s <c>?
<b> jo :D
<a> a co dobry? :D
<b> jj sme si tak psali a ona ze ma hlad... a ja na ni ze mam taky hlad tak ona prej prid ti neco uvarim
<a> a sel si? :D
<b> ne vis jak by to bylo trapny a stejnak by nic nebylo :D
<a> tak pri nejhorsim by ses aspon nazral :D
<[OP]Kuninka> nektere nicky me vazne stale prekvapuji
<Necrobutcher> Napriklad ktore?
Komentář: StrongDC++ Hub
<Radhum> prosim vas mam velky problem mam program ale neni to program (neni v nem nic videt je to neco jako kdyby v tom nic nebylo ale mimu kamosoj to je uplne v poho) nevite cim to je???
<simko.zero> Radhum: fajne - udelej toto - START - Vypnout počítač - Vypnout - vstat ze zidle - vzit PC a hodit ho z okna
Komentář: to nemělo cenu...
<a> v jednu
<b> jj
<a> jsem tu
<b> mh
<a> ?
<b> hm
<a> jj
Komentář: úsporná debata
<a> OMFG
<a> Aukro má SSL certifikát na blacklistu
<b> tak to je moc na me :D
<b> vole ty si rikej omfg, ja tu mam nadrzenou mladou a kurva nemam kde!
<a> Víš... Barčo
<b> Mám strach
<a> Chtěl bych ti něco říct ale nevim jestli mám
<b> a sakra.
<b> o čem to je?
<a> O mě..
<b> ... mluv,
<a> Chystám se do sprchy..
<a> Je to těžky ale fakt se tam chystám
<a> a budu tam dlouho
<a> kdo ví co se mi může stát
<a> třeba se vrátim jako čistej člověk
<a> Nikdo neví
<a> tak se Měj
<a> A hezký sny : )
<b> ty si fakt pako,já ti natáhnu že si sedneš
Komentář: Chudák se bála že budu vážný...
<a> Kde si byl tak dlouho?
<b> Byl jsem u kadeřnice se ostříhat..
<a> Na krátko???
<b> Né, na dlouho asi !!
Komentář: to je prostě... no bez komentáře :DD