Nejlepší hlášky

<ZPRAVOBOT> Idnes.cz: Záchranáři oživili muže, jemuž po zásahu třemi tisíci volty nebilo srdce. Více zde
<b> lol 1:0 pro čez
<c> Ne, ne, já bych to viděl na remízu ČEZ - záchranka 1:1...

Komentář: Já to prvně zkouším touhle tyčí. A když nezčernám, tak to není pod proudem. Dívej...

<a> mali nam v bytovke tahat opticke kable, tak presviecali ludi aby im to odsuhlasili podpisom
<a> presviedcali susedu nech im to podpise, ze je to vyhodne, rychle a lacne a ze to ocenia hlavne ty ktori este nemaju mikrovlnku.
<a> a suseda im z uzasom hovori: "ste normalny? neviem kto v dnesnej dobe nema mikrovlnku... co vy azda ohrivate jdlo na plyne?!?!?!"

<a> Cus
<b> Cau vis skym sem si psal? :D
<a> s <c>?
<b> jo :D
<a> a co dobry? :D
<b> jj sme si tak psali a ona ze ma hlad... a ja na ni ze mam taky hlad tak ona prej prid ti neco uvarim
<a> a sel si? :D
<b> ne vis jak by to bylo trapny a stejnak by nic nebylo :D
<a> tak pri nejhorsim by ses aspon nazral :D

<[OP]Kuninka> nektere nicky me vazne stale prekvapuji
<Necrobutcher> Napriklad ktore?

Komentář: StrongDC++ Hub

<Radhum> prosim vas mam velky problem mam program ale neni to program (neni v nem nic videt je to neco jako kdyby v tom nic nebylo ale mimu kamosoj to je uplne v poho) nevite cim to je???
<simko.zero> Radhum: fajne - udelej toto - START - Vypnout počítač - Vypnout - vstat ze zidle - vzit PC a hodit ho z okna

Komentář: to nemělo cenu...

<a> v jednu
<b> jj
<a> jsem tu
<b> mh
<a> ?
<b> hm
<a> jj

Komentář: úsporná debata

<a> Mum mum mum mah :-D
<b> lady gaga - poker face?

<a> OMFG
<a> Aukro má SSL certifikát na blacklistu
<b> tak to je moc na me :D
<b> vole ty si rikej omfg, ja tu mam nadrzenou mladou a kurva nemam kde!

<a> Víš... Barčo
<b> Mám strach
<a> Chtěl bych ti něco říct ale nevim jestli mám
<b> a sakra.
<b> o čem to je?
<a> O mě..
<b> ... mluv,
<a> Chystám se do sprchy..
<a> Je to těžky ale fakt se tam chystám
<a> a budu tam dlouho
<a> kdo ví co se mi může stát
<a> třeba se vrátim jako čistej člověk
<a> Nikdo neví
<a> tak se Měj
<a> A hezký sny : )
<b> ty si fakt pako,já ti natáhnu že si sedneš

Komentář: Chudák se bála že budu vážný...

<a> Kde si byl tak dlouho?
<b> Byl jsem u kadeřnice se ostříhat..
<a> Na krátko???
<b> Né, na dlouho asi !!

Komentář: to je prostě... no bez komentáře :DD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.