Nejlepší hlášky

<a> někdy bych si přál, aby měl adblock filtr i na blbce
<a> jenže pak by na tom internetu krom porna nic nezbylo

<A> aké su typy hasiacich pristrojov ?
<B> ...hmm však pieskový, vodný ... elektrický, ohnivý, kammený, listový a psychický :D

<a> Tome, sakra, potřebuju se do hodiny dostat do Avi!
<b> No, tak to ti doporučuju MediaConverter...

Komentář: Avi = Avion shopping park Brno

<a> Chudák planeta Uran. A chudák učitelé v anglicky mluvívch zemích, kteří o ní musí učit... :D
<b> Proč?
<a> Uran - angicky Uranus... to se čte stejně jako "your anus" :D
<b> Aha :D
<a> A teď si vem, že to musíš říct před třídou plnou puberťáků, spolu s pikantními detaily, jako že má na sobě skvrny a že na něm vanou silné větry...

Komentář: your anus = tvůj anál

<ona> Ideální muž - nekouří, nepije, nezahýbá, neexistuje
<On> S tím zahýbáním, bych měl problém.
<Ona> (on) ?? no teda:-DDD
<On> Někdo to musí sklízet no.. Já to břemeno hrdě ponesu!
<On2> to je stejné jako s ženskejma taky ideální neexistuje :)
<On> A když už to vypadá ze by to mohla byt ta jedinečná,tak začne mluvit a všechno pokazí.
<Ona> joo myslím že nafukovací panna pro vás bude přímo ideální pánové,tam se určitě nemusíte bát, že promluví:D
<On2> no tak trochu mluvit může to by pak nebylo ono.
<On> Takové ty běžné fráze jako ahoj, jak se máš,kam des, kdes byl.Jeste bych povolil pár jednoduchých vět, jako třeba, Co chceš dnes k obědu, chceš peníze na pivo? Vrátíš se dnes večer domů, promin to je moje chyba, hned to uklidím, apod.To by si jestě přilepšila.

Komentář: Jsou tam gramatické chyby, protože sem hloupý.

-!- <a> has joined
<a> Co děláte ?
<b> Honím a pak to mažu po kočce.
<c> Fakt to dělá, sedím vedle něho a pomáhám mu.
-!- <a> has quit
<b> :D

23:44:28 <a> ‎zlato, ja uz jsu :)) tak dobrou :-**

Komentář: překlep...:D

<Mike_?> omg
<Mike_?> je blbá
<Mike_?> neví co je to mužatka
<Mishan> s ji psal o svem malem problemu?

<a> tak sem se dozvedela ze na nasi skole sou dve skupiny lidi... uchylove a dementi
<a> by me zajimalo do ktere patrim ja:-D
<b> no to nevim ses hodne slozita osobnost
<a> takze uchylnej dement rikas?

Komentář: nebo dementni uchyl:-)

<L.J.> Víš, já bych chtěla jet na zájezd do Ruska.
<Raziel_cz> Co vám brání?
<L.J.> No, já bych tam chtěla jet spíš kolem pobaltí, tam je to takové civilizovanější. Přeci jenom to dřív patřilo Němcům.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.