Nejlepší hlášky
<Mates> Proč je Paroubek Pí*a ??
<Hobitekk23> Protože je to buze*ant, kterej udělal zátah na čektekk
<Mates> no jo no, asi se mu líbí jinej druh hudby :-)
<Hobitekk23> :-D:-D
<Mates> Asi by čuměl, kdyby mu udělali zátah na Evu a Vaška ... By mě zajmalo, co by měl pak za status on ...
<jirkas> jj fakt luxus. já to ted poslouchám podruhy a líbí se mě to o hodně víc než poprví
<mtmccox> než poprsí?
<mtmccox> (když se budeš vymlouvat, žes chtěl napsat poprvý, tak budu argumentovat, že rozdíl je v obou případech pouze v jednom písmenku :) )
<a> zijeme v modernej dobe facebooku. to nemas ako pred 40 rokmi, ze si prisiel zazvonit a bud bola doma alebo bola uz s inym..
<b> alebo ta jej otec jebol vidlama
<a> alebo 20 rokov dozadu, ze si si cislo pytal
<b> to by som nasiel v zozname
<a> a zase by otec dvihol
Komentář: boli to ťažké časy...
<Mara> Ach jo. Nikdy to nebude jako dřív. Dneska bych to viděl na popíjení margarity a válení se v bazénu.
<Honza> to je ale pech když bydliš v paneláku ! :D
<a> Co znamená slovensky "súrne"
<b> Rychle, nálehavě...proč?
<a> Ale..Divoký Kmeny víš..tady pořád píše že súrně potrebuje, súrně potrebuje, tak mu tam lifruju suroviny jak debil a on celou dobu potřeboval vojáky..:-D
<Mirka> sa pripojila k chatu.
<Mirka> Ahojte :)
<andy> prepustil z chatu:davidian,damo,konyk,simon247
<andy> Ahoj,čo tu takto večer sama? :)
Komentář: Skype
<a> Nechala jsem tam mobil a ted nebudu vedet, kolik je hodin.
<b> Tak az bude osm, tak ja te prozvonim, at vis, kolik je hodin.
<a> ja ti nevim jak na ten podnikatelskej zamer
<a> cestovku jsem zkusil, to mi neuznala, zkousim restauraci ale spis asi kavarnu
<a> jak to vidim zkoncim u trafiky
<b> a budes prodavat detem cigarety :\
<a> jenom kdyz si koupi i flasku
<a> Uz ti napsala?
<b> Ne, nepise mi :(
<a> jj, rikala mi ze ti nenapise
<a> Mam pro tebe uzasnou zpravu, tvuj vytouzeny cerveny toner konecne dorazil!
<b> Neuveritelne, vhrkly mi slzy do oci!
<b> Vyzvednu si ho, az se trochu uklidnim...
<a> Ted jsem se fakt rozesmala, prijd az se uklidnim ja :-D
<b> Muzeme si pobrecet spolecne...
Komentář: Zasobovani nam tu nekdy trochu drhne...