Nejlepší hlášky

<Mates> Proč je Paroubek Pí*a ??
<Hobitekk23> Protože je to buze*ant, kterej udělal zátah na čektekk
<Mates> no jo no, asi se mu líbí jinej druh hudby :-)
<Hobitekk23> :-D:-D
<Mates> Asi by čuměl, kdyby mu udělali zátah na Evu a Vaška ... By mě zajmalo, co by měl pak za status on ...

<jirkas> jj fakt luxus. já to ted poslouchám podruhy a líbí se mě to o hodně víc než poprví
<mtmccox> než poprsí?
<mtmccox> (když se budeš vymlouvat, žes chtěl napsat poprvý, tak budu argumentovat, že rozdíl je v obou případech pouze v jednom písmenku :) )

<a> zijeme v modernej dobe facebooku. to nemas ako pred 40 rokmi, ze si prisiel zazvonit a bud bola doma alebo bola uz s inym..
<b> alebo ta jej otec jebol vidlama
<a> alebo 20 rokov dozadu, ze si si cislo pytal
<b> to by som nasiel v zozname
<a> a zase by otec dvihol

Komentář: boli to ťažké časy...

<Mara> Ach jo. Nikdy to nebude jako dřív. Dneska bych to viděl na popíjení margarity a válení se v bazénu.
<Honza> to je ale pech když bydliš v paneláku ! :D

<a> Co znamená slovensky "súrne"
<b> Rychle, nálehavě...proč?
<a> Ale..Divoký Kmeny víš..tady pořád píše že súrně potrebuje, súrně potrebuje, tak mu tam lifruju suroviny jak debil a on celou dobu potřeboval vojáky..:-D

<Mirka> sa pripojila k chatu.
<Mirka> Ahojte :)
<andy> prepustil z chatu:davidian,damo,konyk,simon247
<andy> Ahoj,čo tu takto večer sama? :)

Komentář: Skype

<a> Nechala jsem tam mobil a ted nebudu vedet, kolik je hodin.
<b> Tak az bude osm, tak ja te prozvonim, at vis, kolik je hodin.

<a> ja ti nevim jak na ten podnikatelskej zamer
<a> cestovku jsem zkusil, to mi neuznala, zkousim restauraci ale spis asi kavarnu
<a> jak to vidim zkoncim u trafiky
<b> a budes prodavat detem cigarety :\
<a> jenom kdyz si koupi i flasku

<a> Uz ti napsala?
<b> Ne, nepise mi :(
<a> jj, rikala mi ze ti nenapise

<a> Mam pro tebe uzasnou zpravu, tvuj vytouzeny cerveny toner konecne dorazil!
<b> Neuveritelne, vhrkly mi slzy do oci!
<b> Vyzvednu si ho, az se trochu uklidnim...
<a> Ted jsem se fakt rozesmala, prijd az se uklidnim ja :-D
<b> Muzeme si pobrecet spolecne...

Komentář: Zasobovani nam tu nekdy trochu drhne...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.