Nejlepší hlášky

<a> napisal si uz jeziskovy?
<b> j chcem gumennu ancu
<a> ja som mu napisal po romsky myslis ze vie?

<on> ey musim si poresit soundrack k XXX
<ona> XXX? :D
<ona> jako xXx
<on> jj
<ona> jako hodila jsem to do googlu a vyjelo mi jako první porno :D
<on> omg
<ona> tak sem přemýšlela jaká hudba tak může byt u porna... :D
<on> a jaka te napada?
<ona> erotická? :D
<on> no ty voe
<ona> třeba Drum and Bass... :-D

<on> copa delas?
<ona> ani nic
<on> Nj tak neco pisej
<ona> ja nevím co
<on> Něco?
<on> nejaky ptakoviny
<ona> hmm ale co.
<on> nevím
<ona> skypuju
<on> S kympak?
<ona> s pratetou
<on> tak ji pozdravuj
<ona> jj
<on> stejne to neudelas
<ona> co?
<on> ze ji nebudes ode me pozdravovat
<ona> to ne
<on> S tebou se neda psat... ty ses uplne mimo...
<ona> jo
<on> Jezisi, vzdyt si s nín povídáš!!! to nejsi schopná i psát???
<ona> jo mam... pls... tak zitra...
<on> co mas??? omg
<ona> nemužu pisat a mlzvit!

Komentář: Prý že ženy dokáží dělat víc věci najednou :)

<Jerry> sem vcera testnul demo na Crysis
<Jerry> vsechno nastavil na high, aliasing 2x
<Jerry> plynuly chod, jen jednou v nejaky vetsi bitce v pralese to cca 4x zlehka cuklo bo vsude litaly trisky, padaly stormy a kusy vetvi a jeste do toho kolem behaly nejaky slepice, tak jsem je postrilel taky, pak se to necuklo
<Jerry> skoda, ze jsem to nemohl testnout na very high
<Jerry> sem si pak pustil oblivion, ale nejak me to nechytlo, musim si stahnout to Crysis cely, pak withcera, ted teda sosam skompletovany falout 1, 2, tactics, musim nejak vyplnit cas do Faloutu 3
<Jerry> skoro sem nespal, doma bordel, mam hlad, zena me zacina nenavidet, pes se se mnou asi brzo rozvede, ale couz :-D

Komentář: prvni dny s novym zelezem

<a> Ahooojjky princezno :-*
<b> Ty jses kdo ?
<a> Kdo jsem :D nooo člověk:D 19 letej :D
<b> No to mi rekne fakt hodne...
<a> nevim co chceš slyšet :D
<b> Proc mi rikas princezno a co po me chces devatenactilety clovece?
<a> Protože princezna mi příjde jako lichotivé oslovení když tě neznám a krom pokecu nechci niiic :D
<b> Supr, jenze ja jsem jaksi muzskeho pohlavi
<b> Takze kdyztak princi, pokud jsi opacne sexualni orientace
<b> jakoze ja ne
<a> kua jak to že jsi chlap
<b> Hm? A kde mam napsano ze jsem baba prosimte?
<a> nikdeno :D :D kua chyba v matrixu :D :D :D
<b> No, demence no
<a> :D :D :D mi nenadvej sem to vědět nemohl :D
<b> Kdyby ses prvne kouknul do detailu tak ano
<b> To by bylo velmi prozirave

<a> Proste v program files najdi slozku World of Warcraft...
<b> A kde najdu program files?
<a> v mistnim disku zeby?
<b> ?
<a> Tento pocitac -> Mistni disk -> Program Files -> World od Warcraf
<b> lol to tam vubec nemam jedine co mam v tomto pocitac je Jednotka DVD, Disketa a Sdilene dokumenty
<a> :D a instaloval sem ti to asi kde?
<b> do pocitace
<a> vem si prasek...

Komentář: Moc i na me :X

<on> zavři si okno... nalítaj ti tam brouci
<ona> nezavřu... a nečum mi sem
<on> mylsim že se ted zeptáš...
<ona> na co?
<on> no vidíš

Komentář: bydlí přez ulici

<a> To asi nejdriv cely vymazu a pak teprve budu instalovat, ne? Pac zjevne to pri instalaci neodstranil, i kdyz se mi zdalo ze jo...
<a> Normalne pres c->formatovat?
<b> to ti nedovoli...
<a> Tak?
<b> to je jako by jsi rezal vetev na ktere sedis
<a> vsak ja bych nejradsi podrezal celej strom a vysadil novej...
<b> :D

Komentář: kamos instaloval windows...

<a> sem se regl asi na dalsi 3 klikacky :D
<a> musim to rozjet ve velkym abych si mohl koupit nejakej zamek :D
<b> jako FAB? :D
<a> ne spis Hlubokou nad Vltavou :D

Komentář: neni zamek jako zamek...

<Fenixp> Mám novou teorii na systém hodnocení, na který tak rád nadávám
<Fenixp> Jde zevnitř ven
<Fenixp> 1. stupeň: Kostlivci. Můžou je vidět děti jakéhokoli věku
<Fenixp> 2. Stupeň: Cokoli POD kůží. 15+ (17+ v USA)
<Fenixp> 3. stupeň: Nahá kůže (18+)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.