Nejlepší hlášky

<a> toz tak jsme ted meli poplach: aspon jsem si vyzkousel ze jsem schopen do tri minut se prevlect vzit doklady a klice a sejit dolu :-)
<a> v armade bych se navic musel oblect do uniformy, takze by to bylo tuhzsi.
<b> oh, proč to?
<a> Nevim... asi cvicny. Po par minutach to vyplo a tak jsme zase vsichni vysli nahoru, tak jestli uhorime je to jejich chyba.

Komentář: Taková odevzdanost systému

<a> s linuxem to fakt nezvladnu…:-(
<b> co bys nezvladla
<a> potrebuju miliardu programu
<b> napriklad?
<a> ktery v linuxu nenajdu
<b> napriklad?
<a> treba prikazovej radek:-D
<b> hehe good one

<a> Mezi prvními články na Googlu : "Rusové tiše cvičili jaderný útok.", "Američané přemísťují vojáky." A "Češi smrdí."

Komentář: Smradi!

<a> ja se pro sichr neucim nic
<b> nj, je důležité být objektivní ke všem předmětům

12:11 <a> asi sem nemocnej
13:22 <a> byl jsem na obědě u protějšího stolu a vedle seděla banda německých volejbalistek a vůbec nebyly ošklivé
<b> tak to asi budeš opravdu nemocnej no

<ona> Hlídaš zese parkovišťe??
<on> Tuš jo no.....
<ona> Právě ti projelo auto ....
<on> Jaké???
<ona> ja nevím mělo čtyři kola na volant :D:D:D

Komentář: popis auta

<a> pujčil sem si od ségry brejle čoveče, a je to fakt dobrý
<b> myslis ty s ruzovyma obrouckama jak nosi? :-D
<b> co je na tom dobryho??
<a> vždycky sem si myslel že vidim dobře, ale s brejlema je to konečně full HD
<b> a doted si videl svet jako kdyz ti nekdo pusti kinorip nebo co? :-)
<a> to zase néé, ale přemejšlim že si pořídim brejle na sledování filmů, ušetřim
<b> seš prostě lišák :-D

Komentář: s brýlemi i DVD vypadá jako BluRay

<kamkul> Zítra je vlastně svátek, že?
<SnooX> Nn
<kamkul> Jakto?
<SnooX> Odpadl

<nikolka> Hele, kubíku, můžeš mi pomoct?
<kubík> jasne co potrebujes
<nikolka> Nějak se mi povedlo snížit jas na monitoru. Málem neumím přečíst, co píšu.
<kubík> jasne co mas na monitoru za tlacitka
<nikolka> No, jedno MENU pak dvě s šipkama a třetí s takovou divnou šipkou v obdelniku.
<kubík> na jakou stranu ukazuje
<nikolka> No, ke dveřím.

Komentář: Nakonec se jí ten jas podařilo spravit...

<a> seká se mi rádio :/
<b> zkus to nechat nacist dopredu jako na youtube .. to pomaha

Komentář: #internetove radio

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.