Nejlepší hlášky

<email> Milí přátelé,
<email> A máme tu znovu výstavu Sáhni si na ptáka
<email> Hmatová výstava o ptačí říši

Komentář: Oficiální pozvánka na akci pro nevidomé

<a> Ahoj, neměla by jsi na půjčení černý páskový boty?:)
<b> čus, jo, měla ;)
<a> super, a jaký máš nohy??
<b> no, teď jsem si je pár dní neholila, takže nic moc..:P
<a> blbe :D, myslim číslo :D

Komentář: znáte to..:)

21:59:43 <a> fakt nemozes uz hrat?
22:00:54 <b> ee
22:00:58 <b> mozem byt na kompe len do desiatej, inac dostanem zaracha
22:01:00 <b> kurva

<holka> : patříme k sobě stejně jako k nebi patřej mraky :)):P
<kluk> : a co když je jasno ? :D

<On> a muzu se zeptat kolik vazis ? x)
<Ona> 20kg :(
<On> Coze??????
<Ona> promin mam tezke kosti :(

<on> tak ono jako...mám doma pět jehel, nějaký stříkačky a možná mám i ten blbej vakáč :-D
<ona> maminka věděla proč mě nepouští nikam na Silvestra :D:D
<on> taky mám fonendoskop :-[
<on> a to NENÍ žádná erotická pomůcka;)
<on> ty, nestojí ti za zády, že ne? :-D

Komentář: ...budoucí doktor ;-)

<a> Tohle mi včera vyšlo v jednom "spolehlivým testu" :-D - šlo o datum mojí smrti: Zomrieš v roku 2021 keď sa pošmykneš na banánovej šupke, ktorú hodila na zem bezvládna dôchodkyňa predtým ako dostala porážku :-D
<a> Booože :D asi si udelam nejakej dalsi infantilni test :D
<b> :D
<a> Treba tento: Ktorý hráč ŠK Slovan Bratislava je najväčší čurák?
<b> :D :D

Komentář: LoL xD Facebook xD

<a> myslím že se mi povedl teď pěknej barevnej přechod ;-)
<a> ted to nakpoíruju do všech vrstev
<b> jejda
<b> mam si pripravit blici saček? :D
<a> radši lavor :D

Komentář: aneb pokusy grafikovy :)

* Quanti chce *svyho* lvicka v postylce
<duf> Quanti: jakyho lvicka? perverze :) zoofilie
<Quanti> pche
<Quanti> woody = muj lvicek

Komentář: ta zver je snad vsude .. :-)

<pan K.> Jaká by byla tvoje přezdívka kdybys byl u S.W.A.T.u? Moje by byla Hromo. Byl bych SWAT! Hromo SWAT!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.