Nejlepší hlášky

<GK> blééé
<GK> mlééé
<AP> ach jo...
<AP> heleď, nevíš o něčem co bys potřebovala doma udělat? :-)
<GK> cože? :-O jé :-)
<GK> jo potřebuju vyžehlit :)
<GK> pak vybetovnovat ten náš příkop...
<AP> tak běž makat a nepiš tu takové kraviny :-/

Komentář: Mluviti stříbro a mlčeti zlato :-)

<x> Ahoj Kubiii, kde se pořád? Vůbec tě ve škole nevidím... :D:D
<y> ahoj :D:D
<y> jsem nemocnej
<x> jeeej, co ti je ?
<y> nejakej virus
<x> AVG na to :D:D
<y> hehehe :D:D pouzivam ms essential
<x> :D:D asi je špatnej
<y> nn on ten virus aspon nasel
<y> avg by se mi snazil tvrdit ze zadnej neni
<y> a pak bych umrel :D:D

<a> Až budu velka, budu plyšovej medved...
<b> Já budu víla.
<b> A kde budeš žít?
<a> V postylce jednoho krasnyho chlapa :*
<a> Kde ty?
<b> Beztak v nějakým bordelu..
<b> Věděla jsi, že víla se řekne jinak nymfa? :D

12:11:21 <a> Zdr, jaka je sance ze je na ctecce otisku prstu cerna foliova krytka ?? Nerad bych neco zkurvil :)
13:01:51 <a> Si tu??­
13:01:58 <b> jsem
13:02:32 <a> Tak sem asi dodrbal ctecku otisku

<a> Není nic lepšího nez hotel plný rusůůůů...:D
<b> Proč? Cpou ti pod dveřma porno? :D

<a> <b> a buchta od babičky.
<c> To zní dost chutně a perverzně zároveň ;)

Komentář: Prý chutnala.

<a> a vis jak sem ti rikal, ze me serou ty spamy?
<a> tak jsem si to zaridil po svem a od te doby mi neprisel ani jeden
<b> To jsem nevedel, ze jsi takovy gosu programator.
<a> takhle bych to nenazval :) ted uz mi akorat nechodi maily, ktery maji v predmetu slovo Viagra :)

<a> uz me fakt stves, pockej, az te nekdo zabije, ses mrtvej!
<b> ty jsi jasnovidec?!
<a> ne, ale stojim na spawnu ;-)

Komentář: autospawn a csko...

<a> jak je možné, že sem si internet dala pracovat offine a jede mi icq
<b> coze? :-D
<a> dala sem jak máš spuštěnou nákou stránku tak soubor, pracovat offine... ale icq mi jede
<b> lol :-D

<M0RGAN> Baf.
<Sheritra> lek
<M0RGAN> Víš, jak mají autobusy ta čísla (linky) na tom displeji?
<Sheritra> jj
<M0RGAN> Tak teď jedu prvn9m nočním busem a před náma jel jeden, který už má zjevně po šichtě, páč tam měl z těch světýlek nápis "MAMI" :D
<Sheritra> :D
<M0RGAN> To mě dostalo, že jsem se musel připojit na Net a ventilovat to :D
<Sheritra> Nebudeš tohle háázet do lamera, že ne? :P

Komentář: No původně jsem nechtěl :P

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.