Nejlepší hlášky

<ona> když chcípne zvuková karta, dělá takovej divnej zvuk jako chrrrrršššššššrrrrrrššššš:?
<ja> nevim mě zvukovka ještě nechcipla
<ona> no ale tak je to ještě pár dní v záruce tak to je fajn, to mě netrápí pěňáze
<ona> záruka úplatí ještě do 21. března takže ještě týden XD
<ja> počkej slečno on už je dávno Duben.

Komentář: Psala 14.4 xD

<Anomis> a pred 15 lety sme jeste nemeli ani paru
<Anomis> co to pc je
<johnjewel> ???
<Anomis> co nevis?
<johnjewel> aha, už jsme pochopil :D
<johnjewel> jsem pochopil že před 15 lety nebyla pára :D
<Anomis> XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Komentář: para a pára :)

<a> jj, komplex kurwení češtiny :) jestli to bude takhle dál, tak doufám, že se nedožiju 80-ti let :)
<b> Vážený <a>, není to upe yedno pitcho? wshag žádný diktát na známky nepíshu, ne? tag cooo? ...a co jinag? yaxe mash? :D:D:D:D:D:D a teď si pobreč, frajere :P:D
<a> Milý <b>, původně jsem ti chtěl napsat, že jak jseš rudej, tak jses blbej, ale koukám že nejsi sparťan, ale že bydlíš na ostravsku. To totiž omlouvá to jak píšeš, kdybych předtim věděl že jseš z Polska, tak bych nic o w nepsal :)) enjoy it

Komentář: K. se omlouvá všem slušnejm ostravákům, ale tenhle si toho poláka zasloužil...

<a> mnt wc
<b> jj
...
<a> z5 ;)
<b> jj
...
<a> mnt jdu na zachod
<b> se neposer :D
...
<a> LOL !!! :D
<b> Posral ses ?
<a> nn ale předtim jak sem byl srát tak to strašně smrdělo :D
<a> a otevřel sem okno
<b> ?
<a> a teď sem tam byl a v hajzlu je led :D:D

Komentář: Jednou takhle večer :D

<a> neccheš stahnout mass efect pošlat mě ho přes ICQ mě se ot nechce stahovat

<on> opravdu se mi líbíš chci tě
<ona> škoda, že nejsi poslední chlap na zemi
<on> proč??nechceš ublížit svojemu??
<ona> ne, protože tehdy bych ti mohla říct, že s pocitem, že nebudu mít sex, můžu žít, ale né s pocitem, že bych s tebou něco měla

Komentář: nechtěl to pořád pochopit, no

14:09:38 <a> udnapc e lqh jd oáš?
14:09:41 <b> Cože?
14:12:12 <a> nějakej debil mi zpřeházel písmenka na klávesnici!

<a> cauvec co delas?
<b> Kupuju chlast na chatu
<a> tvl pres chat nikdy nekupuj alko!
<b> ne voe jedu na chatu, tak kupuju chlast, navic pres chat bych ho asi nesehnal
<a> uff uz jsem se lekl :D a jak ho teda kupuješ když si se mnou píšeš?
<b> alkoteka.cz

<a> Až vyjdou tak si musím vypálit Lidice
<b> Já taky a ke sledování si vyhladím Ležáky
<c> Pánové to je vcelku ožehavé téma,ikdyž slyšel jsem ,že Roden odehrál svou roli opravdu zapáleně.
<a> Jen aby nevyhořel

20:21:05 <a> amerika bankrotuje, to bude ten konec světa
20:21:11 <b> to se dalo čekat
20:21:24 <a> předpověděli si ho, mají ho mít
20:21:43 <a> viděl bych to na další teroristický útok
20:21:51 <a> odněkud kde je dost ropy...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.