Nejlepší hlášky

<a> co vy vsichni mate s tou OpenArenou? Vzdyt quake 3 arena je uplne stejna
<b> je OPEN a o to jde!
<a> ja radsi OEM, ale to je jedno :-D

Komentář: <a> i <b> jsou ITaci jak polena

<kaktus91> Cus
<lenka09> Nazdar... dneska sem pořádně kalila u bratra na párty
<kaktus91> Hh tak to ti přeju ,)
<lenka09> motá semi hlava sem uplně nasračky
<kaktus09> ty vole nato že ti je 13 nějak moc chlastáš! :)
-!- Skillerecek has joined
<Skillerecek> lenka09: ahoj hele nechala sis unás ten kočárek Petra ti to tam pak hodí nebo se zejtra staf okíí? :) a jdi si lehnout nebo mě máma zabije...

Komentář: na xpamě :D nedalo se to kopčit tak to píšu z hlavy ale nějak tak to bylo docela owneed :D

<zeus36> na chatovanie ti stači aj ta 486ka čo mate doma
<cassiopea> tak ako sorry ale my mame xp-cko
<zeus36> uffffffffffffff
<cassiopea> tatko je informatik
<zeus36> to vidim

Komentář: Rodič informatik

<a> du prudit na xchat naky emare... des se mnou?
<b> kam?
<b> na seznam?

<fermata> inac, vies co sa mi minule podarilo?
<Mato> no
<fermata> nieco bolo v okne a ja som vzala do ruky mys, ze to mamine ukazem kurzorom... :-)
<fermata> ale to bolo este pred dovolenkou
<fermata> teraz som trosku normalnejsia
<Mato> :-D ty vole

<Pitr> co ti je?
<Luka.s> nesnasim tenhle svet! je nespravdelivej!
<Pitr> jakto?
<Luka.s> Kdyz zenska chce sex tak staci kdyz prijde k chlapovi a zepta se: Sex? a chlap samozrejme pude a jeste se bude divit ze nemusi nic zaplatit
<Pitr> no a?
<Luka.s> Ale kdyz chlpa prijde k zensky a zepta se: Sex? tak muzenska akorat nabanci a jeste ho obvini za neslusny navrhy a vysoudi prachu ze by to uzivilo somalsko

<a> Sem slyšel že na podzim maji přiletět do ČR PinkFloyd
<b> Ne to neni pravda ale já budou tu ColdPlay
<c> Ja slyšel že přiletí Elvis
<b> Elvis je doma
<a> A předkapelu by mu dělala Nirvana co?
<c> A na špeka by zajel i Bob Marley.
<b> A Fredy Mercury by to celé zakončil

Komentář: rozhovor z hudebního fora

<a> tak si ho nainstaluj... hamachi.cz ... bude 24/h denne?
<b> jak 24h dene?
<b> nechapu?
<b> ???
<a> ze ci bude server zapnuty stale
<b> ok
<b> kde to stahnu
<a> ale bude alebo ne? omg...
<a> www.hamachi.cz
<b> ok
<a> OMG bude alebo ne???!!! odpoved: ANO odpoved: NIE
<b> ok
<a> lol si robis prdel ne?
<b> mam stahnout tu nejnovejsi verzy
<a> POCUVAJ MA ALEBO NEBUDE MOD... NAPIS MI "ano" pre kladnu odpoved alebo "nie" pre zapornu odpoved... BUDE SERVER STALE ZAPNUTY?
<b> ano

Komentář: xD

<a> a mam to mít nainstalovaný?
<b> Co?
<a> tu hru
<b> A jak jinak jí chceš hrát?
<b> budeš se na ty placky koukat z okan?
<a> to je pravda

Komentář: Jak říkala moje stara učitelka... i tací jsou mezi námi

<a> mi ted psal nejaky rus
<b> ?
<a> <Manucha> Hi.
<a> <ja> go away
<a> <Manucha> Ti po ruski ne govarish?
<a> <ja> no. czech republic. it is not russian any more
<a> hlavne ze v udajich o me je: country: czech republic

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.