Nejlepší hlášky

<a> je tu péťa
<b> už zas?
<b> :-O
<a> jo, jdem si hrát
<b> tak si to užijte
<a> musíme se na zemák naučit velehory
<b> :-)
<a> a taky průrvy
<b> ty vole, tohle kdyby slyšely...
<a> hydrodynamiku průrv
<a> a taky něco s pístem
<b> hydraulika
<a> a nakonec na vaření sněhové polevy
<b> už to začíná přecházet v nechutnosti
<a> ano
<a> začíná to
<a> právě probíráme tření
<b> ty vole
<b> za chvíly začnete s momentem smykového tření a klouzavosti
<a> také potvrzuji teorii relativity, hmotná tělesa mají velkou přitažlivou sílu
<b> :-D
<b> tyhle dialogy by se měli za deset let těm holkám ukázat
<a> jo? chceš aby nás žalovaly? to už bude taková emancipace, že za to pudeš ke kůlu
<b> *thumbs down*
<a> právě jsme prorazili skalní masiv a můžeme se dostat k pokladu
<b> to si věříš že už neni proražená a vykraddená
<a> vykradená ještě ne
<a> vždycky něco zbyde, ještě mnoho let
<a> to jsou ty obnovitelné zdroje

Komentář: o vyvinuté kamarádce

<a> Hele a jak to máš s tim pokrem, to ho hraješ každej den nebo co?
* b Is playing poker and might be too busy to respond
<b> co?

Komentář: zdroj: YPP

<a> Čus, něco spešl ve škole
<b> Ne jen <c> to zase zarval
<a> Co měl?
<b> No vyřkl takovou pěknou větu: "Dal bych si svíčkovou s kusem lososího masa."
<a> :D

Komentář: <c> vyslovuje s téměř jako f

<a> taaaak, jak zmeris silu kyseliny?
<b> hmmm, cim snadneji odstepi proton tim je silnejsi?
<a> to je neco jinyho, kfyz chces zmerit jak MOC je silna
<b> sahnu si na ni
<a> :D na bicak

<a> ja ja das ist pravda: Škoda Fabia 1.2 HTP - Elasticita není silnou stránkou malého tříválce a tak je potřeba promyslet každý takový manévr a dvakrát se podívat do zpětného zrcátka, aby se vám nedostatek výkonu nestal osudným.
<a> :D
<b> :D :D :D
<a> bavíme se o předjíždění na dálnici :D
<b> lool :D

Komentář: nejde jinak, než se pousmát :)

<a> pocujes, skoro som umrel.
<b> iba skoro?
<a> na škole máme dvoch profákov, Gancnerovú a Gancnera, oni su manzelia
<b> a co? nacapali ste ich? :D
<a> Gancnerová nás učí resp nas snaží naučiť chémiu
<a> Gancner nás uči telesnú
<a> sme na telesnej, sedime v satni, Gancner pride za nami a vravi: chlapci co cvicite? my vravime ze nie
<a> a on: máte pravdu, načo? miesto dobrej rozcvičky strčte si ko*oty do pi*ky
<a> my taky ujeb, oni su inak blaznivy
<b> asi mal dobry den, alebo zena mu dnes nedala
<a> pockaj, on potom siel prec, a prisli druhacky, my sme sa za nimi pozerali ze ejha aky zadok atd
<a> profak sa vratil. vravi:
<a> že, vidíte chalani, vy si každý víkend musíte hladať na diskotékach ženy aby ste si mohli fiknúť, ja mám jednu statickú dieru doma
<a> chapes, profak povie toto na vlastnu manzelku teda na nasu profku :D

Komentář: Gympel 3. rocnik, Nove Zamky, Slovakia :-)

<a> ok a jeste ejdna vec,ma ipod tvoji stalou ip, bo mu ji wifi kma se pripoji prideli?
<b> samozrejme podle nastaveni wifi :D
<b> vzdyt to zalezi na siti, ne na iPodu
<a> tak ze ip dostane i notas? od kazde wifi jinou, ja sme prave mylsls ze mam ma stalou, a ipod dostava pokazde jinou pac je mensi, ttj
<b> jak jako ze je mensi? :D
<a> mno ze neni tak ruznorodej, umi min veci

Komentář: Život je hned veselejší :D

<a> Aztékové...
<b> Jeee, to jsou ty hezký?
<a> Jsou to indiáni...
<b> Mno, ty jsou strašně hezký!
<a> A hlavně maj na sobě jenom kýlní pás...
<b> ???
<a> Tková ta utěrka místo spoďárů...

<Alino> tak co ideme za tymi holkami?
<Kalthar> jj, idem dat sprchu a vysrat sa
<Alino> nee
<Alino> najprv sa vyser
<Alino> potom daj sprchu
<Kalthar> ved ja som to tak planoval, omg
<Alino> ale ja som to programatorsky pochopil...

<Mišhulátko> uz u tebe byli z O2? :D
<Milda> ne a ani at to nezkouší
<Mišhulátko> ?
<Mišhulátko> ty krafo me vzbudili
<Mišhulátko> tos mel slyst
<Mišhulátko> slyset...
<Mišhulátko> predstavili se mi jako komunikace...
<Milda> povídej
<Mišhulátko> ja vylez do pul tela...
<Mišhulátko> a jak sli po schodech tak hned... jak jako komunikace...
<Mišhulátko> a on my jsme od komunikaci...
<Mišhulátko> a me nenapadlo nic jineho nez rict at me s tim zasranym icq neotravujou ze mam qip
<Mišhulátko> cumeli...
<Mišhulátko> a rozjizdeli svoji basnicku...
<Milda> lol
<Milda> hehe
<Mišhulátko> tak sem rek ze me vzbudili a zacal na ne rvat ze nekdo kdo se mi predstavi jako komunikace tuka, zvoni na dvere a dupe po schodech jak slon muze rovnou vypadnout...
<Mišhulátko> cumeli lehce...
<Milda> :D
<Mišhulátko> ani nedosli do patra...
<Milda> počkej tak já je pošlu do hajzlu hned
<Mišhulátko> zarval sem jeste neco ve stylu ze sluzebni octavia O2 pred barakem je moje... i kdyz je fotra... a uz bylo prasknuto s dverma...

Komentář: A pokud se nestacili divit tak se divi do dnes :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.