Nejlepší hlášky

<osel> heh, ten hlavni komp se sype :))
<osel> nekdo vymenil 230W->200W zdroj
<osel> nekdo sundal z chipsetu pasiv
<osel> nekdo nafouk kondiky (asi)
<osel> nekdo ho zaprasil
<osel> nekdo tavil disk a mechaniku na 60°C
<osel> nekdo tavil zbyly 2 disky na 55°C
<osel> nekdo tavil CPU na 55°C
<osel> NEKDO VYVOLAL PRI INSTALACI XPCEK BSOD!!

Komentář: kdyz ma OndraSter za ukol nainstalovat system..

<RubberDuck> OMFG!! :D
<RubberDuck> Mel jsi jim tam vratit nejakej INDEX... :D
<RubberDuck> GN2All
-!- RubberDuck has quit
<Tachounicacicek> KURVA PROC FURT PISE S CAPSLOCKEM?
<Tachounicacicek> MNO
<Tachounicacicek> ME TO PRIJDE DESNE COOL:)
<Tachounicacicek> ASI TO TAKY ZKUSIM
<Tachounicacicek> OMG:)
<Tachounicacicek> TYVE
<Tachounicacicek> BY ME ZAJIMALO
<Tachounicacicek> MNO
<Tachounicacicek> JA TO TESTNU:)
-!- Tachounicacicek is now known as tACHYON
<tACHYON> 0H!

Komentář: používejte capslock!

<a> Bafnul jsem přes dveře od bytu na nějakou bábu, která šla po chodbě a z úleku se rozsekala o zábradlí. Achjo, já jsem prevít :)
<b> Ty vole, to byla má babička! Přijela k nám na návštěvu. Vymkla si kotník.

<A> Nazdar zlato, tak jak bylo první den v práci? :)
<B> Ahoj ahoj, první a poslední :D
<A> Jakto?
<B> Tak přišel jsem tam, šéf si mě vzal do kanceláře chvíly jsme si povídaly co a jak se bude dít, do budu dělat a ke konci ze srandy prohodil co sem jim přines první den dobrýho :D
<B> Tak mu řikám, že jako nic nenesu. A on jak si to představuju.
<B> Ale nakonec sem se jako usmyslel a řikám, že ok že pro něj mám suchý a polosuchý. On se uplně rozzářil a povídá jestli čevený nebo bílý a já mu řikám: "Suchý z nosu". :D Tak chvilku civěl pak mu to došlo a vyhodil mě... Takže hledám znovu :D
<A> Ty si vůůůl jak lev.

<a> Ještě někdo by se přidal večer na house party? ;)
<b> Moje máma :D
<a> Chceš sestřičku? ;) :D
<b> Chceš pěstí?
<a> Začala sis :D

Komentář: Na blbou odpověď blbá otázka... :)

<a> Pokud by tě chtěl někdo zmlátit, budu jako tornádo!!
<b> Spíš tsunami..;)
<a> Divoká a...vlhká..? o_O

<ona> Ty jsi tak úžesnej! Jak bych ti jen mohla poděkovat?
<on> Nemusíš děkovat, stačí, když mi ho vykouříš.

<on> Kruci někde mi tu v posteli spadl špendlík a nerad bych byl ráno bez oka
<ona> Proč proboha zrovna špendlík ??
<on> nevim.. rád večer něco píchám :D

Komentář: Když se povede :)

<a> nemáš náhodou doma batoh navíc?
<b> na co?
<a> no ten svůj sem rozstřelil
<b> jak "rozstřelil"?
<a> no tak nějak se mi zasekl ve výtahu a je napůl

<a> Vždycky sem chtěl být kosmonautem a nechat se vystřelit na Měsíc.
<b> Co bys tam dělal ?
<a> Nejde o to co bych tam dělal, byla by to sebe oběť pro lidstvo.
<c> A na měsíci vytvořil script "Hello World!"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.