Nejlepší hlášky

<a> hele, tak mě napadá ... když se ženská jmenuje Válková, tak je její manžel Válek nebo Válka? :)

Komentář: Zpracování klientských údajů

<a> bratr si koupil Diablo 3, a od té doby jsem ho neviděl

<a> Ryby v akvarku?
<a> Ty muzou jedine vyskakat :)
<a> a pak jeste vypit vsechnu vodu :)
<b> no ale kdyby vypily ryby všechnu vodu, tak jí zase vyčůrají zpět, ne????? :-)

Komentář: Jak muze domaci havet provest zebevrazdu...

<a> Jo, a kamarád z Taiwanu mě požádal o ruku
<b> A jak to dopadlo? Rozjelas to na více kontinentech?
<a> Decentně jsem ho odmítla a pak jsem začala zjišťovat kolik má v krvi. Nakonec z toho vyšlo, že je střízlivý, ale měli nějaký průšvih v práci a taky mu přijela sestřenka z Kanady, takže 3 noci za sebou nespal. :D Tak jsem mu řekla ať se jde vyspat... Už se neozval a na statusu má napsané shame :D

Komentář: shame = ostuda

<admin> ...kdyby to video mělo jet každému plynule museli by jsme mít optický kabel tlustý jako noha vaší mámy. Pokud nás chcete zasponzorovat klidně vám dám číslo účtu.
<a> hmm tak to je v pohode moja mam ma dost tenke nohy :D
<b> co když je moje máma mrtvá?...potíže s kabelem nebudou?
<c> moje máma nemá nohy. :(

Komentář: video na webu...

<a> doufam ze tam bude nejaka buchta pro me :D
<b> mozna aj frgal
<a> :D:D nepochopil si me :D
<b> pochopil ale vzdy je jednodusi se dstat k jidlu nez k babe :D
<a> nechci jidlo, chci babu :D
<b> z vetsiny jidla se ti neudela tak spatne jako z vetsiny bab :D kdyz to tak vezmu oboji ma nejakou dobu trvanlivosti, jak baby tak jidlo ale bohuzel ty baby to nemaji nikde napsany

<a> ahoj, ideálne miery ženy sú: 90-60-90? :D
<b> jj preco ? :D
<a> obvod môjho stehna je 66 :D

Komentář: rovnica: potrebujem dve ideálne ženy, aby som vedel chodiť

<Lolo> jdu do toho bušit.. :D zatím..
<Eva> ? cože???? :O
<Lolo> nooo jdu louskat ořechy...

Komentář: ach ty Vánoce...

<Žabička> w8 poslední složka kde mě tak napadlo že by tam něco mohlo bejt :D
<Žabička> jéé tvůj pták

Komentář: hledala fotky :-D

<Chuck> ok tak ja du taktovat tu grafiku
-!- chuck has quit
-!- chuck has joined #chat
<Chuck> sem zapomel ze v biosu grafa nejde

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.