Nejlepší hlášky
<on> Vieš čo sú zakladné veličiný?
<on> napr. Kilogram meter sekunda mol kelvin kandela
<ona> jaaj jasne, ved mol kelvin je ten spevak, nie?
<Pavel> Jo tak auto má volant tím zvládne točit i cvičená opice...
<Carloslp640> To neznáš holky od nás ze třídy :D
<Pavel> Já jsem řekl cvičená opice né ženská,tady je velkej rozdíl v inteligenci
<Carloslp640> :D :D Dost. Ale s opicí bych teda nechtěl mít sex
<Pavel> No tak v tomto případě jdou opice stranou a nastupují ženy samozřejmě
<Carloslp640> xD
Komentář: Začali jsme se bavit o tom kdo všechno dokáže řídit auto s automatem
<a> jen fakt bacha ona se nezda dyt ona uz PREJ chrapala z půlkou CV fobalovýho mančaftu
<b> jj a taky byla 8x ve vesmiru
<a> nekoho bych najradši roztrhala!!! :-/
<b> skus noviny... =D
Komentář: mala nervacka...
<a> send: Salad to: <b>
<a> location: 2nd floor
<a> transmitting...
<b> super tak ja pro nej jdu do lednice
<b> sent :) enjoy
<a> hej,ale ty si uplně jak ti jehovisti, víš o tom?
<b> to jako myslíš Windows Vista?
<a> looool :D :D :D
<a> Bys nevěřil co pes s cézarem zase vymysleli
<b> ?
<a> prej, až se jednou sejdeme v pekle, tak ten kdo tam bude jako první bude vařit kafe, ale celou věčnost
<a> proč nepoužíváš Mozillu? ta je nejlepší, si jí stáhni...
<b> Já si radši stahnu Firefox, na ten jsou lepší ohlasy.
<a> lol...
Komentář: pochopí to ti, kteří znají internetové prohlížeče
<Ryoma> I když nevím, nevím, mně to stačilo dneska ve fitku.
<Prometheuss> Co tam?
<Ryoma> No prostě kunda jako prase a můj vocas za ní byl jako magnet. Se blížím, blížím, čumím na ní, a pak plesk do multipresu (jako do stroje). 20 lidí výtlem jako hovado.
Komentář: Kámoš dostal chuť... :D
<a> taky som bol nasrany ze som si bol odbehnut polmaraton
<b> a teraz si nasrany a unaveny