Nejlepší hlášky

<on> Vieš čo sú zakladné veličiný?
<on> napr. Kilogram meter sekunda mol kelvin kandela
<ona> jaaj jasne, ved mol kelvin je ten spevak, nie?

<Pavel> Jo tak auto má volant tím zvládne točit i cvičená opice...
<Carloslp640> To neznáš holky od nás ze třídy :D
<Pavel> Já jsem řekl cvičená opice né ženská,tady je velkej rozdíl v inteligenci
<Carloslp640> :D :D Dost. Ale s opicí bych teda nechtěl mít sex
<Pavel> No tak v tomto případě jdou opice stranou a nastupují ženy samozřejmě
<Carloslp640> xD

Komentář: Začali jsme se bavit o tom kdo všechno dokáže řídit auto s automatem

<a> jen fakt bacha ona se nezda dyt ona uz PREJ chrapala z půlkou CV fobalovýho mančaftu
<b> jj a taky byla 8x ve vesmiru

<a> nekoho bych najradši roztrhala!!! :-/
<b> skus noviny... =D

Komentář: mala nervacka...

<a> send: Salad to: <b>
<a> location: 2nd floor
<a> transmitting...
<b> super tak ja pro nej jdu do lednice
<b> sent :) enjoy

<a> hej,ale ty si uplně jak ti jehovisti, víš o tom?
<b> to jako myslíš Windows Vista?
<a> looool :D :D :D

<a> Bys nevěřil co pes s cézarem zase vymysleli
<b> ?
<a> prej, až se jednou sejdeme v pekle, tak ten kdo tam bude jako první bude vařit kafe, ale celou věčnost

<a> proč nepoužíváš Mozillu? ta je nejlepší, si jí stáhni...
<b> Já si radši stahnu Firefox, na ten jsou lepší ohlasy.
<a> lol...

Komentář: pochopí to ti, kteří znají internetové prohlížeče

<Ryoma> I když nevím, nevím, mně to stačilo dneska ve fitku.
<Prometheuss> Co tam?
<Ryoma> No prostě kunda jako prase a můj vocas za ní byl jako magnet. Se blížím, blížím, čumím na ní, a pak plesk do multipresu (jako do stroje). 20 lidí výtlem jako hovado.

Komentář: Kámoš dostal chuť... :D

<a> taky som bol nasrany ze som si bol odbehnut polmaraton
<b> a teraz si nasrany a unaveny

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.