Nejlepší hlášky

<TurMcDonnel> se svedama 3:0, pecka
<TurMcDonnel> 4:0
<tb> to je zaznam vole
<TurMcDonnel> 5:0
<TurMcDonnel> to je zive
<TurMcDonnel> jurohakytur
<TurMcDonnel> tak je to zaznam, pice to nepisou
<tb> lol
<mstitel> abys nemusel cekat http://hokej.sport.cz/clanek/141951-cesti-hokejiste-deklasovali-svedy-6-2-irgl-zaznamenal-hattrick.html
<tb> a ted te zabanuje pac jsi mu zkazil live sportovni prozitek
<TurMcDonnel> to je napad
<TurMcDonnel> !ban mstitel 1
-!- mstitel was kicked by strycek_jiri [Ban! TurMcDonnel: (Cas: 1 minut)]

<a> prosinec má kolik dní?

Komentář: kámoš zjištoval kolik dní bude v lihu :-D

<Ciper> 50 x 18 =
<Invisible> ono by to bylo dost
<Ciper> 4000
<Invisible> ale to by lidi museli klikat an ty reklamy
<Invisible> a to nikdo nechce
<Invisible> 4000? lol? xD
<Invisible> omg
<Invisible> 600 sotva
<Ciper> 5x 18
<Ciper> 5x10 x8
<Ciper> 50x8
<Ciper> 8x5
<Ciper> 40
<Ciper> 400
<Ciper> 400+00
<Ciper> 40000?
<Invisible> lol
<Invisible> xD
<Invisible> ty si počtář
<Invisible> xD
<Ciper> někde bude error

Komentář: Počty a matika, 2. ročník SŠ

<a> jee, ahojky, ty jsi online? :-*
<b> ah61 1se0
<a> :-D
<b> 1en60 - r8vě 4239z90 2rysen280
<b> aha
<a> :-D
<b> právě uklízím krysenkám
<a> generalni uklid?
<b> :-D
<b> jj už bylo potřeba

Komentář: Horsi nez CapsLock? Num Lock na notebooku :o))

<a> kam chodis na skolu???
<b> na Gy Sy
<a> kde je???
<b> Sy - Svitavy
<a> co je to za skolu
<a> ???
<b> Gy - Gymnazium

<a> co víš o životě na hradech a zámcích v době baroka a renesance
<b> picu
-!- b has quit

Komentář: pomoc nadevše

<a> ale říkám ti, vyser se na postavu!!!
<b> no sak jo... na tu ja seru... proc myslis, že tak vypadam :D

Komentář: postava nebo vlastnosti?

<ona> Víš co jsem ti dneska v autobuse řikala.
<on> Ne, nevim. My jsme jeli jenom tramvají.

Komentář: Ajťačka

<Pieree> jseš zítra v ústí?
<plajda> jo
<plajda> zaškolou
<Pieree> a do kolika máš???

Komentář: do kdy chci xD

<Throy> kuaaaa jsem si nalil pivo do prodluzky, mysi, adapteru, sakra sakra... takova skoda, aji zed je polita a zem. aspon ctvrt piva to bude
<Mal> Jezis ty ses magor... tolik piva, takova skoda!!!
<Throy> No prave! a navic Staropramen! Tolik prace mi dalo to sehnat!!! 2 Eura chteli za lahvinku

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.