Nejlepší hlášky
<TurMcDonnel> se svedama 3:0, pecka
<TurMcDonnel> 4:0
<tb> to je zaznam vole
<TurMcDonnel> 5:0
<TurMcDonnel> to je zive
<TurMcDonnel> jurohakytur
<TurMcDonnel> tak je to zaznam, pice to nepisou
<tb> lol
<mstitel> abys nemusel cekat http://hokej.sport.cz/clanek/141951-cesti-hokejiste-deklasovali-svedy-6-2-irgl-zaznamenal-hattrick.html
<tb> a ted te zabanuje pac jsi mu zkazil live sportovni prozitek
<TurMcDonnel> to je napad
<TurMcDonnel> !ban mstitel 1
-!- mstitel was kicked by strycek_jiri [Ban! TurMcDonnel: (Cas: 1 minut)]
<a> prosinec má kolik dní?
Komentář: kámoš zjištoval kolik dní bude v lihu :-D
<Ciper> 50 x 18 =
<Invisible> ono by to bylo dost
<Ciper> 4000
<Invisible> ale to by lidi museli klikat an ty reklamy
<Invisible> a to nikdo nechce
<Invisible> 4000? lol? xD
<Invisible> omg
<Invisible> 600 sotva
<Ciper> 5x 18
<Ciper> 5x10 x8
<Ciper> 50x8
<Ciper> 8x5
<Ciper> 40
<Ciper> 400
<Ciper> 400+00
<Ciper> 40000?
<Invisible> lol
<Invisible> xD
<Invisible> ty si počtář
<Invisible> xD
<Ciper> někde bude error
Komentář: Počty a matika, 2. ročník SŠ
<a> jee, ahojky, ty jsi online? :-*
<b> ah61 1se0
<a> :-D
<b> 1en60 - r8vě 4239z90 2rysen280
<b> aha
<a> :-D
<b> právě uklízím krysenkám
<a> generalni uklid?
<b> :-D
<b> jj už bylo potřeba
Komentář: Horsi nez CapsLock? Num Lock na notebooku :o))
<a> kam chodis na skolu???
<b> na Gy Sy
<a> kde je???
<b> Sy - Svitavy
<a> co je to za skolu
<a> ???
<b> Gy - Gymnazium
<a> co víš o životě na hradech a zámcích v době baroka a renesance
<b> picu
-!- b has quit
Komentář: pomoc nadevše
<a> ale říkám ti, vyser se na postavu!!!
<b> no sak jo... na tu ja seru... proc myslis, že tak vypadam :D
Komentář: postava nebo vlastnosti?
<ona> Víš co jsem ti dneska v autobuse řikala.
<on> Ne, nevim. My jsme jeli jenom tramvají.
Komentář: Ajťačka
<Pieree> jseš zítra v ústí?
<plajda> jo
<plajda> zaškolou
<Pieree> a do kolika máš???
Komentář: do kdy chci xD
<Throy> kuaaaa jsem si nalil pivo do prodluzky, mysi, adapteru, sakra sakra... takova skoda, aji zed je polita a zem. aspon ctvrt piva to bude
<Mal> Jezis ty ses magor... tolik piva, takova skoda!!!
<Throy> No prave! a navic Staropramen! Tolik prace mi dalo to sehnat!!! 2 Eura chteli za lahvinku