Nejlepší hlášky

<a> LOl meli by zavest sepcialni stranku pro lamy a duchodce.
<a> Uca hleda na atlasu a kdyz nemuze nic najit ozve se - zkuste google
<a> a ona vytuka
<a> www.gugl.cz

Komentář: kdo z vas gugluje?

<a> Pokud je Internet Explorer dostatečně statečný na to, aby se tě zeptal, zda ho chceš jako defaultní prohlížeč, neříkej, že ty nedokážeš pozvat dívku na rande.
<b> Nabídl ses někomu jako defaultní prohlížeč ? Měl jsi větší úspěch, než IE ???
<a> Všichni klikají "Odložit dotaz na později".
<c> Pořád vedou naleštěný Chromáci.
<d> Chromačka zapne IE jen když Chrome Neodpovídá.

<a> hele
<b> co?!
<a> vis ze nevim
<b> mrdám Tě zlato
<b> jéžišííí néééé
<b> Tebe né
<b> mi sem nějk skáčeš
<a> ja te taky mrdam lasko
<b> ale tk co viď... Tebe tky mrdam

Komentář: Kamarád taky rád

<a> no sem rad, ze me ma buch rad
<b> jn ale nauc se psat jeho jmeno :D
<a> coze?
<b> buch se pise buh :D
<a> asmrt se pise jak?

Komentář: Ježiši asi to není vtipný ale mě to přišlo skvělý

<Leniška> hele zitra se mužu dovědět jeslti mě vzali na školu ale jen když zavolám jinak mi přijde dopis až 22. ale nemám kredo tak mysliš že jim mužu napsat sms z netu?

Komentář: není blondýna...

<ladapolas> Ahojky, chtela by ses divat jak si ho honim?
<applepie> no jasně, schválně, jestli ho chytíš!!!
<ladapolas> asi ne, ze?
<applepie> no já nevím, jestli rychle utíkáš, tak ho snad dohoníš :-)) držím ti pěsti

Komentář: k tomu netřeba

21:45:44 <a> Co může bejt doprdele horší, jak dvě od hlavy k patě zesraný lesby?!
21:46:04 <b> Třeba dva od hlavy k patě zesraný gayové...
21:46:17 <b> Nebo písnička od Justina Biebera

<a> ked si tak zdatný v elektronike tak kde je potom v zásuvke +?
<b> vpravo

<a> :-( tvl..
<b> Co se děje?
<a> nejde mi facebook , ale ještě horší je , že si to nemůžu dát na zeď!!:(

Komentář: ICQ...

<a> Wow, napsal jsem na lamera hlášku a oni mě pochválili
<b> A pak ses probudil?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.