Nejlepší hlášky
<a> LOl meli by zavest sepcialni stranku pro lamy a duchodce.
<a> Uca hleda na atlasu a kdyz nemuze nic najit ozve se - zkuste google
<a> a ona vytuka
<a> www.gugl.cz
Komentář: kdo z vas gugluje?
<a> Pokud je Internet Explorer dostatečně statečný na to, aby se tě zeptal, zda ho chceš jako defaultní prohlížeč, neříkej, že ty nedokážeš pozvat dívku na rande.
<b> Nabídl ses někomu jako defaultní prohlížeč ? Měl jsi větší úspěch, než IE ???
<a> Všichni klikají "Odložit dotaz na později".
<c> Pořád vedou naleštěný Chromáci.
<d> Chromačka zapne IE jen když Chrome Neodpovídá.
<a> hele
<b> co?!
<a> vis ze nevim
<b> mrdám Tě zlato
<b> jéžišííí néééé
<b> Tebe né
<b> mi sem nějk skáčeš
<a> ja te taky mrdam lasko
<b> ale tk co viď... Tebe tky mrdam
Komentář: Kamarád taky rád
<a> no sem rad, ze me ma buch rad
<b> jn ale nauc se psat jeho jmeno :D
<a> coze?
<b> buch se pise buh :D
<a> asmrt se pise jak?
Komentář: Ježiši asi to není vtipný ale mě to přišlo skvělý
<Leniška> hele zitra se mužu dovědět jeslti mě vzali na školu ale jen když zavolám jinak mi přijde dopis až 22. ale nemám kredo tak mysliš že jim mužu napsat sms z netu?
Komentář: není blondýna...
<ladapolas> Ahojky, chtela by ses divat jak si ho honim?
<applepie> no jasně, schválně, jestli ho chytíš!!!
<ladapolas> asi ne, ze?
<applepie> no já nevím, jestli rychle utíkáš, tak ho snad dohoníš :-)) držím ti pěsti
Komentář: k tomu netřeba
21:45:44 <a> Co může bejt doprdele horší, jak dvě od hlavy k patě zesraný lesby?!
21:46:04 <b> Třeba dva od hlavy k patě zesraný gayové...
21:46:17 <b> Nebo písnička od Justina Biebera
<a> ked si tak zdatný v elektronike tak kde je potom v zásuvke +?
<b> vpravo
<a> :-( tvl..
<b> Co se děje?
<a> nejde mi facebook , ale ještě horší je , že si to nemůžu dát na zeď!!:(
Komentář: ICQ...
<a> Wow, napsal jsem na lamera hlášku a oni mě pochválili
<b> A pak ses probudil?