Nejlepší hlášky

<DogDollar$> vše bych vysvětlil
<DogDollar$> ostatně v administraci jsi už byl
<Danny> byl jen chvilicku
<DogDollar$> no aspon víš co vše tam je ;-) fakt bych ti vše vysvětlil
<Danny> ty snad ukecas i mrtvolu

Komentář: tu snad ne :P

<a> http://www.*****.cz/ibohosluzby
<a> myslíš že mají nějaké API?
<b> getGod() ?
<a> b: 404

<a> Dneska celkem sranda v práci.
<b> Zase jsi laškoval s Karolinou?
<a> Ne, ale borec si mě zavolal, že má prý v jídle vlas, tak mu povídám:,,To určitě není vlas, my máme plešatýho kuchaře."
<a> Koukal, jak piča, tak jsem to raději rychle odnesl pryč a vyměnil.

<a> Víš jak jsem byla s <c>?
<b> Jo co se stalo?
<a> Jdeme kupovat flašku do tesca a prodavačka na něho:" Můžu vidět občanský průkaz? a tak <c> na ní:" Samozřejmě, tohle se mi nestalo už od 15ti":D
<b> :D:D nééé

<CrazyMuffin> hoj tak mohli bysme se taky někdy potkat...
<Nemoo Sk> no a kam?
<CrazyMuffin> no nvm do Blavy nepojedu, co Brno?
<Nemoo Sk> oki
<CrazyMuffin> a přemýšlím, nejsi náhodu nějaký úchyl?
<Nemoo Sk> super, odhlail si mě, ale myslel sem že mi to vydrží dýl
<CrazyMuffin> LOL! to jako fakt?

<on> Ahojky copak říkáš na 14 cm ?
<ona> že na mozek je to docela málo

<a> Ne prostě, ... Mamka by mohla jít kvůli některým věcech na konečnou metra C ...

Komentář: Konečná metra C - Háje

<a> Kouknu z okna a co nevydím...
<b> *neviďým

<ona> mám bezva definici stalkera: " to je jak když jdou dva v noci po parku akorát ten jeden o tom druhým neví"
<on> to je jak já s holkou v posteli...

<Nadherna> Bi me zajmalo proc kvuly me vsychni chlapy brecej..
<Carlos> Jestli to neni tou gramatikou ty "Nadhero"!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.