Nejlepší hlášky

<FRENKY> A vůbec..koncert páně Žalmanovo, jež královská taverna Koruna hostujíc co luna sedumkráte zemi oběhne, navštíviti nehodláš? Dnes, po robotě na panském, hodlám využíti směru mé cesty téhož a lupen vstupní sobě zakoupiti. Potulní tito trubadůři, předzvěst jichž daleko hranic jsoucna přesahujíc, veskrze zdrojem nepokleslé zábavy jsouce. Což?
<FRENKY> A pokud ty paní, jež lid prostý Kateřinou zvouce, uvolniti se ráčíš doprovodit majestátu mého, potom já, povolaje k úkonu tomuto zbroj svou i meče svého, odhodlán budiž u hradeb taverny dožadovati se výsosntých práv svých, toliko ničehož méně než byť i tobě povolení vstupu vystaviti ráčili.
<FRENKY> Jinak teda idu na za týden na Žalmana, nepudeš? Platím :)

<a> to bys nevěřil, co se mi dnes stalo...
<b> povídej ...
<a> No tak jdu takhle se psem dozadu k lesu a už su pod lesem a zahnu za zatáčku a tam vidím na louce stát dva lidi jak koukaj někam k lesu, a najednou si vimnu že mě přijdou nějací divný. No a já přijdu blíž a už vidím co mě bylo divný. Je to chlap a ženská a oba jsou uplně nazí a stojej v té vysoké trávě. A ted voni ne že by něco dělali, oni prostě jenom stáli asi metr od sebe a stáli a celou dobou co jsem šel okolo na mě uplně tupě zírali jak nějací zombíci.
<b> Terminátoři !!

<Ondra> Už musím,táta chce pařit hry.. :(
<> Tak ať se jde pařit na sluníčko!
<Tatínek> tady u nás sluníčko není ;)

<a> hej dneska sem se brutálně zasmál když sem šel ze školy
<b> copak? :)
<a> tam na rohu u přechodu měl ředitel zaparkovanýto svoje luxusní BMWčko, tak du kolem, pozdravim...a na přechodu potkám Zdenyho...tak na sebe kývnem a pak slyším jak na ředitele volá:Karle,chceš to pomoct roztlačit nebo to zabere samo?
<b> sem z něho nemohl

<a> Nezapoměň koupit dárek babice, k Vánocům. A taky už přemýšlej co jí koupíme příště, musí to být něco velkého když má ty Osmdesátiny.
<b> A kolik jí bude letos?

Komentář: ten klučina je trošku pomalejší :D

<on> prave citam: "Zariadenie nie je určené pre pouzivanie osobami so znizenymi fyzickymi, zmyslovymi alebo mentalnymi schopnostami..."
<ona> njn, tak to je odborne povedane - LAMA :)

<ONA> musim
<ON> ty uz des spat?
<ONA> jo, ted se odojim
<ONA> *odpojim :-D

<a> čus, nejdeš ven?
<b> hoy, ne sry jdu spravovat motorku
<a> ty máš motorku jakou??
<b> je od taty ale dam ti sjet někdy když nebude doma
<a> on si ji až tak hlídá jo??
<b> ma ji radší než mámu :-D
<a> takže na mámě si sjet můžu? :-D
<b> to bych nedoporučoval :-D

Komentář: Ale neřekl že ne ... :-D

<a> Achjo, budu mít k obědu smažený sýr s rýží
<a> Jsem si myslel, že vařím brambory
<a> A já jsem vařil rýži
<a> Achjo, já už bych neměl pít.

Komentář: kamos po odevzdani diplomky

<a> Ahoj <b>, ty máš nějaké fotky ze včerejší oslavy, že? Mohl bys mi je prosím poskytnout?
<b> Asi jo
<b> Dám je třeba na Facebook
<b> Ještě jsem je moc neprohlížel
<b> Jsou ve formátu A4 ale když je otočím tak se zmenší na polovic a já nevím proč

Komentář: Doteď jsem doopravdy nevěřila, že takoví lidi fakt existujou

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.