Nejlepší hlášky

<a> Hele co si včera měl s mojí ségrou?
<b> Já nic ty vole já byl uplně na sračky já sem tam akorát 30 min spal to bylo všechno.
<a> hmhm...
<a> Hele a víš co sní měl <c>?
<b> Ne? :-D
<a> On se tam sni kousal :-D
<b> Cože on taky?

Komentář: Co by asi řekl kdybych se ptal na něco jinýho? :D

<Vašík> No rikam je to na tobe, bud tu budes nebo ne
<Filip> ok
<Filip> jdu se nasrat
<Vašík> :D :D
<Filip> co to melu!
<Vašík> ja se jdu vysrat
<Filip> najist
<Filip> me pletes debile!

Komentář: Každý tomu říka jinak

<Peta> mmnt du wysawat klawesnici
<Ivča> aj
<Peta> =úů§-éopliouiiuijh iuzýžřččř;+qwšřšeěžýíéssaěw- m,,jn fv
<Ivča> jo
<Ivča> tak a ted tohle vokno vypni nez doluxujes
<Peta> ty wle mama my wysala knflik
<Ivča> :-D coze?
<Peta> j my wysala t c nepisu

<a> A proč nenosíš brejle?
<b> Proč bych měl?
<a> Všichni je maj.
<b> Všichni jsou kokoti.

<Morty> nakreslil som za dnesnu noc 4 grafity-sketche
<Zakat> Doufám že mě je nepůjdeš přečmárat na zeď :D
<Zakat> Zbuchal bych tě tak, že by ses za 3 měsíce až se probereš z komatu nepoznal :D

Komentář: Proste ma rad iny druh umenia xD

<a> si snad půjdu vyhonid ptáka z nudy :-D
<b> já jsem taky chtěl
<b> vytasím ho, najedu ho trošku
<b> a příjde sestra :-D

Komentář: Prostě smůla :-D

<a> a víš co je největší prdel?
<b> co?
<a> když ukončíš systém :D
<b> to je najednou klidu co? :D
<a> :D
<b> nic tě nesere, bezva pocit
<a> ale ne nadlouho
<b> ale pak většinou přijde muj nrácha a je to stejný
<a> LOL :D
<b> spíš horší
<a> porovnávat wokna s bráchou... :D
<b> to bych radši linux než bejt chvíli s bráchou :D
<a> :D
<b> no i když linux... musel bych přemýšlet :D
<b> tyve linux no to fakt nevím co je horší
<a> OMG :D

Komentář: brácha vs. wokna & linux

<a> Za ten mesiac čo som prestal fajčiť, som vyfajčil len 3 cigarety.

<a> Čau. Co prosimtě máme na zejtra?
<b> Fyzika. Laboratorní práce strana X.
<a> Jo tohle. To je demence. To nám jako bude učitelka pouštět proud do těla? Aby sme zjistili průměrný odpor lidského těla?
<b> asi jo. Třeba se tomu vyhnu. :D
<a> tak ty. Ale všimne si mě, připoutá mě ke stolu, najednou začne bouřka a plácne na mě elektrody připojený na hromosvod. Potom do mě pustí tolik proudu, že na mě bude míň masa, než na kuřeti Mac Nugget.
<a> Pak se ze mne zvedne kouř a sýpavě pohnu rukou. Učitelka padne na kolena, otočí hlavu k nebesům a zařve: "Žije tó! Ono o žije!!!"
<b> heh :DD
<a> To všechno samozřejmě v zájmu vědy.

Komentář: Tak nějak u nás fyzika probíhá

<a> Jedna ľudská bunka obsahuje 75 MB genetických informácií. Jedna spermia má teda 37,5 MB. V jednom mililitri ejakulátu je pribliľne 100 miliónov spermií. Pri ejakulácii trvajúcej v priemere 5 sekúnd sa uvoľní asi 2,25 ml spermií. Výpočtom zistíme, že dátová priepustnosť mužského penisu je (37, 5 M x100 M ... x 2,25) / 5 = 1687,5 terabajtov za sekundu.
<a> Vo výsledku je teda ženské vajíčko schopné odolávať DDoS útokom o objeme viac ako 1,5 petabajtov za sekundu a pritom prepustí len jediný dátový paket. Tým pádom je to najrobustnejší hardwarový firewall na svete.
<a> Tento jeden paket, ktorý firewall prepustí, však dokáže zhodiť celý systém na deväť mesiacov. :D
<b> Ty jo, jsem dost dobrej... jako jediný z přibližně 100 milionů spermií jsem prolomil nejrobustnější firewall na světě! :happy:
<c> To se těžko hodnotí - třeba jsi předběhl nějakého druhého Einsteina a světu jsi tím moc nepomohl :shock:

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.