Nejlepší hlášky
<a> dneska zase hezký den ve škole. Jsme všichni spratci rozmazlení a líní.
<b> A to jako proč? Kdo říkal?
<a> máme dějepis a probíráme takhle poválečnou situaci, a učitelka vypráví, jak to měl její táta těžké, s německým příjmením ve škole, jak ho šikanovali, a potom měl potíže se dostat na střední a na vysokou, protože jeho rodina navíc byla proti komunismu, a že my si těchhle příležitostí vůbec nevážíme, a jak on byl pilnej, a že šel na Karlovu univerzitu a první obor dal za čtyři roky místo pěti, a pak šel na další a ten dal za tři roky.
<c> A pak si dal ještě na dva týdny práva v Plzni ne?
<a> Zdarec
<b> Čau
<b> jak se vede?
<a> dá se co ty ... hele co myslíš, kde se ve 21. století dají nejsnáz sehnat UV zářivky ?
<b> abych byl upřímnej tak v nějakých hudebninách :D
<b> http://hudebniny..../svetla/uv-technika/
<a> to jsem si myslel taky, ale vyhrává nehtové studio :D ... už vidím jak si za sto let půjde inženýr kupovat plutonium ke kadeřnici ...
<a> sháněl tě zdeňa :D
<a> prý že chce jít na kofolu...napsala sem mu, že nevmí kde si, buď si umřel nebo tě zavřeli :D
<b> Kdyby sháněl mne, tak by se pokusil naleznout mne doma ... Ze situace usuzuji, že to byla jen záminka proč s tebou komunikovat, s o čekáváním, že když jsi posledně řekla "hmm budha sexu, jak vzrušující" (což byla reakce na to, jak ho v opilosti Hanka oslovovala), tak se mu jako společnost nabídneš ty sama, a nakonec s tebou bude mít sex ... Občas bych si přál nebýt součástí tak primitivně smýšlející (na společné základní úrovni) části lidstva, coby mužské poloviny populace :-D
<b> navíc, kofolu nepiju a na fb jsem každých deset minut k zastižení, obě informace jsou všeobecně známé :-D
<a> chtěl jít na kofolu, když sem řekla že nejdu, tak se zeptal kde jsi ty...:D
Komentář: Vždyť to říkám :-D
<a> zdí lim tento názor :)
<b> zdí lej :D
<a> trochu mi ujel mezerník :)
<b> kdyby mezerník :D
<a> Kdyz kluk meni styly rozlouceni takhle za sebou:
<a> mej se
<a> pa
<a> pa:D
<a> pa:)
<a> paa
<a> paa:)
<a> .. je to na dobry ceste?:D
Komentář: zúfalosť... :D
<a> ja si cez reklamu idem zapáliť :-)
<b> Pri sucasnom intervale reklamnych blokov by som ti odporucal preventivnu snimocku hrudnika :) Len tak, pre istotu :)
Komentář: diskusia na temu: TV reklamy
<on> Nemáš chuť na toast?
<ona> Co tím jako myslíš? :D
<on> debile mám toasty a je jich moc :D
Komentář: sousedka :)
-!- T_guest29 has joined #travian.sk
<T_guest29> cus ludia
<T_guest29> neviete ako sa tu meni meno??:D
<T_guest29> odpovie mi niekto??
<rockie> napis /nick tcojemeno
<T_guest29> nj ale shaq sa pytam jaq to zmenit vem ze nick je meno len tu newidim ziadne menu...
<T_guest29> ked chcem nick brandy tak ako si to mam dat??
<rockie> napis "/nick tvojemeno"
<T_guest29> brandy
<rockie> napis /nick brandy
<T_guest29> ?
<rockie> napis /nick brandy
<T_guest29> shaq nick je brandy ty woeee...to je prijeb..
-!- T_guest29 was kicked by Agent [Watch your language!]
<TheRipper> Přemýšlím, že bych něco sepsal...a nemůžu se rozmyslet, jestli to bude politická satira, nebo emoční depresivní průjem. Prakticky to ale vyjde nastejno..
Komentář: Ať žije silniční daň.