Nejlepší hlášky
<a> Někdy přemýšlím nad jmény v kalendáři.
<b> něco se ti nezda?
<a> Dušan, Medard, Slavoj, Břetislav, Ctirad... některá jsou fakt přehnaná.
<b> a co takovy Heřman nebo Hermína
<a> Už vidím, jak bys na Hermínu volal: „Hermelíne, dáš mi kousnout?“
<b> nebo Evženice a Dobrota
<a> To tam fakt je??? :D
<b> teda Evženie a Dorota. nemam bryle, nevidim na to
<a> :D Lol, anebo Valdemar
<b> to zni jak Voldemort
<a> Co by si delal kdyby nebyl Facebook?
<b> Asi bych musel zacit makat na opravdove farme, nebo rozpoutat opravdovou Mafianskou valku :D
<a> a s čím tam jdeš?
<b> tancovat a ty?
<a> jdeme jako pěvecké trio
<b> aha ok a kolik vás bude?
Komentář: diskuze u talentové soutěže
<a> Pátek je jedinej chlap, kterýho bych vojel.
<a> Víš proč, aby jich bylo víc!!!
<a> héj jak bys přeložil tohle:
<a> i was sure you re too nice to be single
<b> ja byl rozumet tvoje taky hezke byt sam
<A> Chci do jedne firmy a nabidli mi po mesici dva pohovory. Jeden v datu kdy mam zkousku,se kterou se neda pohnout, druhou kdyz jsem v Rakousku. To nastve.
<B> No jo no, Rakousko nebude
<C> Jaky Rakousko?
<B> To je stat vis Tome.
<B> Jako lokace ve Wow akorat v real svete :D
Komentář: Guild chat ve world of warcaft - s wowkarema je zabava
<a> kamo koupili sme si fakt mazeckou telku s mladou..bys cumel
<b> A co je na ni tak mazeckyho?
<a> normalne ji mame pridelanou na strope nad posteli a v klidu cumime kdyz lezime..jak na hvezdy
<b> Ty vole to je ale docela na prut ne?
<a> ne to je na ovladac ty blbecku!...:D:D:D
Komentář: Proč né na prut viď:D
<Breuerka> No a tady nějaké Fischerovy vzorce... Jsem snad nějaká cestovka?!
Komentář: Písemka na Sacharidy :D
<a> Ja jsem chtel jeste tedka opravit par pisemek, ale voni se neposerou, kdyz si pockaj do pondelka, ne?
<b> Hod dvacetistennou kostkou a ze jako PJ rikas, ze to fakt nedali.
<a> A ze bych jejich prumer znamky + 10 bral jako past?
Komentář: PJ neni lamer