Nejlepší hlášky

<a> Někdy přemýšlím nad jmény v kalendáři.
<b> něco se ti nezda?
<a> Dušan, Medard, Slavoj, Břetislav, Ctirad... některá jsou fakt přehnaná.
<b> a co takovy Heřman nebo Hermína
<a> Už vidím, jak bys na Hermínu volal: „Hermelíne, dáš mi kousnout?“
<b> nebo Evženice a Dobrota
<a> To tam fakt je??? :D
<b> teda Evženie a Dorota. nemam bryle, nevidim na to
<a> :D Lol, anebo Valdemar
<b> to zni jak Voldemort

<a> Co by si delal kdyby nebyl Facebook?
<b> Asi bych musel zacit makat na opravdove farme, nebo rozpoutat opravdovou Mafianskou valku :D

<a> a s čím tam jdeš?
<b> tancovat a ty?
<a> jdeme jako pěvecké trio
<b> aha ok a kolik vás bude?

Komentář: diskuze u talentové soutěže

<a> Pátek je jedinej chlap, kterýho bych vojel.
<a> Víš proč, aby jich bylo víc!!!

<a> héj jak bys přeložil tohle:
<a> i was sure you re too nice to be single
<b> ja byl rozumet tvoje taky hezke byt sam

<A> Chci do jedne firmy a nabidli mi po mesici dva pohovory. Jeden v datu kdy mam zkousku,se kterou se neda pohnout, druhou kdyz jsem v Rakousku. To nastve.
<B> No jo no, Rakousko nebude
<C> Jaky Rakousko?
<B> To je stat vis Tome.
<B> Jako lokace ve Wow akorat v real svete :D

Komentář: Guild chat ve world of warcaft - s wowkarema je zabava

<a> kamo koupili sme si fakt mazeckou telku s mladou..bys cumel
<b> A co je na ni tak mazeckyho?
<a> normalne ji mame pridelanou na strope nad posteli a v klidu cumime kdyz lezime..jak na hvezdy
<b> Ty vole to je ale docela na prut ne?
<a> ne to je na ovladac ty blbecku!...:D:D:D

Komentář: Proč né na prut viď:D

<Breuerka> No a tady nějaké Fischerovy vzorce... Jsem snad nějaká cestovka?!

Komentář: Písemka na Sacharidy :D

<a> Ja jsem chtel jeste tedka opravit par pisemek, ale voni se neposerou, kdyz si pockaj do pondelka, ne?
<b> Hod dvacetistennou kostkou a ze jako PJ rikas, ze to fakt nedali.
<a> A ze bych jejich prumer znamky + 10 bral jako past?

Komentář: PJ neni lamer

<a> jazímelo by mě co to znamená :IDDQD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.