Nejlepší hlášky

<a> Co to je btw?
<b> Mimochodem..
<a> A wtf?
<b> Co to kurva je
<a> Ty taky nevíš? :-O

Komentář: :D:D:D

<a> dneska byl v bižuli zkoušenej kámoš a učitel na něj: popiš mi stavbu kostry, a budeme se držet ptáků

Komentář: A co budou dělat holky? :-D

<a> prej každej člověk potřebuje k životu min. 52m^2 a máš si hranice označit močí a výkaly
<b> to mám
<a> ne tak to je pro zvířata, tak nic
<b> tak to jsem to spletl, jdu to uklidit
<a> nj, tak to už nech, to nepředělavej

Komentář: učení se na psychologii na VŠ :D

<babidasa> nemam na telefonu pismeno q. Chtela jsem poslat kod do souteze z krizovky, ale nemuzu, neni tam
<Lucka> to je nějaká blbost babi, musí tam být
<babidasa> ne fakt, ja volala vasi mame a to ho tam taky nema

Komentář: Babi na rozdíl od maminy ovládá alespoň ICQ

<a> Zdravím, nevíte coto prosím je za lahvičku? Obsahuje Streptokok,Stafylokok a voní jak odlakovač.
<b> Je to lahvička dezinfekce, která funguje proti zmíněným bakteriím.

Komentář: Obsahuje Streptokok,Stafylokok :)

<J> poradíte mi někdo nějakou dobrou komedii? :)
<H> nakládačka (slapshot) :)
<M> Novoroční projev prezidenta

Komentář: comedia

<a> něco sem ti přivezla,že neuhodneš co?
<b> no vůbec nevím
<a> to co sem přivezla začíná na m,tak hádej
<b> na m? mozek? tys ho našla?? NO NEEEEE!!!

Komentář: kamarádka ve francii

<a> čus.. hej v kolik jede zítra ten vlak ?
<b> 7:11
<a> ok.. tak buďte někde vzadu:)
<a> já vás najdu:D
<b> kdyžtak ctrl+F :-)
<a> nejspíš jo no :)
<a> pak do školy a alt+f4 :D

Komentář: Dva elektrotechnici se baví :-)

<a> Máš tu prezentaci?
<b> Ne nemam, udělám jí o víkendu...
<a> Aha... Já mám o víkendu naplánovaný š*kání!!! Jooo!
<a> Ale ještě newim s kym...
<b> ?? :D :D...

<on> sice vetsinu casu nemam co delat ale jinak se mam dobre
<ona> Aspon mas vic casu na me :-)
<on> to je pravda :)
<ona> hned jsem zpet

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.