Nejlepší hlášky
<Hrachor> ntbk se startne, spusti se plocha, skoci modra smrt tak na 0,1 sec a restartne se
<Kulich> no vidíš... máš widowsy zpět ;-)
<Missii> ahoj, chtěla bych pomoci najít svého strýčka, naposledy byl spatřen v Olmouci,na vlakovém nádraží, od té doby ho nikdo neviděl. . :( Pomozte mi ho najít . .
<K.a.j.i.z.c.e.k> Zkus google.
Komentář: xD
<a> Procházím kolem telky a slyším: "...prvek Einsteinium, Spermium..."
<b> Einsteinium znám, spermium mi uniklo
Komentář: nechtěný dvojsmysl :D
<a> ides na tu fyziku v utorok?
<b> hej
<a> a ako to vidis
<a> chapes tu indukciu?
<b> no, trochu, budem este vela zajtra pocitat
<a> mne to pripada akokeby som sa snazil dostat menstruaciu ked sa to ucim
<b> xD
Komentář: snad sa podari :D
<on> jakej jsem byl ?
<ona> vážně to chceš slyšet ?
<on> jj
<ona> (nechce urazit) no po pravdě nic moc..ale tak to bude třeba jen tim že nejsi můj typ :))
<on> asi jj
Komentář: ať žije skromnost
<róza> cus
<kotrba> zdar
<róza> tak jaky to bilo v tech tanecnich
<kotrba> jo dobry..
<róza> bila tam moje mama
<kotrba> koho?
<róza> moje
<kotrba> a koho mela bit?
<róza> se ptam jestli tam bila
<kotrba> a koho bila??
<róza> co koho bila
<kotrba> ja nwm se ptam koho mela bit?
<róza> ja nwm
<kotrba> tak asi ne
<róza> kolik se vas tam seslo
<kotrba> nwm cca 10 +-
<róza> jenom
<kotrba> stacilo
<róza> kdo vsechno bil
<kotrba> nikdo nikoho nebl
<kotrba> nebil
<róza> kdo vsechno tam bil
<kotrba> NIKDO NIKOOHO NEBIL
<róza> byl
<kotrba> to je lepsi...
<kotrba> ja, verca, bara, vopi, colek, krystyna, eliska, eliska, jana, dana, misa to je asi vsechno§
<róza> nymfa bila jo
<kotrba> koho?
<róza> veruna mi ji tak s matym rikame
<kotrba> ja se neptam kdo ale koho?
<róza> byla
<kotrba> j bYla
<róza> co je jinak novyho
<kotrba> co si kdo koupi voe
<róza> coze
<kotrba> vis co roza... poposedni si...
<róza> kam
<kotrba> tohle nema cenu... to je jak hluchej s blbym...
<kotrba> du spat zdar
Komentář: když je někdo debil :D:D:D
<a> opakovaný vtip není vtipem
<b> si to nepouštej dvakrát
Komentář: debata o jednom videu
<BoOoOoOoOoM> Kurde, ti lidi mají debilní přezdívky.. V seznamu mám hned pod sebou uživatele: Pompapapa a PooPyDoo
<Hlavonožec> Neví co by :-D
<ona> měla bych začít sportovat
<on> jo, já když jsem byl mladší, tak jsem jezdil plno km na kole každý den do práce
<ona> fáákt? tak to jsi dobrej kolik jsi těch km každej den najezdil?
<on> asi 15 minut
<Pospa> premejslim jesi si mam koupit novej batoh na narozky..
<drStanek> a je ten starej nepouzitelnej?
<Pospa> tak uz se rozpada...ale pouzivat se jeste da...ale podle jistejch nejmenovanejch osob(segra..) je hroznej
<drStanek> no jo .. ale tak ono ji asi nedochazi, ze ten co si koupis misto nej bude taky hroznej ..
<Pospa> tjn ... tenhle sem si kupoval misto toho hroznyho co sem mel na zakladnce..