Nejlepší hlášky

<a> Když máš 1000 údajů a potřebuješ 1 zjistit, máš 1000 porovnání. To bys musel bejt super trotl, aby si jich potřeboval 1001.

<a> Ahojky, tak na to bruslení nejdu...
<b> proc ne?
<a> Nemám na to, abych se koukala, jak Honza balí Denisu a Moniku... :(
<a> a co děláš?
<b> no sem s Honzou...

Komentář: nj, zrádnost mobilů...

<a> co robis?
<b> nic zajímavýho
<b> a popravdě kdybych ti to řekla myslel by sis že jsem idiot
<a> urcite ne, pac na me nemas
<b> to pochybuju
<a> ty urcite nekopirujes soubory z jednoho disku na druhej a zpet, jen ze se ti libi jak bezi progress v salamu
<b> ne já nechtěla říct mámě co se děje a nechtěla jsem aby viděla že brečím a tak když to nešlo vydržet řízla jsem se s tím že jsem nešikovná

Komentář: po rozchodu, a tohle jsem vazne necekal

<yrey> mam piercing
<Hovorys> v kunde?
<yrey> ne :P
<Hovorys> tak to nic...

Komentář: stejně je yrey 14...

<Angie> Smarja... bud mam tiky nebo jsem se zblaznila... jenom tak pro nic za nic mi cukla ruka a ja si vypla mirandu :D

20:05:25 <ja> mas chut na chleba ve vajicku s kecupem?
20:05:42 <on> já mám chuť vždycky :D
20:06:02 <ja> tak pod... mam stary chleba, vezmi dve vajca...
20:06:24 <on> s vajcama je problém, ty nemám
20:06:44 <ja> a pivo mas?
20:06:48 <on> jo
20:06:52 <on> už du :D

Komentář: zivot na VS koleji :D

<A> Panna nebo orel??
<B> Orel, panna už nejsem.

13:26:03 <A> cau
16:52:15 <B> ahoj

Komentář: Průměrná prodleva v komunikaci s hráčem WOW :)

<a> Co by jsi dělal/a kdyby jsi viděl/a žhe někde sám sedím a pláču? :-*
<b> Jednu bych ti liskla, abys měl proč řvat! xD
<c> prisel bych, zeptal se te co je.potom te kopl do prdele za to jakej ses debil..:D:D;)

Komentář: Chtěl to vědět...

<a> vcera v noci sem provolal asi 2 kila:(
<b> skym? :-D heh to se divim ze si mi tentokrat nevolal :-D to bylo dycky nekdy ve 2 v noci mi zvonil mobil :-D
<a> no my sme pak jeste kolem 4 byli u <c>, a v tv běželo Volejte věštce...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.