Nejlepší hlášky

<a> hmm... disk ukazuje užito 548, ale spocetl jsem vsechny soubory a mam tam jen 448, to je naka bota
<b> Aktron: ne bota ale porno ;-)

Komentář: statistika...

<on> "čo je to pripináčka?" - Vzrušená lentilka"
<ona> Nechápem...

<a> vytahovat se s tím, že umíš hrát internetovou hru je asi jako vytahovat se, že sis odpanil ruku

<Ona> Ja zatim jeste skolacka mnoo, a kdyz se podari maturyta tak zkusim další obory.
<> To se asi nepodaří :D

<a> Ahoj, prosimtě, co to jsou FTP hry?
<a> To si posíláš přes total commander soubory a kdo je pošle rychlejš nebo jak?

Komentář: free to play...

<a> Něco strašného se děje ve světě.
<a> Vztahy se znehodnocují...
<b> ... cena Snickersu jde nahoru :(

<> Hele Sašo nůše je takovej hranatej batoh že jo xD ?

<ja> jedu takhle s kamosem z Prahy (z Prahy jsme vyjeli cca v 14.45) po dalnici smer Brno (pri vjezdu na dalnici, kdyz jsme se vymotali z centra, vypinam navigaci s komentarem, to je v pohode, ted uz navigaci nepotrebujeme, pojedeme po znackach)
<ja> kecame kecame a najednou na nas v nejake dedine blikne radar
<ja> po nekolika metrech nam dockvakne, jak na nas v dedine na dalnici muze bliknout radar
<ja> zapnu navigaci – Trutnov, rikam si, nejaka zmatena ta navigace, zapne kamos navigaci a taky Trutnov
<ja> pak nam doslo, ze jsme zapomeli v Praze sjet na dalnici smer Brno

Komentář: tak to dopada, kdyz 2 ajtaci jedou autem, kecaji, cestou komentuji „hele letadlo, toho jsem si nikdy nevsiml… a hele nejakej army bazar…“, maji zapnuty notebook a 4 mobily s vypnutou navigaci, snad do 20.00 dojedeme domu - Olomouc

<a> hele a nevis nahodou jeste, co je to ten kar?
<b> hluboka deprese
<a> tak to jsem v karu

Komentář: zeměpisné pojmy :D

<a> jinak dobrýýý :D sem dneska nemohla z mámy :D
<b> co se stalo?
<a> ona ať s ní jdu koukat na film :D tak já že jo :D pustí to a název "vše o orgasmu" nebo tak ňák :D

Komentář: rodinná pohodička

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.