Příspěvky uživatele „Annacerv“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: To byly SMS ?

Odhaduju, že A neví, že si spletl číslo a dotaz na to, kdo je, považuje za vtip, tak odpovídá absurdně. Až když B zareaguje větou o kalhotkách (stejně absurdně), tak mu dojde, že si píše s někým jiným.
Ale pointu tam taky nevidím. Vtipné to může být v ten moment, ale asi ne pro širokou veřejnost.

Re: píčovina

Casova souslednost je jedna z mala logickych veci na anglicky gramatice. Jestli dobre chapu tvou vetu, asi by tam melo byt "had said it before".

Re: 17 smajlíků? To jako vážně?

Jojo, já čekám, jak dlouho to Želvi bude snášet :)

Re: To nebude asi z tvojí hlavy,...

Mně se občas ve spánku pootevírají oči a pak je mám ráno šíleně vyschlý. Když si vzpomenu, taky spím ve škrabošce, ta je nějak pomůže udržet zavřený. Anebo prostě tak nevysychají.

Re: Nejdražší napoj, ktery jsem

Tak s tímto naprosto souhlasím! Mělo by to být normální.

Re: Přesně nabídka Harley's v Dl...

A šťouchané brambory = ohřáté brambory od včera

Re: Přesně nabídka Harley's v Dl...

A to bych teda protestovala. Když se použije sýr typu Guma a usmaží se v ne úplně rozpáleným oleji, tak je to hnus největší. Smažák si radši nedávám, ani když nemají v nabídce nic jinýho.

Re: Zní to dost prvoplánově. Nej...

Taky slovo flákat používám častěji než prokrastinovat. Ovšem flákám se hrozně ráda, kdežto prokrastinuju strašně nerada. Při prokrastinaci si moc dobře uvědomuju, že mám dělat něco úplně jinýho, cítím se provinile, ale nedokážu se "usměrnit". Při flákání je mi to šumák (i když třeba taky zrovna potřebuju dělat něco jinýho).

Re: Bohužel to nejde... :D

Taky tomu nerozumím. Myslela jsem po chvíli studování, že asi Ind posílal automatické překlady z googlu česky. Ale jestli je originál v angličtině, proč je ta hláška tak strašně blbě přeložená?

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.