Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<ex> jj :-D byl tam bubenik klaudius kryšpín :-D
<operator> neznam
<operator> kryšpin dolina :D :D
<ex> ty vole to je bubeni s prazskeho vyberu hral tam s kocabem a michalem pavličkem :-D
<ex> neznam :D :D
<XpandaX> jezis :-
<ex> toho poznam :D :D

Komentář: aj on bol gitarista?

<ona> co je proxy adresa?
<on> prima adresa stranky (serveru) z ktere se stahne priloha pripadne upne priloha
<ona> bezva to uplně chápu
<on> predstav si ze kdyz odesilas zpravu tak ten soubor nekam po nozickach utece napríklad do domecku a pak z toho domecku zase utece k tomu komu to posles a ten domesek je ta adresa

Komentář: :-D

<martínek11> rikals ze vis ja vypnut to restartovani mobilu?
<Unleaded aka Vince> jj
<martínek11> pomozes ne?
<Unleaded aka Vince> jasne
<Unleaded aka Vince> jdi na nokia.cz
<martínek11> jj
<martínek11> no
<Unleaded aka Vince> a odsud: http://www.nokia.cz/A4446232?CMP=home-na-soft-cz vyber Nokii 5300 a stahni vpravo program do PC, ten nainstaluj
<martínek11> mam to nainstalovat do mobilu?
<Unleaded aka Vince> do PC!
<martínek11> mam to
<Unleaded aka Vince> tak, ted pripoj mobil do PC pomoci kabelu
<Unleaded aka Vince> taky ten drat s dvema koncovkama
<martínek11> jj
<Unleaded aka Vince> juchu
<Unleaded aka Vince> pripoj ten mobil a dej Rezim Nokia
<martínek11> jj
<martínek11> mam to
<Unleaded aka Vince> spust Nokia Software Updater
<martínek11> uz to jede
<Unleaded aka Vince> a furt klikej dale, melo by to nabidnout novy firmware
<martínek11> aktualizovat???
<Unleaded aka Vince> jj
<martínek11> uz to jede
<Unleaded aka Vince> btw. udelal sis zalohu kontaktu, zprav atd.?
<martínek11> ne
<Unleaded aka Vince> dobre ti tak! Na 95 % ti to komplet vsechno smaze :D
<martínek11> myslis aj z pametovky???
<Unleaded aka Vince> nn
<martínek11> aha tak to je dobry
<martínek11> mam to
<Unleaded aka Vince> oki, ted by to melo byt vse ok
<martínek11> ja tu nemam cestinu
<Unleaded aka Vince> :D
<Unleaded aka Vince> ja ti rikal, zes to nemel kupovat na mobilky.cz :D

Komentář: aneb kdyz clovek kupuje tam, kde je nejnizsi cena :D

<a> Kua mně se mrtě laguje komp
<b> nestahuj porno

Komentář: Šli jsme ve WoWku dungeon a t <a> nějak nestíhal :D

<a> Videl si ten novej napis na nastence ve skole? Jak podporujeme tu cernosku z ugandy...
<b> nn, jen vim, ze sem musel platit 100...
<a> jj, tak ted tam pridali "Nechceme penize, chceme Vas. A prispevek 100,-"

<kubo> Cau ty srac
<marek> Ahoj kubo tu je marekova mama ako sa to s marekom rozpravas?
<marek> Povec mame nex mi zavola na mobil my sa uz porozpravame
<kubo> mama ma vybity mobil a ja nemam kredit pockajte zavolam ju tu
<kubo> Dobry den ospravedlnujem sa za mojho syna v poslednej dobe je nejaky vugarny ved to poznate
<marek> No to mi hovorte
<kubo> Myslim ze by sme im mali vymysliet nečjaku fyzicku pracu aby prisli na ine myslienky
<marek> Toto je velmy dobry napad
<kubo> Uz budem musiet ist dovidenia
<marek> kubo?
<kubo> ano?
<marek> to som bol ja :P
<kubo> ty si debil vies ako mi mama vynadala

<dwiggy> a co Ty pridas se?
<Vojta> uvidim
<Vojta> 1910 mi to jede ze lhoty, tak bych tam kolem 1940 mohl byt
<Vojta> (cesta mi bude trvat cca 30 let, tak radeji pouziju stroj casu)
<dwiggy> takze se ale zeptam jinak... na kolik procent Te mame ocekavat?
<Vojta> 58,315% ze prijdu 41,684% ze neprijdu; 93,755% ze kdyz prijdu tak se zdrzim s vama pokud se oddelite od kufraku, 1% ze se zdrzim s kufrakama kdyz se od nich oddelite, 5,240% ze odejdu hledat vlastni stesti kdyz se oddelite, 0,004% ze me zasahne meteorit kdyz se oddelite, 81,004% ze zustanu kdyz s nima zustanete, 18,985% ze odejdu kdyz s nima zustanete a 0,009% ze me zasahne meteorit kdyz s nima zustanete... vsude je rezerva 0,001% kdyby me nahodou unesli mimozemstani

Komentář: Kufr = hoperskej pajzl

<a> Moj otec bol dneska good.
<b> No hovor.
<a> Ale tak povedal som ze skusim linux ale nevedel co to je tak som ho tam dal.
<a> Prisiel kumne a povedal ze: Aha tak toto je linux a dal rm- fm s slovami že toho ma dosť v robote. Ale to este nevedel ze sformatoval aj fotky :-(.
<b> Síce neviem čo je to linux ale tých fotiek je mi lúto.

<a> Jak je?
<b> Už blbě když tě vidim :D
<a> aspon nesmrdim i na fotce
<b> stou fotkou ti nepomůžu ale mužu tě dostat na doktorskej stůl co říkáš?

Komentář: :D

<a> POZOR!!!
<a> nepytajte sa ma kktiny. odpoved na vase otazky su na wargames.sk airsoftmania.sk a ine. najprv hladajte potom sa pytajte. mam vas vsetkych plne zuby jak mi furt pisete picoviny hned jak sa prihlasim.
<a> Dakujem za pochopenie.
<a> Ti co ste to nepochopili tak sa so mnou rozlucte, lebo pojdete do ignore listu.
<a> PS: ak sa ma este raz niekto spyta, ci idem na tu a hentu airsoftovu akciu, a ze PRECO nejdem, ma tiez definitivne miesto v ignore listu
<a> PS2: Ak sa niekto spyta "Si tu?Musim sa nieco spytat". ide tiez do ignore. Moju pritomnost zistite podla statusu. Ak neodpovedam mam na to dovod. Pokial ma uz nutne musite otravovat, nepytajte ci som tu. Rovno polozte Vasu primitivnu otazku, ked budem mat cas a chut odpoviem.

Komentář: profi airsoftaka otravuju zaciatocnici, inac zabralo to :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 15 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.