Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> jojo budu muset koupit nejaky pytle s kafem
<a> btw zaukoluj burta at doveze basu
<b> krakonošů leda :P :D
<a> fuj
<a> to radsi vemu klasika na kolejich
<b> koupíme tam nahoře v tom šopu
<b> jak sme vraceli lahve
<a> jojo :D
<a> treba kozlika
<b> tak tam by mohli mít no třeba nebo staroupromiň
<a> ale vis jak budem vypadat kdyz se potahnem s basou? :D
<b> jako studenti VŠ? :D
<a> :((

<a> jak je po cesky apríl, asi duben, nie?
<b> neviem, asi apŘíl

Komentář: myslel to vazne

<a> hned back, idem si uvarit jedno vajce
<b> au :)
<a> a spravit si olovrant, som dost hladny po cviceni
<b> aj klobasu si nakrajaj
<a> vidíš to, fajn nápad
<a> visí na balkone
<b> omg :D ty si odkladas svoju klobasu na balkon?
<a> samozrejme ved treba ju nechať na chlade
<a> inak sa roztopí
<b> lol
<b> a aj vajcia musis nechat v chlade co?
<a> no patrilo by sa
<a> inak sa pokazia

Komentář: jeden o voze...

<a> kua proc ten server zas spadnul
<b> tady se vubec neda hrat...
<Announcements> Dobrá zpráva už jsem příšel na to proč to padá.
<c> proč teda?
<Announcements> Protože je to nestabilní.
<b> a kdy uz to konecne prestane padat?
<Announcements> Přestane to padat až to bude stabilní.
<d> a kdy to bude stabilni?
<Announcements> Stabilní to bude až někdo přijde na to proč je to nestabilní.
<c> hmm a kdy uz to teda stim konecne neco zacnes delat? Ses tady admin proto aby si ty pady spravil ne?
<Announcements> Já už jsem svou práci udělal - zjistil sem proč to padá. To proč je to nestabilní už není moje věc. Tak vy si tady s těma pádama dělejte co chcete a já si du hrát nový Bionykly.
<a> Parada diky moc fakt si nam hodne pomohl!
-!- Announcements has quit

Komentář: Ochota některých adminů

<H0nz.k> musime zmenit pristup, musime bejt vesely a rikat si, ze se vubec nenudime a treba to pride samo :)
<H0nz.k> takze jak se mas? ja uplne bomba
<SOda> ja se nudim jak pí*a

Komentář: presne to sem myslel...

<a> ahoj, neska ides so mnou von, jasne?
<b> nemozem, mam anginu
<a> ale po, sak je paatek, jaku anglinu?
<b> ty vole, Anginu, ne Anglinu...

Komentář: Anglina vs. angina

<ona> prostě jsi hrozný chlap!
<ona> no nevadí...
<on> jsem, ja vim... nevim jak to zmenit .)
...
<on> aha
<ona> To je vše, co mi k tomu napíšeš?
<on> no ze to je blby no
<ona> ty jsi fakt hrozný chlap!!!
...
<ona> ty jsi fakt na zabití...

Komentář: chtěla na rande...

<Pretrix> Jaka je tvoje ip?
<drackon> Ano
<Pretrix> ano co?
<drackon> Ano, pane!

Komentář: :)

<a> No ty vole...
<b> ?
<a> Jak jsem si obědnal tu hru... A chtěl si ji nechat poslat...
<b> Nepřišla?
<a> Dnes ráno jsem se podíval do schránky, a co nevidím, dopis od České pošty. Otevřu... "Zásilka nemohla být doručena: Adresát nenalezen".
<b> wtf?
<a> Chápeš, to jsou snad schizofrenici, nebo co? Oni mě nenajdou a nedoručí zásilku, a v zápětí mi pošlou dopis, že mě nemůžou najít?
<b> rofl... Vítej v Česku :)

<eichner> Jak je TISK v AUTOCAD, Ctrl + F?
<sikora> Soubor - Tisk
<eichner> Ja to mam anglicky!
<sikora> PRINT

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 16 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.