Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> podme sa bavit o nieco kreativnom<br />
<b> motyka je kreativny vynalez<br />
<a> k tej motyke... motyka sama o sebe nie je kreativna je to nastroj pre kreativitu neurcitej osoby... skrz motyku sa kreativita stava skutocnou ak ma chapes<br />
<b> je to relevantne<br />
<a> a aky mas nazor na zalozny zdroj ktory by mal byt obsiahnuty v kazdej vacsej spolocnosti zavyslej od odberu elektrickej energie?<br />
<b> tato otazka je ambiguitna. z jednej strany sa to da do urcitej miery chapat ako pendentny zdroj co je dobre ale na druhu stranu je to technicka a osobnostna garnitura vyzadujuca velky narast ekonimickych vydavkov. v tomto smere by to bol ekonomicky cinitel a velka ciara cez rozpocet...

Komentář: filozofia rulez

<a> chces sa povozit na motorke?
<b> no to by bolo fajn
<b> ale dnes nestiham
<b> musim ist na kurvy
<b> kurty

Komentář: v je celkom daleko od t

<a> Cawes lidi
<b> Caw
<a> Jak se vede?
<b> Dobrý co ty?
<a> Good
<a> Sakra yabili me
<a> Pletu si klavesnici
<b> S mysi? xD
<a> Lol si me dostal, s anglickou sem zvykli na ceskou ale v CSku je nastavena anglická
<b> xD

Komentář: Counter Strike 1.6 xD

<Smaug> aky je plan?
<Matt> najprv obsadime rakusko
<Matt> nasledne na to ostatne nemecky hovoriace krajiny
<Matt> postupujeme na juh na fr a sp
<Matt> potom anglicko
<Matt> hned po obsadeni anglicka kapituluju ostatne krajiny europy okrem ruska
<Matt> tych rozbijeme v CSKu 5 na 5
<Matt> a ameriku dam ja sam v pvp
<Matt> a svet je nas
<Smaug> co japonci?
<Matt> to nam pripadne automaticky uz... taky narod nekladie odpor
<Matt> ale teraz k dnesnemu planu
<Matt> ako ten poker?

Komentář: wtf?

<PeMich> hhh
<PeMich> hh xD

Komentář: chud8k sa ani nudil xD

<a> já vyzývám náš zdravý rozum aby se opět ujal vlády nad našimi těly...
<a> *trapně hrobový ticho*
<b> někdo kdo je 20 let v exilu se zpět jen tak nevrátí

<a> zajtra je stvrtok?
<b> neviem

<Márius Rak> a jaky film?
<Jakub Sakáč> Sumrak
<Márius Rak> jaaaaj to je horo?
<Márius Rak> *horo
<Márius Rak> *horor

Komentář: "Ne furt vyjdze"

<a> no tak se na to ani nedivej nestoji to za to, a co sis myslel ze si myslim
<b> ja nwm co sem si myslel ja si myslim plno veci ale myslim ze sem si myslel teda myslim si to ze sem si to myslel ale tj fuk co sem si myslel nemyslis???
<a> ne nemyslim co sis myslis ze sis myslel o tom co sis myslel

Komentář: Smyslu plny rozhovor...

<a> cus co si napsal k tem recko-perskym valkam u treti otazky v dejaku?
<b> 3:1 vyhrala Persie na najezdy :)

Komentář: Neni test z dejepisu jako test z dejepisu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 15 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.