Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> podme sa bavit o nieco kreativnom<br />
<b> motyka je kreativny vynalez<br />
<a> k tej motyke... motyka sama o sebe nie je kreativna je to nastroj pre kreativitu neurcitej osoby... skrz motyku sa kreativita stava skutocnou ak ma chapes<br />
<b> je to relevantne<br />
<a> a aky mas nazor na zalozny zdroj ktory by mal byt obsiahnuty v kazdej vacsej spolocnosti zavyslej od odberu elektrickej energie?<br />
<b> tato otazka je ambiguitna. z jednej strany sa to da do urcitej miery chapat ako pendentny zdroj co je dobre ale na druhu stranu je to technicka a osobnostna garnitura vyzadujuca velky narast ekonimickych vydavkov. v tomto smere by to bol ekonomicky cinitel a velka ciara cez rozpocet...
Komentář: filozofia rulez
<a> chces sa povozit na motorke?
<b> no to by bolo fajn
<b> ale dnes nestiham
<b> musim ist na kurvy
<b> kurty
Komentář: v je celkom daleko od t
<a> Cawes lidi
<b> Caw
<a> Jak se vede?
<b> Dobrý co ty?
<a> Good
<a> Sakra yabili me
<a> Pletu si klavesnici
<b> S mysi? xD
<a> Lol si me dostal, s anglickou sem zvykli na ceskou ale v CSku je nastavena anglická
<b> xD
Komentář: Counter Strike 1.6 xD
<Smaug> aky je plan?
<Matt> najprv obsadime rakusko
<Matt> nasledne na to ostatne nemecky hovoriace krajiny
<Matt> postupujeme na juh na fr a sp
<Matt> potom anglicko
<Matt> hned po obsadeni anglicka kapituluju ostatne krajiny europy okrem ruska
<Matt> tych rozbijeme v CSKu 5 na 5
<Matt> a ameriku dam ja sam v pvp
<Matt> a svet je nas
<Smaug> co japonci?
<Matt> to nam pripadne automaticky uz... taky narod nekladie odpor
<Matt> ale teraz k dnesnemu planu
<Matt> ako ten poker?
Komentář: wtf?
<a> já vyzývám náš zdravý rozum aby se opět ujal vlády nad našimi těly...
<a> *trapně hrobový ticho*
<b> někdo kdo je 20 let v exilu se zpět jen tak nevrátí
<Márius Rak> a jaky film?
<Jakub Sakáč> Sumrak
<Márius Rak> jaaaaj to je horo?
<Márius Rak> *horo
<Márius Rak> *horor
Komentář: "Ne furt vyjdze"
<a> no tak se na to ani nedivej nestoji to za to, a co sis myslel ze si myslim
<b> ja nwm co sem si myslel ja si myslim plno veci ale myslim ze sem si myslel teda myslim si to ze sem si to myslel ale tj fuk co sem si myslel nemyslis???
<a> ne nemyslim co sis myslis ze sis myslel o tom co sis myslel
Komentář: Smyslu plny rozhovor...
<a> cus co si napsal k tem recko-perskym valkam u treti otazky v dejaku?
<b> 3:1 vyhrala Persie na najezdy :)
Komentář: Neni test z dejepisu jako test z dejepisu