Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> hej mas cd key k oblivionu?
<b> mám ale nedám, mám origo
<a> kua, ma to kamos
<b> ať se zeptá googlu
<a> nema net
<b> tak se zeptej googlu ty

Komentář: co už...

<a> to HTC je hruby... Ted jsem na ICQ i kdyz seru xD
<b> to ja zrovna sedim v aute ale taku byvam na icq kdyz konam patricnou potrebu :)))
<a> taky kdyz seres co? xDDD
<b> myslel jsem spis sex, ale to taky ;-)

Komentář: To taky :D

<a> Zlatíčko vem prosim tě cestou v krámě chleba, budu dělat topinky se sýrem a ďábelskou směsí :-P
<b> mnam... tak to jo :) Doufam ze mam u sebe nejaky penize :D
<a> a pospěš si ju? už mam hlad
<a> ja zatim udělam ty topinky než přijdeš pak na ne dam jen oblohu

Komentář: No... ehm...

<a> LOL
<b> wowkar co?
<a> ne <c> je wowkař :D
<c> LOL. jak ste to poznaly?

<ona> počkej si na dnešní večer
<on> wow, you are a debil
<ona> cožee? hajzle
-!- ona has quit
<on> *devil

Komentář: už sem to nevysvětlil...

<a> Asi smažu tvůj kontakt na icq
<b> To ti nepomůže
<a> Proč myslíš?
<b> Psát můžu pořád :-D
<a> I v ignore listu?
<b> hehe...
<b> To je pro slabochy

<a> hej to sme měli písemku z AJ a bylo tam slovíčko SAD a já kurva co to je a tak sem tam napsal SAD-Search and Destroy
<b> xD rofl

Komentář: maj gad, ta mládež... :D

<a> Kua kde mám ty xpéčka? V kotouči nejsou...
<a> Tady je porno, vánoční koledy...

Komentář: Kámoš... Na to vytáhl z police plesnivou svačinu...

<Koshik> nebo zapálit dům pak tam tereticky být jen my a hasiči,ale ty by jsme poslali k sousedům
<Preclíček> jn
<Koshik> takže co řešíme
<Preclíček> nic... du na to
<Koshik> kk
<Preclíček> dojdu se psem a
<Koshik> až se to trochu rozhoří napiš

Komentář: jak zajistit volnej byt

<a> zdar
<b> jeeee
<b> zdarek
* b ma radost ze vidi cloveka co je normalni
* a si prave reze tupym mecem nohu
* b nema mec ani tupej
<b> uz sis urizl nohu?
<a> ne, je tupej

Komentář: norma je siroka

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 13 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.