Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> hej mas cd key k oblivionu?
<b> mám ale nedám, mám origo
<a> kua, ma to kamos
<b> ať se zeptá googlu
<a> nema net
<b> tak se zeptej googlu ty
Komentář: co už...
<a> to HTC je hruby... Ted jsem na ICQ i kdyz seru xD
<b> to ja zrovna sedim v aute ale taku byvam na icq kdyz konam patricnou potrebu :)))
<a> taky kdyz seres co? xDDD
<b> myslel jsem spis sex, ale to taky ;-)
Komentář: To taky :D
<a> Zlatíčko vem prosim tě cestou v krámě chleba, budu dělat topinky se sýrem a ďábelskou směsí :-P
<b> mnam... tak to jo :) Doufam ze mam u sebe nejaky penize :D
<a> a pospěš si ju? už mam hlad
<a> ja zatim udělam ty topinky než přijdeš pak na ne dam jen oblohu
Komentář: No... ehm...
<a> LOL
<b> wowkar co?
<a> ne <c> je wowkař :D
<c> LOL. jak ste to poznaly?
<ona> počkej si na dnešní večer
<on> wow, you are a debil
<ona> cožee? hajzle
-!- ona has quit
<on> *devil
Komentář: už sem to nevysvětlil...
<a> Asi smažu tvůj kontakt na icq
<b> To ti nepomůže
<a> Proč myslíš?
<b> Psát můžu pořád :-D
<a> I v ignore listu?
<b> hehe...
<b> To je pro slabochy
<a> hej to sme měli písemku z AJ a bylo tam slovíčko SAD a já kurva co to je a tak sem tam napsal SAD-Search and Destroy
<b> xD rofl
Komentář: maj gad, ta mládež... :D
<a> Kua kde mám ty xpéčka? V kotouči nejsou...
<a> Tady je porno, vánoční koledy...
Komentář: Kámoš... Na to vytáhl z police plesnivou svačinu...
<Koshik> nebo zapálit dům pak tam tereticky být jen my a hasiči,ale ty by jsme poslali k sousedům
<Preclíček> jn
<Koshik> takže co řešíme
<Preclíček> nic... du na to
<Koshik> kk
<Preclíček> dojdu se psem a
<Koshik> až se to trochu rozhoří napiš
Komentář: jak zajistit volnej byt
<a> zdar
<b> jeeee
<b> zdarek
* b ma radost ze vidi cloveka co je normalni
* a si prave reze tupym mecem nohu
* b nema mec ani tupej
<b> uz sis urizl nohu?
<a> ne, je tupej
Komentář: norma je siroka