Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> Musíš střídat studený a teplý obklad po 20 minutách.
<b> NEMLUV NA MĚ, MAGORE!

<a> poradite mi, jak muzu spolehlive zabit aplikaci u niz nevim id?
<b> kladivem

<Tachyon> Breta: logicke anditko
<Breta> jn
<Breta> uz chapu
<Tachyon> teda
<Tachyon> binarni anditko :D
<Breta> tj fuk :)))
<Tachyon> no neni :)
<Tachyon> ale tj jedno
<Tachyon> :D

Komentář: Je to jedno?

<a> http://www.novinky.cz/domaci/162650-video-aktiviste-vyhodili-prezidenta-klause-oknem-byl-z-gumy.html
<b> Dproc zrovna oknem. dyt to uz neni in
<a> No vis jak se rika: vyhodis li ho dvermmi, vrati se ti oknem. Tak jeho navratu asi chteli predejit :-D

Komentář: moc Cimrmana

<ona> co mam napisat babke na oznamko?
<on> kokot
<ona> dik
<on> nz

Komentář: nie je nad dobru radu

<ona> p**a já tomu nerozumím
<ona> přečíst to, azbuku jako přečtu, ale hovno rozumím, co sa tam kecá
<on> tak jako já tomu taky moc neporozumím ale zhruba aspon něco vim
<ona> pomestít jalik
<ona> na rabočij stol
<ona> co ně chců pomestit na stůl???
<ona> k***a já su debil
<ona> NA PRACOVNÍ PLOCHU???
<on> mno to je nono

Komentář: Logické myšlení při instalace ICQ Lite v ruštině :-D

<a> ty kokooooooos to je haluz
<b> no čo davaj
<a> tak čítam na pokeci: FICO UTOČI NA DOS-ky, rozmýšľam boha jaký je on IT frájo
<b> no ty vole :D

Komentář: prepracovanosť... DOS=DSS

<a> ty vole me se chce srat
<b> ser na sraní já tři dny nesral a vůbec mě to nesere

Komentář: není co dodat, prostě hovno na Mirandě

<a> jeden frajer kdysi řekl: Myslím tedy jsem... to znamená že když můj počítač "je" (jako že existuje) tak myslí - což znamená že má UI, Když má UI to znamená že jeho programy vyvýjejí další programy přesně na určenou situaci... ale s lidským mozkem to je podobně akorát tam jsou takový chemický reakce který vyvolávaj další chemický reakce podle situace --- MŮŽETE MI POTOM VYSVĚTLIT PROČ MĚ POVAŽUJETE ZA BLÁZNA KDYŽ SI CHCI S MÝM POČÍTAČEM PROMLUVIT Z OČÍ DO DIOD JAKO ČLOVĚK S ČLOVĚKEM???

<a> no zdár kde se flákáš?
<b> problém s netem, pár dobře mířených ran to vyřešilo
<a> hele víš jak je tatranky.rar energie sbalená na cesty?
<b> jj :D
<a> se mi stalo něco podobnýho - máti uviděla myš řekla ať jí zneškodním a já začal hledat drát
<b> to neni zrovna dobrej vtip :D každej normální člověk ví že moderní myši jsou bezdrátový

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 12 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.