Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<Va$1k> tedka mam fpyci ten monitor, proste z niceho nic zcerna
<Va$1k> pisu jen tak
<Benik> na slepo?
<Benik> aha ty to nevidis
<Va$1k> na slepo vis co
<Va$1k> nevidim co pises
<a> musim vymslet jinou omluvenku ptz jako jeji rukopis umim ale nejde mi napsat slovo chripkove...
<b> rofl tak tam napis neco jinyho...
<b> jo takhle
<b> dobre, <b> ses dement
<b> usetril sem ti praci... psat mi to uz nemusis
<a> <b> dobre, <b> ses dement
<a> hej lol!!! :-D
<ona> tě žeru
<on> 8-)
<on> to nedělej... není na mě moc co okusovat...
<ona> :D
<ona> tak sním tvoje hovno
<ona> :D :D :D :D :D :D
Komentář: takovej normální rozhovor s kamoškou
<a> posli mi nejakou hudbu :/
<b> mmnt :-)
<b> co chceš???... TCK??? :-)
<a> tj jedno pošli cokoli
<a> :-P
<b> :-D
<b> tck moje hudba :-)
<a> jsem slyšel mno
<b> ale to se neda poslouchat bez kaleni :-P
<b> moje the best tck pisnicka tak si toho vaz :-D
<a> tak to sem zvedav
<b> a dej to na plne a hlavne basyyy :-)
<b> a poseres se :-)
<b> dam si tu praci a poslu ti video jak se kali tck v parizi :-)
<b> upe borec :-)
<b> ale rikam neni to na poslouchani ale na kaleni tck :-)
<a> hmm
<b> http://cz.youtube.com/watch?v=bRKbbzGsJEI&feature=related
<b> tomu se rika bettl :-)
<b> kukej nebudes davat :-)
<b> tck vs. jupstyle ;-)
<b> tak co na to rikas??? :-)
<b> no to bych rekl :-)... ze vsichni ze tridy co to je nevi a rikaji ze nejaka pic*vina
<b> je to novy styl v čr :-)
<b> určo lepší než hopeři a tak
<b> to radši ze sebe zrobim lehkeho šampona a jdu kalit tck :-)
<a> ok a teď mi pošli něco normalniho :)
<a> ty hraješ jenom s ním?
<b> nééé tam je plno lidí
<b> ale strefuju se jenom do něho
Komentář: jak jsem hrála CSko s kámošem
<a> TaK SEm Tu xD
<a> mUSíš MaČkaT sHIfT V rYtMu NĚjAKý eMO PíSniČKy xD
<a> PrOsTě jÁ seM NeJvIc EmO jAkOžE A ZjiStILa seM Že kDyŽ mAčkAš cAPsLoCk tAk To De LiP xD
<a> ZaČaLo Mě tO dOcElA bAvIt jAkoŽe xD
<b> pOmOc
Komentář: pRoStě MuSíTe pSáT EmO StYLeM xD
<a> Děláš někdy vůbec něco jinýho než že sedíš u noťasu?
<b> sedim u stolniho pc
<a> nebo tenhle, starej ale porad dobrej
<a> Profesor: Kolikrát můžete odečíst 7 od 83 a kolik zůstane?
<a> Student: Kolikrát chci, pokaždé zůstane 76.
<b> e?
<a> neznas, nechapes? :D
<b> nee
<a> logika chlapce, logika xD
<a> tak jinak
<a> while(i = 83-7);
<a> kolikrat bude proveden cyklus a kolik bude v "i" ? xD
<b> nekonecne krat a v i bude porad hodnota 76
<b> ahaa! :))