Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<Va$1k> tedka mam fpyci ten monitor, proste z niceho nic zcerna
<Va$1k> pisu jen tak
<Benik> na slepo?
<Benik> aha ty to nevidis
<Va$1k> na slepo vis co
<Va$1k> nevidim co pises

<a> musim vymslet jinou omluvenku ptz jako jeji rukopis umim ale nejde mi napsat slovo chripkove...
<b> rofl tak tam napis neco jinyho...
<b> jo takhle
<b> dobre, <b> ses dement
<b> usetril sem ti praci... psat mi to uz nemusis
<a> <b> dobre, <b> ses dement
<a> hej lol!!! :-D

<ona> tě žeru
<on> 8-)
<on> to nedělej... není na mě moc co okusovat...
<ona> :D
<ona> tak sním tvoje hovno
<ona> :D :D :D :D :D :D

Komentář: takovej normální rozhovor s kamoškou

<a> posli mi nejakou hudbu :/
<b> mmnt :-)
<b> co chceš???... TCK??? :-)
<a> tj jedno pošli cokoli
<a> :-P
<b> :-D
<b> tck moje hudba :-)
<a> jsem slyšel mno
<b> ale to se neda poslouchat bez kaleni :-P
<b> moje the best tck pisnicka tak si toho vaz :-D
<a> tak to sem zvedav
<b> a dej to na plne a hlavne basyyy :-)
<b> a poseres se :-)
<b> dam si tu praci a poslu ti video jak se kali tck v parizi :-)
<b> upe borec :-)
<b> ale rikam neni to na poslouchani ale na kaleni tck :-)
<a> hmm
<b> http://cz.youtube.com/watch?v=bRKbbzGsJEI&feature=related
<b> tomu se rika bettl :-)
<b> kukej nebudes davat :-)
<b> tck vs. jupstyle ;-)
<b> tak co na to rikas??? :-)
<b> no to bych rekl :-)... ze vsichni ze tridy co to je nevi a rikaji ze nejaka pic*vina
<b> je to novy styl v čr :-)
<b> určo lepší než hopeři a tak
<b> to radši ze sebe zrobim lehkeho šampona a jdu kalit tck :-)
<a> ok a teď mi pošli něco normalniho :)

<a> ty hraješ jenom s ním?
<b> nééé tam je plno lidí
<b> ale strefuju se jenom do něho

Komentář: jak jsem hrála CSko s kámošem

<a> Když si promnu fusy, cítím její pussy...

<ona> ale jo :) budu mít třetí libko :)

<a> TaK SEm Tu xD
<a> mUSíš MaČkaT sHIfT V rYtMu NĚjAKý eMO PíSniČKy xD
<a> PrOsTě jÁ seM NeJvIc EmO jAkOžE A ZjiStILa seM Že kDyŽ mAčkAš cAPsLoCk tAk To De LiP xD
<a> ZaČaLo Mě tO dOcElA bAvIt jAkoŽe xD
<b> pOmOc

Komentář: pRoStě MuSíTe pSáT EmO StYLeM xD

<a> Děláš někdy vůbec něco jinýho než že sedíš u noťasu?
<b> sedim u stolniho pc

<a> nebo tenhle, starej ale porad dobrej
<a> Profesor: Kolikrát můžete odečíst 7 od 83 a kolik zůstane?
<a> Student: Kolikrát chci, pokaždé zůstane 76.
<b> e?
<a> neznas, nechapes? :D
<b> nee
<a> logika chlapce, logika xD
<a> tak jinak
<a> while(i = 83-7);
<a> kolikrat bude proveden cyklus a kolik bude v "i" ? xD
<b> nekonecne krat a v i bude porad hodnota 76
<b> ahaa! :))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 11 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.