Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> sakra jeste ted se klepu
<b> proc?
<a> prave sem prozil ten nejhorsi sok co si dikazes predstavit :(
<b> co prosimte? :D
<a> chtelo sem mi na velkou, takze standartni postup, du do koupelny stahnu kalhoty a ted ze si sednu na zachod. Kdyz sem dosed na prkynko, ozval se silenej zvuk jako kdyz termitanor soulozi s prackou! ja dosed a kabel ze me vylit nadzvukovou rychlosti. pak se rozhlidnu co se deje. Prvni zjisteni je, ze mi to hovno totalne vocaklo prdel jak dopadlo do ty vody. Ten zvuk byla susicka 10 cm od moji hlavy...
Komentář: prej si dal i panaka na zklidneni :D
<˙ßaRu5}{K4˙¦©¦> ja uz se lekla ze bys mi hned tak zdrhl nehon si ho ja ti ho pohonim
<P!vn!K™> hehe nechce se mi cekat, tak pribehni
<˙ßaRu5}{K4˙¦©¦> kez bych mohla
<˙ßaRu5}{K4˙¦©¦> nebo dojdi ty a dostanes bonusek
<P!vn!K™> a jakyy?
<˙ßaRu5}{K4˙¦©¦> to co by si chtel
<P!vn!K™> takze mohl bych jit hrat WOWko???
<a> tyjo... prave jsem si do klavesnice vylil pul litru fanty
<b> si to vysuš jinak ti zacnou vynechavat klavesy
<b> vlastni zkušenost :)))
<a> ale houby vylil jsem to toho už dvakrat sprite a kofolu a nevynechavaly
<b> no jo ale stejne si to vysuš aby ses nedivil ;)
...
<a> nc me nvynechv :P
<a> oprele
<b> :D chapu
Komentář: nee... vubec ne :D
<a> to je hrozna demence
<a> muj DU z nemciny:
<a> mam se zeptat nejaky holky, jestli ma jeji bracha nejaky sourozence
Komentář: Ich habe eine Schwester. Sie ist Einzelkind.
<Seka> ten červenej trpaslik je docela dobrej serial
<Seka> ale musis shlidnout par dilu abys pochopil ten jejich humor
<Palda> Paroubka musis taky shlidnout parkrat abys pochopil jeho humor
<anti_guma> :-D :-D
<Luis> :DDDDD
Komentář: no jo... politika
<a> Problém byl v BIOSu, bylo to celý podtaktovaný + zanešený uvnitř, strašnej bordel, teď už to snad pojede, jak má
<b> No... vyřešili jste to teda mrtě, to se musí nechat ;)
<a> nj... celej den práce...
<a> (22:09) Jdu konečně na oběd!
Komentář: Dokud neběží komp, všechno ostatní jde stranou!
<ona> ahoj
<on> cus
<ona> co delas?
<on> stahuju filmy a koukam na serial 8)
<ona> jaky a na jakej?
<on> zahulime uvidime 2, iron man, hvezdna pechota 3
<ona> zahulime taky stahuju :) a kolik mas %???
<on> 55 procent
<ona> to to mas naky rychly ne???
<on> 85.6 KB/S cool co ;)
<ona> skveli ja mam tak polovicku :(
<on> LOOOOOL
<on> me to jede s premkem pres torrenty 558 KB/S
<ona> =O
<on> :P
<ona> tak ja nemam stavenej PC na stahovani, no!!!
<on> *rofl* *lol*
<ona> ...
Komentář: tak u tohohle sem si málem uchcal smíchy xD
<miloso> Jsme ti teď byli s tatíkem v pizzerii, jakože taková hodně pozdní oslava jeho narozenin
<miloso> On samozřejmě vzal i svou jednoletou dceru – mou nevlastní ségru, přičemž při odjezdu (jako vždy) nastalo martyrium „jak natlačit malou do autosedačky“
<miloso> A ze mě po chvíli jeho marného snažení vypadlo: „Toto zařízení nelze zapojit do tohoto slotu.“
<Fist!ng> Nesnášim náladový holky... jednou skvělá, podruhé na zbití
<Fist!ng> *zabití