Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> to je v děloze
<b> deloze? to je co?
<a> v pi*i
<b> aha a akym jazykem to je???
<a> cesky :D
<b> lol xD
Komentář: Jsme si s kámošem ze slovenska trochu nerozuměli :)
<a> Jak je anglicky mít rád? Jsem němčinář...
<b> Love ne?
<a> Ne milovat, mít prostě rád... Potřebuju nějaký slovo, abych nevypadal jako debil...
<b> Zkus Rape :D
...
<a> Aspon v té nové práci uvidí, že jsem rodinný typ... Napsal jsem nakonec: I rape my friends and family... Snad tam nebude moc chyb...
Komentář: Životopis...
<a> Chceš slyšet vtip?
<b> Jo
<a> Víš jaký je rozdíl mezi Ubuntu a Linuxem? :D
<b> ne
<a> To byl ten vtip, jako že Ubuntu se nepovažuje za Linux
<b> nechapu
Komentář: <b> se povazuje za jednoho z nejlepsich linuxaku na skole (ne li na svete)
<pato> dobru mam naladu
<pato> asi idem lyzovat vo stvrtok s ocom na kosutku
<Mr.Freezer> ejha ejha... ako sa podelite??
<pato> oco?
<pato> očo
<Mr.Freezer> o kosutku
<pato> kosutka mi uz druhy den neodpisala takze...
<pato> chcem sa jej spytat ale dalsiu rp nenapisem
<pato> tolko k/bt pamete im nemozem ničit
<Mr.Freezer> teraz keru kosutku myslis?
<pato> velku
<Mr.Freezer> najsamvecsiu... abo len velku?
<pato> malu nevolam snov nemam o čom lyzovat
<pato> a najsamveciu nemozem idem s fotrom
Komentář: na kosutke sa najsamlepsie lyzuje :D :D
<a> a ted jeste aby ten mobil prisel co nejdriv a fungoval jak ma :D snad to nebude sracka jaky sem kupoval doposud :D
<b> no uvidíš no, už vidím že pulka věci nebude fungovat tady v ČR :-D
<a> proc by nefungovalo :D
<b> protože už jen pár měsícu bude analog TV vysílání jesli to chytá jako normoš na nějakou antenu... a až bude digitál tak to budeš v háji
<a> kuuuuuuuuuurva :D
<b> ale tak koupíš k tomu setobox a jedeš dál :-D
<a> co to je? :D
<b> setobox vypadá jako přijímč na satelit a převádí to digitální příjem na analog do televize :P
<a> jak vypada setobox a kolik stoji? :D
<b> twl zapomeň na to :-D :-D
<a> tisice jo? :D
<b> už dost, jdeš na lamer :-D
Komentář: kámoš si objednal mobil s příjmem TV
<a> ae co :D
<b> balím dekle
<a> kuješ pakle
<b> ee utíkám
<a> ale ja neumím číňánsky
<b> toe brněnský hantec
<b> betálné šnicl schválně jestli nato přijdeš
<a> to je fakt jak hlavolam, maš hlavu ale ne lamu
<a> šnicl je rezeň ni?
<b> nó někdo tomu tak říká ale s řízkem to nemá nic společného
<a> tak fakt neumím čínansky
<b> ahoj... jak se tiskne oboustraně?
<a> jak jako?
<a> nechapu
<a> vytisknes jednu stranu
<a> a pak otocis papir a tisknes druhou
<b> aha
<b> ja myslela, ze to jde nak nastavit
<a> otaceni papiru?
<b> automaticky, ze to bude tisknout na druhou stranu
<a> boze
Komentář: kamarádka tiskne
<Saruša> a copak děláš? :)
<King.d> hej tak jo to bude komedie
<Saruša> mno powídej
<King.d> tak jo... snažim se otevřit pití nejde... tak odřežu tamtu debilovinu pod uzavěrem... pořad to nejde napišu susedoby na icq... smeje se mi... denesu mu to nejed... smeju se mu dojdu domu bratr se probudil směje se mě a sousedovy skusi to nejde to směju se mu
<King.d> a tet mam nervy že to asi pujdu reklamovat do lidlu
<King.d> mmnt jdu to skusit odřezat
<Saruša> tak toe psycho :D to ste vy chlapy že neumíte ani flašku otevřít? :D musíš se na to smutně podívat... takové ty psí oči hodit :D a pude všechno :D jak si myslíš že my baby to děláme??? :D
<King.d> jo ja to udělal jak my chlapy přefikl sem to... nožem
Komentář: Multivitamin z Lidlu