Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<Švára> takovou věc ještě ani nevymysleli ale to jsi
<bidinek> paaani... vzdycky neco extra
<Švára> oni si všimli, Pepine
<bidinek> a jejej tady jde do tuhyho
<Švára> teď po tobě hodí jabko ;)
<bidinek> hehe... ja necestuju nekolik milionu let v kosmu tak me nikam netahej... me se tady libi, previte
<Švára> Fritole Šourku! Sereš mě!!!
<bidinek> ja tak trochu umim varit... co reknes ty??
<Švára> taky jsi tak trochu debil... trošku... maličko...
<bidinek> to neplati to mas bejt ty ja varim
<Švára> a taky celkem slušně smrdíš. poznal jsem to, protože všem veverkám pukly hlavy...
Komentář: není nad Pár pařmenů :D
<Xsi> Safra ja uz jsem fakt hotova, pet hodin sedim u laptopu, ktery nikdy nemel mys, poskrabu se na zadech a najednu hrabnu po mysi, div si nevyleju sklenku... XD
<a> co děláš v pátek odpo?
<b> nejspíš budu mít sex
<a> a jako s někým?
<b> ne sám se sebou, takže se to dyžtak tá odložit
<e-Jirka> co jinak takhle pri nedeli?
<e-Jirka> teda, strede... uz ani nevim co je za den
<Kazzan> ono je utery jiri
<e-Jirka> aha :(
Komentář: Dilatace času :-)
<a> jsem zjistil že jsem si nikdy nedoposlouchal remix prodigy :D
<b> heh
<a> no ty se směješ ale po 58 minutách už mě začínal štvát :D
<b> heh :D
<a> chceš ho poslat ?:D
<b> no tho je dobry :D
<a> hele to má 250 MB jako každá normální písnička prosimtě :D
<b> nhoo... ale mě se tedka přeposíla cědko systemuu... :D
<a> no vidiš tak já ti k tomu přibalim megaremix prodigy a můžu ti poslat rovnou DVD :D
<b> ne to je god :D
<a> jak chceš :D
Komentář: lepší cd system of down než DVD prodigy
<a> vytvořil už jenda ten referáát? :-D
<a> btw: čauj :-D
<b> zasrat toho pi*use
<a> ne? :-D
<a> hm tak neva
<a> du pařit CS
Komentář: referát měl být asi týden předtím :-D
<a> A ja mam v pc asi virus xDDD Super... :(
<b> Ten virus se jmenuje blbost.dll. Prašti hlavou o klávesnici, řekni třikrát Candyman a postav se na hlavu :D
<c> tak narvi do otvoru na cedečka paralen, kapky na kašel a plátky citronu <b> a pro jistotu nalej čaj do zdroje
<d> tak takhle jsem nto s virem v pc nezkoušel :D
<Ten s katanou> tomu bys nevěřila... chci vypálit DVD...
<b> no
<Ten s katanou> strčím DVD ono to vyplivne okno s tím že je to CD
<Ten s katanou> říkám si no tak to obejdu
<Ten s katanou> dám vypálit na CD
<Ten s katanou> a ono to hodí hlášku:
<Ten s katanou> soubor je příliš velký, chcete ho vypálit na DVD?
<Ten s katanou> dám ano...
<Ten s katanou> a ono to začne vypalovat na DVD, o kerým to tvrdí že je to CD, jako na DVD
<a> blahova otazka
<b> povídej
<b> nazdar
<a> vyznas se v ProE?
<b> ne
<a> čau
Komentář: To bylo rychlé... kdo tady nemá hotový projekt?