Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<DogDollar$> jak daleko to máš do lbc?
<M4RtY> 350kB?

<Švára> takovou věc ještě ani nevymysleli ale to jsi
<bidinek> paaani... vzdycky neco extra
<Švára> oni si všimli, Pepine
<bidinek> a jejej tady jde do tuhyho
<Švára> teď po tobě hodí jabko ;)
<bidinek> hehe... ja necestuju nekolik milionu let v kosmu tak me nikam netahej... me se tady libi, previte
<Švára> Fritole Šourku! Sereš mě!!!
<bidinek> ja tak trochu umim varit... co reknes ty??
<Švára> taky jsi tak trochu debil... trošku... maličko...
<bidinek> to neplati to mas bejt ty ja varim
<Švára> a taky celkem slušně smrdíš. poznal jsem to, protože všem veverkám pukly hlavy...

Komentář: není nad Pár pařmenů :D

<Xsi> Safra ja uz jsem fakt hotova, pet hodin sedim u laptopu, ktery nikdy nemel mys, poskrabu se na zadech a najednu hrabnu po mysi, div si nevyleju sklenku... XD

<a> co děláš v pátek odpo?
<b> nejspíš budu mít sex
<a> a jako s někým?
<b> ne sám se sebou, takže se to dyžtak tá odložit

<e-Jirka> co jinak takhle pri nedeli?
<e-Jirka> teda, strede... uz ani nevim co je za den
<Kazzan> ono je utery jiri
<e-Jirka> aha :(

Komentář: Dilatace času :-)

<a> jsem zjistil že jsem si nikdy nedoposlouchal remix prodigy :D
<b> heh
<a> no ty se směješ ale po 58 minutách už mě začínal štvát :D
<b> heh :D
<a> chceš ho poslat ?:D
<b> no tho je dobry :D
<a> hele to má 250 MB jako každá normální písnička prosimtě :D
<b> nhoo... ale mě se tedka přeposíla cědko systemuu... :D
<a> no vidiš tak já ti k tomu přibalim megaremix prodigy a můžu ti poslat rovnou DVD :D
<b> ne to je god :D
<a> jak chceš :D

Komentář: lepší cd system of down než DVD prodigy

<a> vytvořil už jenda ten referáát? :-D
<a> btw: čauj :-D
<b> zasrat toho pi*use
<a> ne? :-D
<a> hm tak neva
<a> du pařit CS

Komentář: referát měl být asi týden předtím :-D

<a> A ja mam v pc asi virus xDDD Super... :(
<b> Ten virus se jmenuje blbost.dll. Prašti hlavou o klávesnici, řekni třikrát Candyman a postav se na hlavu :D
<c> tak narvi do otvoru na cedečka paralen, kapky na kašel a plátky citronu <b> a pro jistotu nalej čaj do zdroje
<d> tak takhle jsem nto s virem v pc nezkoušel :D

<Ten s katanou> tomu bys nevěřila... chci vypálit DVD...
<b> no
<Ten s katanou> strčím DVD ono to vyplivne okno s tím že je to CD
<Ten s katanou> říkám si no tak to obejdu
<Ten s katanou> dám vypálit na CD
<Ten s katanou> a ono to hodí hlášku:
<Ten s katanou> soubor je příliš velký, chcete ho vypálit na DVD?
<Ten s katanou> dám ano...
<Ten s katanou> a ono to začne vypalovat na DVD, o kerým to tvrdí že je to CD, jako na DVD

<a> blahova otazka
<b> povídej
<b> nazdar
<a> vyznas se v ProE?
<b> ne
<a> čau

Komentář: To bylo rychlé... kdo tady nemá hotový projekt?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.