Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> hi, nemáš náhodou Stopy krve?
<b> nemam, ani nevim co to je
<a> je to tzv. Shock document - o vraždách, sebevraždách, mrtvý embria, rozervaný těla a tak... Ponzal jsem babu co ji takový veci zajímají tak se jí to snažím sehnat (má to ráda tvrdě ;))
<b> pozor aby z tebe neudelala tuheho vic nez je zdravo

<a> Taky mě to postihlo, Barracuda 7200.11 / 500GB / ST3500320AS, vydržel 8 měsíců. Disk byl neviditelný. Mironet vyměnil za stejný typ a stejně vadnou sérii.
<b> 150Gb warezu ve formátu mp3. Jestli se mi tenhle soukromej jukebox smaže, tak se asi půjdu zabít...
<c> Copa to, ale co mejch 300GB porna?!

<a> Je to takovy tichy hoch...
<b> Ty jsou nejnebezpečnější
<a> Tak to by on pak musel bejt seriovej vrah... kdyz jsem ho poznal tak na mne prvnich par dni temer nepromluvil - a to jsme shodou okolnosti bydleli ve stejne mistnosti

<venca> ale myslím si že je to dobře nakreslený... dělal sem to s pávem...
<!g3z> nebolelo ho to?
<!g3z> *ROFL*
<venca> hafo
<venca> :-D

Komentář: kreslime silnicu do konstrukcniho cviceni xD

<a> Tak jaky bylo rande?
<b> A doprdele
-!- b has quit

Komentář: bezel asi rychle...

<Tomek> Nazdar, dokázal bys zabít naprosto neznámého člověka?
<honza> ne
<honza> já jsem míru milovnej tvor
<Tomek> ...nevíš o někom, kdo by to dokázal?
<Tomek> btw... "jsem mírumilovnej tvor"... nic proti, ale zní to zajímavě od člověka, kterej patří mezi elitu ve vytváření miniatur vraždících strojů
<honza> to neznamená že vezmu mačetu nebo nedejbože mosina a začnu řezat lidi hlava nehlava
<Tomek> jasně... ikdyž... je kantor člověk?

<a> A hele,uz me moc nestvete s chemii :B
<b> B = Bor
<a> OMg
<c> OMg = Kyslík, Hořčík
<a> KOKOTI!
<b> KOKOTI = Draslík, kyslík, draslík, Titan
<a> ale hovno,uz na vas seru
<d> HOVNO = Vodík, Kyslík, Vanad, Dusík, Kyslík
<c> :P
<b> Tak sry no :)
<a> SRY = Stroncium, Ytrium :P
<b> :O

<Bulba> Drate Filuta prej odhalil vcera jedno tvoje tajemstvi...
<Darth> jake zase? :D
<Bulba> ze pry ses kvuli tomu i odlognul z IRC
<Filuta> ze sis jeste nezapichal :-D
<Darth> to neni tajomstvo :D

<a> já dokonce se za tučňákama chodim dívat do zoo :-)
<b> hmmm to je chytré... to já se na dikobrazy dívám jenom na internetu

Komentář: Linux vs. Tokio Hotel

<T-ype®> ach jo
<Jiřin> co je?
<T-ype®> aaale jak mam mazlej ten monitor... takj zejtra bude novej a tenhle pude z domu... po 5ti letech co mi tak verne slouzil... kazdy den... nekdy i noc... tech killu co mi zobrazil... tech screenu co sem na nem udelal... a ted ze dne na den pude pryc... ale ty vzpominky mi nikdo nevezme... je mi jako bych ztracel jednoho z nelepcich pratel...
<Jiřin> to si delas prdel
<T-ype®> ne vole
<T-ype®> nedelam
<Jiřin> tak to fak nechapu
<T-ype®> co zas?!
<Jiřin> dyt je to monitor
<T-ype®> no preave!

Komentář: njn ta laska ke kompum... :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.