Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> caves, ako bolo vo Svedsku?
<b> super akurat dlha cesta...
<b> na trajekte sme sa nudili tak sme isli do restauracie na pivo
<b> popri cakani sme nahlas citali vsetky nazvy odzadu
<b> a hadaj ake meno mal na menovke casnik:
<b> LARS LARSEN!
<a> pokial chcete nieco spravit, neodkladajte to. Mohlo by sa stat, ze to uz neurobite nikdy.
<b> Tak rikas ze si nemam domlouvat na zitra to rande?
<bezda> cau, jak to vypada s novym displayem pro ten notes? potrebuju ho co nejdriv
<technicke oddeleni> Ahoj, je v tom trochu problém. Dell to chce uhradit předem a u nás platební příkazy dělá jenom Radim a u něho to jen tak hned nebude. Navíc chce na všechno splatnost 2 měsíce. Napiš mně v čem tě to jak omezuje a já to zkusím u něho nějak popohnat.
Komentář: v cem me ten rozbity display vlastne omezuje?
<Mato> Novinka: Japonci vymysleli fotak s najrychlejsiou spustou na svete.
<zealot> WOW! tak to teraz uz dokazu vyfotit zensku so zavretymi ustami!
Komentář: Awesome
<Pája> Heeej... ségra zmizela do koupelny, tak mám asi 20 minut na škodění. Nějaké návrhy?
<Alik> Nooo, vy dvě se teda nezdáte :-D
<Pája> Ona začla :-/... povídej jsem jedno záškodnický ucho.
<Alik> Pokud má puštěnou jen plochu, tak stáhni myš do pravýho dolního rohu aby nebyla vidět a máčkni Print Screen. Pak otevři malování a máčni CTRL+V a ulož to někam kde na to nenarazí.
<Pája> hotovo
<Alik> stáhni start úplně dolů aby nebyl vidět... teď pravým na plochu > seřadit ikony a odškrtni zobrazit ikony na ploše... dej vlastnosti plochy a jako pozadí dej ten obrázek co jsi ukládala... a have fun! :-D
<Pája> menší problém... původně všechno zmizelo, ale jak jsem změnila ten obrázek pozadí, tak ty ikony i start naskočili, ale nejde na ně kliknout
<Alik> To je pointa toho vtipu :-/
<Pája> Už mi to došlo :-D... no nakonec jí to jako velkej machr přes kompjůtry spravím
<Alik> Jen aby
...
<Pája> To je nááářez... smíchy nemůžu dejchat :-D... myší mlátí do klávesnice tak, až lítají písmenka :-D... dám jí to dohromady
...
<Lenča> Já čumím, zase mi blbnul počítač a ségra se sama nabídla že se mi na to podívá. Na něco máčkla a ikony, který mi nefungovaly začly zase fafčit... za odměnu jsem jí smázla ze zástupce její hry ten perimetr Shutdown /r ;-)
<Alik> Parametr!
<Lenča> Jen je divný, že když přesunu ikonu, tak se mi rozdvojí a jedna na kterou nejde kliknout zůstane na místě
<Alik> To se dalo čekat
<a> ty voe, ted zazvolnil telefon v kuchyni, tak jsem k nemu prisel zvednul a rikam: Novak, prosim a z druhy strany se ozvalo: Dobry den, ja volam do domu zdravotne postizenych, dovolala jsem se spravne?
<a> nevis kde mam popelnik?
<b> nn ja jsem ti ho nikam neschovala
<a> no to ja vim, ale jeste pred hodinou sem ho tu mel xD
<a> huh, hej lol... omg wtf? on byl zavrenej venku na parapetu xD
<b> :D :D :D vole
Komentář: Stáva se no
<a> Bojuju s Vistama
<b> Tak si nainstaluj linux
<a> Kolik to stojí
<b> je to zadarmo
<a> jakto? To je nejaka beta verze???
<b> lol
Komentář: prostě Vista
<Ondra> Víš co byla prdel na tom muzeu Poušteli tam videa ze zásahů (Samí katastrofy) a hrála k tomu tahle hudba http://www.youtube.com/watch?v=-eQ9oN254qk&feature=related Pyromani by blahem byli bez sebe...
<Mike> jj tuhle písničku znam dokonce ji i mam
<Mike> je to crazy
<Mike> tohle si poustim jak mam fakt depku
<Ondra> JJ, Z matrixu, ale dokážeš si to představit... Barák hoří, hasič tam padá, z auta sříhaj zraněné, hromadné bouračky... A k tomu jenom tahle hudba brrrrrr
<Mike> jj to az mrazi
<Mike> ja mam takovou smulu ze vzdycky jak si to pustim tak se stane neco divneho
<Ondra> Ten co to dělal musel být úchyl
<Mike> no tak jjj
<Ondra> Co se ri stalo?
<Mike> ale do matrix to sedi
<Ondra> Mě se zase stává, že když sleduji základní instinkt tak vždy vypadne elektřina v baráku...
<Ondra> Stalo se mi to asi 4x
<Mike> jj tak je zajímave
<Ondra> Říkal jsem to Kryštofovi a měl z tohoi prdel
Komentář: Muzeu bylo hasičské v Ostravě doporučuji zajít, hudba je z matrixu clubbed to death
<a> lol kámoš debil...
<a> úča mu petráková mu řiká: nechci vidět takové otrávené ksichtíky :-D
<a> a on nato: tak nás neotravuj xD
<b> to sem byl ja!
<a> cože? Kdo si?
<b> honza
<a> Michal, těší mě :-D