Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<ona> takový velký tělo oproti takovýmu malinkýmu
<ona> stejně nechápu, jak může někdo znásilňovat malý miminka
<on> fuuuj
<on> vždyť to ani nemá kozy
Komentář: asi chodí na rozzlobenimuzi.com
<Mummified Corpse> myslis ze na poste dostanu nejaky slevovy kupon kdyz sem tam kazdy tyden?
<Labilní veverka> ne
<Mummified Corpse> tak to je pro me smutna zprava
<Labilní veverka> jakto?
<Mummified Corpse> no tos sikla by se sleva :D kazdy tyden dat 22 kc navic,to neni k dobru :D jo takhle kdybych daval treba jen 11, tak za dva tydny bych si mohl z setrenych penez koupit pivko
<Šulda> Každopádně šalinkarta v tramvaji neplatí, takže vlastně jezdí na černo, inu u něj se není čemu divit :-D
<Šulda> Nebo spíš jeho tlumočník...
<Ajkir> Cestování po Brně už zvládáš bez problémů?
<Šulda> Jezdím tramvají, mám šalinkartu.
<Ajkir> No aspoň Elton ví že v Brně se jezdí na šalinkarty a ne na tramvajenky :)
Komentář: :D
<EmoBibinka> Začatekh Dcl Trapney Ae Pak aŠ se Tho Rozyede thak to ye Upe Neywitsz FakTh Upe Coool Miluyu Techno+Tekno
<skel3ton> EmoBiBinka... XD docela zajimave pises xD premira MDMA?
<Miroslaw506> no nwm jestli MDMA ale DMNCE určitě
Komentář: Oktekk - Masokism @ youtube.com
<a> Master už jsem na to přišel! Zamiluju se do své práce, pak s ní budu chodit, pak u ní budu přespávat, posléze se vezmeme a bude paráda. Největší výhoda je, že když jí opustním nebude držkovat.
Komentář: Taky možnost :-D
<a> zdar
<b> zdareec
<a> co delas?
<b> ale, cestuju
<a> kam?
<b> do Alp
<a> ja taky :D, s kym jedes?
<b> ale s Bontonem do Italie
<a> ja taky! :D kde sedis? :D
Komentář: QIP mobile :-)
<snapi> twe me je kosa
<b> si zavri okno
<snapi> potrebuju neco stahnout a doma mam spatnej signal na sousedovu wifinu... tak stojim venku u nich na zahrade jenom v trenkach a v papucich po kotniky ve snehu... jestli vylezou ven a uvidijou me tak to bude sranda...
<b> :D kolik si zbyva?
<snapi> 12minut... ale zrovna fakt premejslim nad tim jestli jsem normalni
<snapi> kurva oni maj psa?!
-!- snapi has quit
<b> ROFL
Komentář: prezil jsem bez urazu :)
<a> no nic, jdu se podivat na ten bash... a ty bys mel taky
<b> to je nejakej serial?
<a> si delas srandu?!
<b> ehm... :)
<a> to je ta vec ve ktere spolu mame do konce mesice odevzdat projekt ty debile
Komentář: 2 studenti FITu (icq)
<a> Prosím o ftp přístup. FTP přístup nemůžeme dohledat z důvodu ztráty našeho webmastera.
Komentář: treba bude webmaster za lednickou, vzdycky kdyz neco nemuzu najit je to tam :)
* a bali baby na to ze je gay
<b> a potom sa ta pokusaju zmenit hej? to som raz skusil a ta krava ma zoznamila s jej teplym bratom