Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<Eruska> no poicuaj co mam teraz robit s tou vecou stiahnutov
<Nicolas Black> stiahla si?
<Eruska> ano
<Nicolas Black> no, bude to zaujímavé... ešte som to neahal ani neinštaloval... budem to robiť intuíciou
<Nicolas Black> takže... extrahuj čo si stiahla
<Eruska> ale sak predtym co si mi dal link tam bol photozoner rovno aj s kodom ziadne crecky nic netrebalo
<Eruska> a co je extrahuj
<Nicolas Black> mmnt, čo si stiahla? z ktorého odkazu? tohto?
<Eruska> no hej
<Nicolas Black> ok, rozbaľ to (napr. WinRar)
<Eruska> moze byt notpad?
<Nicolas Black> nie :-D
<Eruska> a nieco ine?
<Nicolas Black> WinRar, PowerArchiver, WinZip
<Eruska> nemam take
<Nicolas Black> mmnt
<Eruska> a fireworks?

Komentář: :-D

<a> ten pokrok nezastavis
<b> ?
<a> nejdriv sou mp3 prehravajici muziku
<a> potom si clovek vymysli mp4 prehravajici filmy
<a> no a co dela mp5?
<b> 3d filmy?
<a> este jednou... co dela mp5
<b> strili! :D

<a> takze zadas sudo -s... stlacis enter a potom heslo!
<b> no ok
<a> ide?
<b> a to "-" je pomlcka alebo minus?
<a> prosim ta... napis mi pomlcku a potom mi napis minus... chcem v tom vidiet rozdiel ;-)
<b> -
<b> -
<a> hmm, stale to iste ;-)
<b> heej, to druhe je minus! :D

<a> co znamena slovo virtualně?
<a> honem pohni odepisuj
<b> ježiši si to najdi ve slovníku cizích slov
<b> virtuální realita je vytvořená počítačem, vymyšlená, neskutečná
<b> jestli s tebou chce mít nějaká pička virtuální vztah, tak si s ní nikdy nevrzneš
<a> njo vidiš že to umiš vysvětlit tak, že to chapu

<a> jsi tu?
<b> no...
...
<b> všechno?

<a> A co jsou vlastně ty Psojedy?
<b> to je přeci vesnice ne?
<a> jo?
<b> Šulák
<b> V naší malé vesničce Psojedy bylo najednou rušno. Tři báby na naší 3x3 metrové návsi sypaly z dršek cosi pro sebe. To totiž na naší kašně zel dvoumetrový...
<a> aha
<b> http://www.google.com/search?q=psojedy
<b> v našem okrese jsou Kozojedy
<b> ono jich je koukám víc
<b> http://cs.wikipedia.org/wiki/Kozojedy_(okres_Plzeň-sever)
<b> ještě, že mejsou Prdelohmaty
<a> ROFL :-D

<Onik> hoj mas nějaky plan na vecer?
<CRY0> nevim jeste
<CRY0> ted sem tak zhuleny ze nemuzu chodit

Komentář: ale plán nemá :D

<J-R> Tak stahuju tu PSP hru, má nějak málo, doufám, že to nebude demo.
<pavel> Lepší demo než-li emo

Komentář: Básník

<a> muj bože :D
<a> já chcípam :D
<b> ?
<a> máme od O2 ten nejlevnější tarif na pevnou, aby zvládl ještě ADSL
<a> ovšem O2 není schopno to pořádně zařídit, a tak nám net min. 10x denně padá na dobu asi půl hodiny
<a> tak po nich poslední dobou požadujeme vyřešení problému
<b> a?
<a> no, tak nám místo řešení nabídli digitální televizi přes pevnou :D

<a> jaka sukne se ti libi vic modra nebo ruzova?
<b> mini
<a> ale ja se neptam na barvu

Komentář: ženský co by jsme chtěli :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.