Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> čus
<b> zdar
<a> ja ti teda pošlu co sem do ted udelal, odjizdim na hory na 2 tydny, tak s tim něco urob protože za měsic mame termín vydání...
<b> jo jo se spolehni
<a> nic tak zatim zdar, za 14 dni
...po 14 dnech...
<a> čuus tak jak si pokročil?
<b> KUA TY SI BLB, poslal si 3strankove instrukce, ale nepřipojil si ty mapy!
<a> a kua!

Komentář: Měsíc před vydáním source modu

<a> JA SOM SLUSNA AK SI SI ESTE NESTIHOL VSIMNT ;-)
<b> mohla by si si vypnut ten caps lock :P
<a> PREPAC, ALE NEMOHLA
<a> LEBO NEVIDIM CO PISEM
<a> MAMA MALE PISMO A NEJDE MI TO PRESTELOVAT :-D

<a> čus
<b> caf
<a> jakou entitou nastavim, abych vyhrál za nenormálních podmínek (bez capnutí CP)???
<b> neviem mozna trigger_cheat

Komentář: Mappovaní v Source SDK

<a> tak na googlu zadej do hledani obrazku: "baba z final fantasy, ktera vypada jako by prave mela orgasmus" a urcite ti ju to najde
<b> tohle mi to našlo
<b> http://http://img528.****.jpg
<a> WTF?
<a> ta vypada spis, jako kdyby ti mela kazdou chvili ukousnout kus pr***e
<b> spíš ustřihnout těma nužkama

Komentář: Kdo hledá, ten najde, ale né vždy to co chtěl najít

<dievcatqo> AKO SA BUDE VOLAT 1. SLOVENSKY SCI-FI HOROR?
<dievcatqo> Napoveda: ****** *****
<_3wl4k> pracujuci cigan
<_3wl4k> ;DDDDD

Komentář: irc.passion.sk#night

<a> }bvcxy!_: c
<b> coze?
<a> cistim klavesnicu
<a> :-D

Komentář: :-D stane se

<a> jo pozor bvude pičáá
<b> co prosim?!
<a> pizza
<b> Ondra si šel udělat večeři, ale musim řict že vaše výrazy mě udivují.
<b> Ondrova Máma.

<a> lol tak ted jsem mel dobrej rozhovor s mamou
<a> ona povida: ja nechapu ty vase holky, v 16ti letech uz mit roční vztah... to já v 16ti letech měla kluka maximalne tyden, a nekdy jich bylo i vic zaroven
<a> tata se na ni tak podival a rika: tys byla v mladi pekna kurva co?

<zuzka> tak uz jsem tu... se mi trosku zblaznil comp...
-!- zuzka has quit

Komentář: :D fakt se ji trosku zblanil komp

<a> Tak teď se mi fakt povedlo něco výjmečnýho.
<b> Co zase?
<a> Urval jsem si cd romku.
<b> Heh... Jak?
<a> Jak tady mám tmu, tak jsem chtěl dát do cd romky cd s filmem, abych se na něco koukl, jenže jsem si myslel, že je vevnitř nějaký cd. Tak jsem zmáčkl tlačítko prostrčil ruce dírou a urval si celou cd romku...
<b> Koukám šikula.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.