Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> čůůůs
<b> čau
<a> co je?

<Rikki> ahoj
<Maxi> čauky
<Rikki> jak je?
<Maxi> víš, jak se cítily vaše kočky po kastraci?
<Rikki> nn
<Maxi> tak to mě nepochopíš

Komentář: Po operaci xD

<a> pucis mi prazdny cd
<a> mam novej pc a neco potrebuju
<b> ‎uz? a jakej? HDD, RAM, OS?
<b> btw. dvdcko nebo cdcko?
<a> mam windovs 98 sem ji sehnal na pude mas
<a> cd???
<b> ‎aha :D :D :D sem myslel ze si rikal novej :D

Komentář: po dlouhý době má <a> novej počítač :D

<ona> A mě tu hapal net... Nevím, kdo kde zase stojí
<on> Pes beztak stojí ve vlně...
<ona> To beztak budou výpary z mého otce... Přišel z hospody a smrdí...
<on> Vem na něj osvěžovač vzduchu na hajzl...
<ona> Maminka říkala, že jej asi brzo přetáhne násadou od lopaty

Komentář: Tchýně zase válí... :)

<a> víš jakej je rozdíl mezi laptopem a stolním počítačem?
<dog.big> na laptopu se můžes svést, když deš ze školy?

<a> error 205: ukončete všechny programy, za chvíli totiž spadnou
<dog.big> :D :D
<a> ukončete výstup a nástup okna se zavírají

Komentář: windows v akci

<on> az mi tohle zaspivas budu stebou chodit xD http://www.youtube.com/watch?v=vuBChDTEea8
<ona> a ty si jako myslíš že tě chcu? :-D

Komentář: Trochu stěr :D

<a> tywoe, ja ted sedim na skolnim pc. zadala jsem si tu do vyhledavace lamer.cz... a vyhodilo mi to jako prvni navrh: l`home et la mer

<a> hele, jakej je rozdíl mezi savage 1 a 2?
<b> veeeelkej
<b> 1) lepší grafika
<a> a dál?
<b> 2) ještě lepší grafika
<a> mno...
<b> hele, stáhni, uvidíš ;)
...
<a> hotovo, jdeme?
<b> asi ne. 3) je limitovanej na pět hodin :P

Komentář: trubec :D

<Orpik> *spek*
<Martina> jestli ses zkourenej tak mi to ani nerikej
<Orpik> tak ti to teda nerikam
<Martina> hm rada to neslysim

Komentář: vubec nebyla nasrana :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.