Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<Aerosupra> jsem v posledni dobe v obklopeni zenami a clovek by si myslel ze je to pekne, ale vermi - NIE
<A2C> tak mi ich pošli ja to skúsim a napíšem na to užívateľskú recenziu
Komentář: nj overclockeri :-D
<nazareth> našla jsem na cd od bráchy redalert 2
<nazareth> co je to ta 2?
<Vevik1> prosimte nehraj si na starostlivou kamosku jo?
<Vevik1> je to trapny
<VanDoren> Já myslela, že budeš rači, než když ti na tvrdo napíšu, že když bys chcípla, tak nám všem bude líp!
<VanDoren> I když je fakt, že většina by si ani nevšimla!
<Vevik1> uz na to seru podrezu si zily krajecem na pizzu
<VanDoren> tim padem z neho bude krajec na piču
<Vevik1> hm tak dik se vam to teda ulehcim
<a> pls, vezmi mi zejtra nejakej ten spolehlivej antivir. Nam to tady nic nedela, ale spoluzak nadaval, ze sem mu na flashce dal vira :-D
<a> dik predem
<b> jj, nic nedela - jenom vam nejde stahovat ^____^
<b> hjfdjnbdsaf
<a> co?
<b> ech sry, jsem spadl smichy ze zidle a zavadil o klavesnici ^_^
<Slunicko> ted si takhle projizdim aukrem a natrefila jsem na větu
<Slunicko> ...projdete si pár MÝch podminek
<sweetsky> a co s tim?
<Slunicko> jak to nekdo muze napsat no to Ý
<sweetsky> cože????
<Slunicko> koukam ze ty to taky nevis
<sweetsky> ty si myslíš že by mělo bejt mích?
<Slunicko> tam se pise í
<sweetsky> looooooooool
<Slunicko> jo ja si to nemyslim ja to vim
Komentář: Terezka si to nemyslí, ona to ví :D
<a> mrkvosoftí samoopravovací systém stojí za hovno
<a> jinak ahoj
<b> Cau :D beeq.cz uz "jede", teda domena a hosting, na mp3 se pracuje
<a> krásná úvodní stránka
<a> právě sem zabil vistu
<b> Gz, kamarad predevcirem psal ze je po vistach, vratil se k XP :D
<a> na oživení se pracuje
<b> On vistu zabil a uz ji nikdy neozivi :D
<a> sem měl bláznivej nápad nainstalovat si jiný schéma
<a> jak šeredně sem se mýlil
<a> po úvodním martiriu přesvědčování že sem administrátor
<a> a vlastník systému se mi podařilo schéma nainstalovat
<a> žel bohu po restartu se vista sesypala do úhledné černé obrazovky
<a> mou naději v to že vše vyřeší účet administrator vista spolehlivě zazdila
<a> po zasunutí originálního dvdčka a nabootování z disku se mě vista směle zeptala má li se pokusit opravit poškozené soubory sama
<a> řekl jsem proč ne
<a> a ona na mě hotovo, restartuj to
<a> restartoval jsem tedy a co se nestalo opět úhledná černá obrazovka
<a> poněkud rozmrzele jsem vyškubnul kabel z notebooku a po novém restartu a načtení z disku spušteje příkazový řádek v kuse kleju
<b> xD
<a> a hlavně jedeme do liberce do icq parku takže bude ulejvárna
<a> co ty?
<b> do icq parku jo? =-O
<a> :-D deformace z kompu :-D
Komentář: :-D ach to ajsko :-D
<a> hele, dneska sem dostal našeho učitele tělocviku
<b> toho, co má tak rád CS?
<a> jj
<a> při vybírání týmu před fotbalem nám dal na výběr. Buď řekneme 1 a půjdeme k červenému týmu, nebo řekneme 2 a půjdeme k modrému týmu
<b> a co si řekl ty?
<a> 6