Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<Aerosupra> jsem v posledni dobe v obklopeni zenami a clovek by si myslel ze je to pekne, ale vermi - NIE
<A2C> tak mi ich pošli ja to skúsim a napíšem na to užívateľskú recenziu

Komentář: nj overclockeri :-D

<nazareth> našla jsem na cd od bráchy redalert 2
<nazareth> co je to ta 2?

<Vevik1> prosimte nehraj si na starostlivou kamosku jo?
<Vevik1> je to trapny
<VanDoren> Já myslela, že budeš rači, než když ti na tvrdo napíšu, že když bys chcípla, tak nám všem bude líp!
<VanDoren> I když je fakt, že většina by si ani nevšimla!
<Vevik1> uz na to seru podrezu si zily krajecem na pizzu
<VanDoren> tim padem z neho bude krajec na piču
<Vevik1> hm tak dik se vam to teda ulehcim

<a> aj ty to hras?
<b> jj
<a> a kde si?
<b> doma, a ty?

<a> pls, vezmi mi zejtra nejakej ten spolehlivej antivir. Nam to tady nic nedela, ale spoluzak nadaval, ze sem mu na flashce dal vira :-D
<a> dik predem
<b> jj, nic nedela - jenom vam nejde stahovat ^____^
<b> hjfdjnbdsaf
<a> co?
<b> ech sry, jsem spadl smichy ze zidle a zavadil o klavesnici ^_^

<a> Kdes byl?
<b> Pryč...
<a> Já taky a nevidel sem tě...

<Slunicko> ted si takhle projizdim aukrem a natrefila jsem na větu
<Slunicko> ...projdete si pár MÝch podminek
<sweetsky> a co s tim?
<Slunicko> jak to nekdo muze napsat no to Ý
<sweetsky> cože????
<Slunicko> koukam ze ty to taky nevis
<sweetsky> ty si myslíš že by mělo bejt mích?
<Slunicko> tam se pise í
<sweetsky> looooooooool
<Slunicko> jo ja si to nemyslim ja to vim

Komentář: Terezka si to nemyslí, ona to ví :D

<a> mrkvosoftí samoopravovací systém stojí za hovno
<a> jinak ahoj
<b> Cau :D beeq.cz uz "jede", teda domena a hosting, na mp3 se pracuje
<a> krásná úvodní stránka
<a> právě sem zabil vistu
<b> Gz, kamarad predevcirem psal ze je po vistach, vratil se k XP :D
<a> na oživení se pracuje
<b> On vistu zabil a uz ji nikdy neozivi :D
<a> sem měl bláznivej nápad nainstalovat si jiný schéma
<a> jak šeredně sem se mýlil
<a> po úvodním martiriu přesvědčování že sem administrátor
<a> a vlastník systému se mi podařilo schéma nainstalovat
<a> žel bohu po restartu se vista sesypala do úhledné černé obrazovky
<a> mou naději v to že vše vyřeší účet administrator vista spolehlivě zazdila
<a> po zasunutí originálního dvdčka a nabootování z disku se mě vista směle zeptala má li se pokusit opravit poškozené soubory sama
<a> řekl jsem proč ne
<a> a ona na mě hotovo, restartuj to
<a> restartoval jsem tedy a co se nestalo opět úhledná černá obrazovka
<a> poněkud rozmrzele jsem vyškubnul kabel z notebooku a po novém restartu a načtení z disku spušteje příkazový řádek v kuse kleju
<b> xD

<a> a hlavně jedeme do liberce do icq parku takže bude ulejvárna
<a> co ty?
<b> do icq parku jo? =-O
<a> :-D deformace z kompu :-D

Komentář: :-D ach to ajsko :-D

<a> hele, dneska sem dostal našeho učitele tělocviku
<b> toho, co má tak rád CS?
<a> jj
<a> při vybírání týmu před fotbalem nám dal na výběr. Buď řekneme 1 a půjdeme k červenému týmu, nebo řekneme 2 a půjdeme k modrému týmu
<b> a co si řekl ty?
<a> 6

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.