Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> Ahoj. Jdeš na ples?
<leia> ne
<leia> koleno
<a> jéé
<a> Koleno souvisí d druhou čakrou - vztahy
<leia> nebo s tim jak jsem se onehda rozflakala na chodniku...

-!- piprd has joined
<piprd> a nebo ne :-D
-!- piprd jas left

Komentář: to byl pokec...

<a> Zdar jsi doma?
<b> ne :(
<a> hokna?
<b> jojo
<b> ale budu :)
<a> oki a nechceš se stavit pak?
<b> jo urcite :)
<a> oki, tak já si ho umyju
<b> super vezmu ten vanilkovej lubrikant... :)
<a> jj :-D

Komentář: Dva kamosi se domlouvaj na navsteve se spekem

<Mr.F0x> si tu?
<Mr.F0x> nutne :-.D
<Mr.F0x> :-D
<b> mno?
<Mr.F0x> prosimte nutne nutne. zapni wow a napis rogune s nickem try ze je tak ubohy a cele STV se mu smeje, a nebo mission te pozdravuje
<Mr.F0x> 2 hodiny gankuje stv a schovava se mi a 2krat sem ho zabil a ted kdyz ma sebou dalsi 2 80ky tak me kempi :-D
<Mr.F0x> to je lame
<Mr.F0x> cele stv se mu smeje
<b> ja ho mam v p*ci sem an radiu
<b> *raidu
<Mr.F0x> aha a to nemuzes napsat /w try mission ti vzkazuje ze si nup?
<Mr.F0x> to pro me more nic neudelas NIKDY? to je fuk kamos chtel od tebe koupit 2K goldu :-P asi se nebudu starat :-)) tzv j*bat
<b> nestarej mi tj jedno .-)
<Mr.F0x> si z*rd nejsi kamos. pises jen kdyz neco chces a to ja nerad... fakticky...
<b> lol
<b> lamo
<b> ty ses dobry k*r

Komentář: WoW... kamarad alik a ja horďák :-)

<on> jedu do Tesca, chcete něco?
<ona> radši se ani neptej :D
<ona> kup nam jeste indulonu, kondomy a gumovy rukavice. a az budes u kasy, blbe se u toho usmivej :D
<on> Vam ji hodim az pudu do kuchynky ;-)
<ona> my jdem tedko do sprchy, tak vyslu spolubydlu. kolik jsme dluzni?
<on> kam se na vase prasacny uchylky hrabu já slusnej...

Komentář: život na koleji

<bear> :DD dnes v skole sa spytala ucitelka spoluziacky, ze ako sa vola jej sestra priezviskom... skoro som skapal od smiechu :D :D

Komentář: imbecilita...

<a> všichni jsou tu prasata
<b> chro?
<a> jo, kamil a vláďa
<a> furt jenom serou
<b> chro chro
<b> pfrrrrt
<b> :-D
<a> loool

Komentář: je to nakažlivý...

<a> a do toho pythonu mam psát například co? Třeba kdybych chtěl nějakou jednoduchou skákací hru...

Komentář: To zas někomu řeknu, že programování je jednoduchý

<a> sakra...
<a> mam na notasu nejak rozostreny displej
...
<a> aha!
<a> ja mam za notasem subwoofer

<a> Dva dny sem si nemohl zahrát na hry.cz piškvorky, vždycky to zapnu naběhne jenom reklama a dál nic, tak tedka zapnu chrome že to zase zkusim a objeví se mi tam reklama... "vyzkoušejte google chrome, online hry na něm nabíhají rychleji" by si se posral :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.