Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> :-D
<b> no-scrolling? ;) :-D
<a> ja chci aby to scrolovalo
<a> tak napsat jen <yes-scrolling>
<a> teda hipochondre jeden
<b> není to s Y?
<a> já nevím
<b> myslím že jo stejně jako hyperaktivní, hyperprostor
<a> a hrošy
<a> necum
<b> neřikej mi kreténe
<a> nejdu do bazenu
<b> co bych dělal u doktora?
<a> nepucim ti kolo
<b> dit na sáňky neni sníh
<a> ja nemam kredyt
<b> se mi nechce
<a> mam horecku
<b> nedám si čaj dík
<a> na co beton?
<b> karamel je betonovej pes
<a> kocka je psi pneumatika
<b> slepice nemrdá kohouty
<a> rikam ze nikam nejdu!!!
<b> kurva co máš pořád s těma sáňkama!
<a> tvl ja nvm jak se menuje jaksona fena...
<b> jo to máš dobrá jak sem fuči munakule
<a> strikajjici klokan na šutru
<b> kdo že strká do litru?
<a> babicin koberec
<b> jakej boubelec?
<a> sklenenej kokot
<b> proč bych měl běž
<a> ja nmm prachy
<b> na co marmeládu?
Komentář: Njn byla nuda :D
<ona> :-*
<ona> aka?
<on> nevim necitil som...
<ona> a chces citit?
<on> noo :)
<ona> tak pockaj, dam si fazulu a budes citit aj to co nechces...
<on> sprostaaa :D
<ona> no co no :o)
Komentář: romantička :)
<a> kdo chce tahák zítra do čejáku tak ať napíše a donese 10 Kč ale v CELKU!!! ne dvě dvoukačky a jednu kačku ale CELOU pětikajdu :-) jasny? a kdo donese nejaky zkurveny drobaky tak ten nedostane a samozrejme ten kdo me nenapise :-D
Komentář: umí počítat :)
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> hele dneska jsem sel do hudebky a stala tam taka mala typka
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> fakt tyjo cerny ocni stiny cerny vlasy dlouhy
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> a bilou salu po kolena a na konci Velkym cernym pismem napsany EMO
<Vejushka> no? a? co se stalo s nou?
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> nic ttam stala
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> ja nemoh
<Vejushka> A co ja s tim jako... :/
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> ja se vzdycky sesypu jak je vidim
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> vis jak psat Emo pismem?
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> kdy Davat velky a maly pismena?
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> to je jeden takovej dobrej vtip
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> ze pry nejspis do rytmu nejaky Emo hudby
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> :ú
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> ooooo hezke pismo
<Vejushka> Boze nic nazdar...!
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> ???
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> ok prestavam mluvit o EMO
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> promin
<Vejushka> a ty jako myslis ze su emo?
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> ne!!!
<[CZ]Slash[Ph03n1X]> prosimte vubec ne
Komentář: EMO!!!
<on> tak to je huste
<on> ted jsem vymyslel uplne silenou teorii o huleni
<ona> jezisi, povidej, to me zajima
<on> ale to je ten problem
<on> ja uz nevim jak to bylo
<a> cusz jakou mas masku
<b> jako temer kazdej 255.255.255.0
<a> ?
<a> myslel sem na ten maskarak =o)
Komentář: :)
<a> Kdo chce psa být... :D
<b> kdo chce psa bÝt?
<a> bít... do řiti.
<b> bít do řiti?
<Ereiko> dělám matematickou soutěž a sekl jsem se na primitivní věcí a častým zádrhelem úkolů
<Ereiko> ehm -> nevím kam dál
<Ereiko> mám soustavu tří rovnic o třech neznámých
<Rolli Walker> nedostatky elementárních znalostí způsobené nedostatečnou kvalitou zápisu do paměti bez motivace a uvědomění si potenciální budoucí potřeby
Komentář: Aneb táta (Rolli Walker) profesor...