Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> A co ty hraješ za sport?
<b> Poslední dobou hlavně pasivní fotbal ;)
<a> Pasivní?
<b> Sedím s flaškou piva u televize, dívám se na Spartu a řvu "Jak to ku*va hraješ?!"

<a> a proč jakože nějak nemyslíš,že bysme spolu mohli něco mít?
<b> víš... já jsem spíš na ty starší"
<a> aha... no když to vidíš takhle... tak já mám moc milýho dědu :-)

<a> do kedy si spal?
<rodney> do usvitu slnecneho luca na obzore plavomodrej oblohy sta lachky vanok
<rodney> a ty?
<a> :D ja trosku dlhsie

<a> netlemim se, usmivam se, ptz jsem rad ze te vidim
<b> já tě zase rád slyšim
<a> presne, jen skoda ze ti smrdi nohy
<b> no,tobě z úst taky nejde zrovna levandule
<a> spravne, neni to levandule ale jarni ocun, jsi prvni kdo tuto drobnou odchylku zaznamenal
<b> hm, tak to už se na jaro netěšim

<ruen> vsim sis nekdy, ze moc pouzivas "xD"? :-D
<Maydream> Ne xD

Komentář: xD

<a> to mi pripomina, ze mam v stoliku uz asi 2 mesiace pivo...
<b> :D
<b> to aspon nebude po zaruke :D
<a> mno jo, nebude, ale ono je z polky uz vypite :P
<b> tak to by som uz nepil teda :D
<a> sak ne, len sa bojim tu skrinku otvorit, co ked to bude smrdiet?
<a> cakam kym zmutuje do nejakej vyssej vyvojovej formy a vyhodi sa samo...
<b> njn, po dvoch mesiacoch tam uz bude kultura na 100% ale co ty vies,
<b> mozno uz objavili medziplanetarne lety a odstahovali sa do lepsej flase
<b> a ta v tvojom stole uz bude prazdna
<a> LOOOOL :D neuveris
<b> ?
<a> jak si mi to napisal tak som sa kukol a ta flaska je fakt prazdna...

<a> divej se, jak jsou na technetu sprosti: Projektor je postaven na technologii DLP a čipu Texas Instrument Pico.
<b> :-D
<a> asi to psal nejaky ostravak

Komentář: <a> je taky z Ostravy

<a> sex

Komentář: Pokud citace obsahuje sex, tak skoro automaticky projde. Tak schválně :o)

<boendal> Víš kdo byl první žena na měsíci?
<lama6> Těreškovová?
<boendal> Ne!
<lama6> A kdo teda?
<boendal> Lajka vole...

<a> dneska se mi ozvali z ty firmy ohledne jobu jak jsem zasilal zivotopis
<b> tak doufám, že ti to budou dobře platit
<a> no zatim mi odpovedeli jen ze prijali muj zivotopis

Komentář: 2 odpovědi z 33 dotazů na inzerát

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 9 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.